Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλημερα σε ολους. Μου ειχε φερει η αδερφη μου απο αγγλια τα χριστουγεννα καποια φουτερακια Lonsdale νουμερο Large.

Στα μανικια ειναι καλα αλλα στο μακρος ειναι λιγο μεγαλουτσικα... Επειδη θελω να παραγγειλω αυτες τις μερες λεω να ρισκαρω και να παρω τα Medium. Ξερει καποιος αν ειναι μεγαλη η διαφορα αναμεσα σ αυτα τα 2 μεγεθη? Ειμαι 1.88 και 82 κιλα... Η λογικη λεει Large αλλα μου κατσανε λίιιγο μεγαλουτσικα κ μ αρεσει τα ρουχα να μου ειναι "κουτί" πανω μου :-D

 

Κατι ακομη.. Οι φουτερ οι everlast εχουν μεγάλη διαφορα σαν μεγεθη με τα Lonsdale? για να ξερω να υπολογισω

 

 

τελευταια απορια :ph34r:   αυτα τα tapout τι μερος του λογου ειναι? πρωτη φορα τα βλεπω κ μου αρεσανε.. Απο νουμερα ειναι λιγο-πολυ σχετικα με τις περισσοτερα που κυκλοφορουνε?

 

 

Ευχαριστω πολυ ελπιζω να με διαφωτισει οποιος γνωριζει :-)

τα tapout είναι mma brand,ωραία και ποιτικά ρούχα αν είναι το στυλ σου ;)

όσο για το μέγεθος δεν μπορώ να σε βοήθησω γιατί εγώ τα φοράω ποιό αεράτα-φαρδιά τα ρούχα,υπόψην πάντως, είμαι 1.86-62 κιλά και βάζω medium στα lons και everlast ενώ σε όλες τις υπόλοιπες μάρκες φοράω large

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε χαρη κατ αρχην σ ευχαριστω για την απαντηση :) και γω μια ζακετα lonsdale και μια φουτερ everlast λεω να τις παρω Μ κ ο Θεος βοηθος

 

κατα δευτερον βαλε κανενα κιλο λιγα ειναι τα 62 :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε χαρη κατ αρχην σ ευχαριστω για την απαντηση :) και γω μια ζακετα lonsdale και μια φουτερ everlast λεω να τις παρω Μ κ ο Θεος βοηθος

 

κατα δευτερον βαλε κανενα κιλο λιγα ειναι τα 62 :-D

χαχα το ξέρω όλοι μου το λένε,προσπαθώ αλλα τίποτα :P

τι διατροφές,τι γνυμναστήρια, έχω κολήσει εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά...

σήμερα μου ήρθε η παραγγελία για διαφορα πράγματα που έβαλα.

 

Εγινε ένα λάθος όμως. Μου έστειλαν διαφορετικό ζευγάρι παπούτσια από αυτό που ζήτησα.

Τι προτείνετε να κάνω για πιο αμεσα και σίγουρα;

Να τους στείλω email και να ρωτήσω τη διαδικάσία (ας μου θυμίσει κάποιος το απευθείας email τους) ;

ή

να συμπληρώσω τη φόρμα της επιστροφής, να τη βάλω μέσα στο κουτί με τα παπούτσια, να γράψω ποια θέλω και να τα στείλω;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν επιλεξεις στο site σαν νόμισμα ευρω, δεν κανει μετατροπη, και αφηνει ιδιες τιμές όσο ηταν και σε pounds. 

 

ξερει κανεις τι παιζει; προσωρινό bug να υποθέσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν επιλεξεις στο site σαν νόμισμα ευρω, δεν κανει μετατροπη, και αφηνει ιδιες τιμές όσο ηταν και σε pounds. 

 

ξερει κανεις τι παιζει; προσωρινό bug να υποθέσω;

ελπίζω να μην το διορθώσουν :P

μόλις έφτασε μια παραγγελία που είχα κάνει την τρίτη,εξαιρετικά όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθλητικα παπουτσια everlast ξερει κανενας τι παιζει απο νουμερα?

Αν εχει κανενας ας κανει καμια συγκριση με γνωστες μαρκες οπως adidas, nike, asics κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μολις εκανα την 1η μου παραγγελια.

 

Απο οτι εχω διαβασει τα πραγματα θα ερθουν με courier και μαλλον με speedex ετσι?

Θα με παρουν τηλεφωνο πριν μου τα φερουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μολις εκανα την 1η μου παραγγελια.

 

Απο οτι εχω διαβασει τα πραγματα θα ερθουν με courier και μαλλον με speedex ετσι?

Θα με παρουν τηλεφωνο πριν μου τα φερουν?

με dhl ερχονται μαν και μαλιστα πολυ γρηγορα,εγω που μενω σε νησι και στου διαολου τη μανα φτασαν σε 4 μερες σπιτι μου! ποιο γρηγορα και απο αποστολη εντος ελλαδας :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιρνουν τηλεφωνο πριν παραδωσουν? Γιατι δυσκολα να με βρει καποιος σπιτι. Μην παρατησουν το δεμα οπου να ναι...

 

ναι φυσικά περνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την έκανα 11/5 και σήμερα την παρέδωσαν στον κουριερ μου ήρθε μαιλ με track number.

Πριν το πασχα πήγα να δω εδω στην Αχαρνών σε 4 υποτίθεται στοκατζιδικα.. είχαν πολύ πιο ακριβές τιμές (96 ευρω nike μπασκετικα ) και απο επιλογές οτι είχε μείνει,δηλαδή το .. τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παίδες είμαι νέο μέλος στο Insomnia. Είδα το thread και είπα να κάνω μερικές ερωτήσεις καθώς ενδιαφέρομαι να αγοράσω μια ρακέτα τέννις από το sportsdirect. Είμαι λίγο επιφυλακτικός επειδή βλέπω πολλά αρνητικά reviews σε ένα search που έκανα στο google για το συγκεκριμένο μαγαζί από δυσαρεστημένους πελάτες που δεν παραλάβανε ποτέ τα προϊόντα τους ενώ τα χρεώθηκαν κανονικά. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν όντως είναι τίμιο, μιας και δεν υπάρχουν λεφτά να πάρω και άλλη ρακέτα σε περίπτωση που αποδειχτεί μούφα, και αν ενημερώνουν με τηλέφωνο ή μήνυμα για την μέρα και ώρα που θα γίνει η παράδοση της παραγγελίας (εφόσον φυσικά δωθεί αριθμός τηλεφώνου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Leoril εδω στο insomnia πανω απο το 90% απο οτι εχω διαβασει ειναι απολυτα ευχαριστημενοι. Και απο το 10% (ισως ειναι πολυ το 10% αλλα τεσπα...) που ισως δεν ειναι ευχαριστημενοι για τον α ή β λογο νομιζω κανενας δεν εχασε τα λεφτα του...

 

Καλυτερα να κανεις την αγορα με paypal ετσι ωστε αν κατι παει στραβα να εισαι περισσοτερο εξασφαλισμενος.

 

Το ποτε θα παραδοθει η παραγγελια το βλεπεις μεσα απο το site. Εχει και δυνατοτητα εντοπισμου του δεματος. Δηλαδη βλεπεις ανα πασα στιγμη που ειναι το δεμα σου.

 

Για τα μεταφορικα φανταζομαι ξερεις. Ειναι 15 ευρω. Δεν ξερω αν σε συμφερει να παραγγειλεις μονο μια ρακετα.

 

Εγω εκανα παραγγελια την Κυριακη και τωρα το status μου λεει πως περιμενουν το courier να παραλαβει το δεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...