Προς το περιεχόμενο

εγκατασταση windows 8 se sony vaio με windows 8


JOHNYS22031990

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας.Εχω ενα sony vaio με windows 8 Και θελω να τα ξαναπερασω αλλα οταν παω να διαλεξω το partitin μου λεει οτι δεν μπορει να εγκαταστασησει τα windows γιατι ειναι σε partition.Τι να κανω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΠΩΣ ΤΗΑ ΤΟ ΚΑΝΟ ΑΦΟΥ Μ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ OPERATING SYSTEM DONT FOUND GIA AUTO THELO NA KANO FORMAT ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΤΟ ΔΙΣΚΟ Ο ΔΙΣΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΑΡΤΙΣΙΟΝ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΓΟ ΤΟ ΠΑΡΤΙΣΙΟΝ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΙΤΕΡΟ ΧΩΡΟ 439G ΚΑΙ Μ ΛΕΕΙ WINDOWS CANT INSTALL BEAUCE HARD DISK IS GPN KATI TETIO PARTITION

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ πως γράφεις δηλαδή;Αφού προφανώς έχεις άλλο Η/Υ μπορείς να πάρεις μια φωτογραφία, από κινητό έστω, και να την ανεβάσεις.

Ανέβασε και μια λίστα με τα διαμερίσματα,και μην διαγράφεις κάτι αν δεν ξέρεις τι κάνεις και αν δεν ξέρεις σε ποιο διαμέρισμα είναι τα αρχεία σου....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πας να περασεις ta windows με μια τυχαια εκδοση 8 τοτε εχεις θεμα.αν θες να κανεις recovery to partition που εχει μεσα τα windows 8 τοτε καπου στο manual θα σου λεει οτι οταν ξεκιναει το λαπτοπ πατα πχ το f8 για να ξεκινησεις την διαδικασια του Recovery

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω ποια εκδοσι εχο τιν προ 64 βιτ

 

πωσ θαα ανεβασω την εικονα να τν δειτε

 

βρηκα το προωλιμα σε χενο φορυμ οριστε το λινκ http://www.tomshardware.com/forum/61081-63-windows-installed-disk-partition το ιδιο προβλημα εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς εσβησες και το διαμέρισμα ανάκτησης κατα την απόπειρα επανεγκαταστασης. Οπως είπαν και τα παιδιά παραπάνω κατα την εγκατάσταση δοκίμασε να σβησεις όλα τα partition μήπως τρώει κανένα σκάλωμα. Αν και προσωπικά έχω την απορία του πως θα ενεργοποιήσεις τα 8.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...