Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να μην ανοιγω νεο θεμα, και μιας και το sportdirect πουλα ρουχα, αν και το προβλημα δεν το εχω συγκεκριμενα στο sportsdirect:

Ρε παιδια, μετραω πχ την περιμετρο στηθους μου(ανδρας)-με μετροταινια και βγαινει περιπου στα 42cm, για να μπορεσω να αγορασω ρουχα απο εξωτερικο, και βλεπω μεγεθη που λενε 80cm, 90cm κλπ.

Ή εγω κατι μετραω λαθος, ή αυτοι κατι γραφουν λαθος.

Τι συμβαινει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να μην ανοιγω νεο θεμα, και μιας και το sportdirect πουλα ρουχα, αν και το προβλημα δεν το εχω συγκεκριμενα στο sportsdirect:

Ρε παιδια, μετραω πχ την περιμετρο στηθους μου(ανδρας)-με μετροταινια και βγαινει περιπου στα 42cm, για να μπορεσω να αγορασω ρουχα απο εξωτερικο, και βλεπω μεγεθη που λενε 80cm, 90cm κλπ.

Ή εγω κατι μετραω λαθος, ή αυτοι κατι γραφουν λαθος.

Τι συμβαινει;

 

 

Σιγουρα κανεις κατι λαθος, εγω που εχω σωματοτυπο στυλ Σταθη Ψαλτη μου βγαζει καπου 80 εκατοστα.

Περιμετρος ειναι το γυρω-γυρω απο το στηθος. Η μετροταινια θα πρεπει να κανει ενα πληρη κυκλο γυρω απο το στηθος και εκει που συνανταει ξανα την ταινια ειναι η μετρηση σου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς με τον γνωστό τρόπο .Να φορτώσεις χρήματα στο balance του paypal

 

πως φορτώνεις στο balance του paypal? προσπαθώ εδώ και καιρό να κάνω μια παραγγελία στο sportsdirect αλλά δεν μπορώ λόγω capital control...μήπως μπορεί να με καθοδηγήσει κάποιος?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα κανεις κατι λαθος, εγω που εχω σωματοτυπο στυλ Σταθη Ψαλτη μου βγαζει καπου 80 εκατοστα.

Περιμετρος ειναι το γυρω-γυρω απο το στηθος. Η μετροταινια θα πρεπει να κανει ενα πληρη κυκλο γυρω απο το στηθος και εκει που συνανταει ξανα την ταινια ειναι η μετρηση σου.

 

 

Αυτο κανω κι εγω, λεπτος ειμαι. Γυρω απο το σωμα και μπροστα απο το στηθος, μεχρι που ξανασυναντα την μετροταινια. 42cm.

Τι νουμερα ειναι αυτα που βλεπω, κατι 80cm και βαλε????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ακομα δεν μπορουμε να αγορασουμε με paypal γτ ακουσα οτι πριν κανα δυο μερες η κυβερνηση επετρεψε την αγορα μεσω χρεωστικων...αν δεν ισχυει αυτο μηπως υπαρχει κανας αλλος τροπος να παργγειλω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο κανω κι εγω, λεπτος ειμαι. Γυρω απο το σωμα και μπροστα απο το στηθος, μεχρι που ξανασυναντα την μετροταινια. 42cm.

Τι νουμερα ειναι αυτα που βλεπω, κατι 80cm και βαλε????

 

Ή βάζεις τη μετροταινία ανάποδα. :-D

Ή η μετροταινία σου μετράει σε ίντσες. :-D Οπότε έχεις περίμετρο 106εκ.

 

42cm περίμετρο πρέπει να έχει ο ανηψιός μου που είναι νήπιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.Σκέφτομαι και γω να αγοράσω από το sportsdirect και συγκεκριμένα ένα ζευγάρι nike.

Τα προϊόντα είναι αυθεντικά?Γιατί μου κάνουν εντύπωση οι πολύ χαμηλες τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή βάζεις τη μετροταινία ανάποδα. :-D

Ή η μετροταινία σου μετράει σε ίντσες. :-D Οπότε έχεις περίμετρο 106εκ.

 

42cm περίμετρο πρέπει να έχει ο ανηψιός μου που είναι νήπιο.

 

 

Εχεις δικιο. cm ελεγε και feet, εβλεπα το feet. Γυρω στα 106cm εχω περιμετρο, thank!

Τα 'feet' ειναι τα ιδια με 'inches'?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο κανω κι εγω, λεπτος ειμαι. Γυρω απο το σωμα και μπροστα απο το στηθος, μεχρι που ξανασυναντα την μετροταινια. 42cm.

Τι νουμερα ειναι αυτα που βλεπω, κατι 80cm και βαλε????

Εδώ είσαι

post-236390-0-70021600-1443776527_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...