Προς το περιεχόμενο

Πήρα Accuran και έχω παρενέργειες...


evoracing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να ήταν και τυχαίο φίλε. Είχαν παρενέργειες θυμάμαι αλλά η αποδυνάμωση του ανοσοποιητικού δεν ήταν μία από αυτές. Εκτός αν σε χτύπησε αλλού εσένα. Σε κάθε περίπτωση επικοινώνησε με τον γιατρό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα παραδέξου το, μπήκες στο wiki αλλα δέν είσαι σίγουρος για το τι διάβασες, έτσι;

 

Το οτι καποιος(πχ εσυ) δεν εχεις γνωση για μερικα θεματα δεν σημαινει οτι δεν μπορει να εχει και αλλος. Οποτε ασε τι ανοησιες! :eek:

Το οτι εσυ ησουν ασχετος επι του θεματος δεν σημαινει οτι ειμαι και εγω! :-( :eek:

Εγω εχω διαβασει γενικα τοσα πραγματα οσα δεν μπορεις ουτε καν να φανταστεις....

 

Οποιαδήποτε θερμοκρασία πάνω απο 36,6 , ΕΙΝΑΙ πυρετός .. Αυτό που αλλάζει είναι το πόσο σοβαρός είναι ή όχι . 36,7 ΕΙΝΑΙ πυρετός , 37 ΕΙΝΑΙ πυρετός , αλλά οχι σοβαρός ωστε να πείς "ειμαι άρρωστος" ή "λιώνω-πεθαίνω" ... Και το 38 ΕΙΝΑΙ πυρετός αλλά το 38 οδεύει προς το να χαρακτηριστεί σοβαρός ..

 

Καμια σχεση ολα αυτα με την πραγματικοτητα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι καποιος(πχ εσυ) δεν εχεις γνωση για μερικα θεματα δεν σημαινει οτι δεν μπορει να εχει και αλλος. Οποτε ασε τι ανοησιες! :eek:

Το οτι εσυ ησουν ασχετος επι του θεματος δεν σημαινει οτι ειμαι και εγω! :-( :eek:

Εγω εχω διαβασει γενικα τοσα πραγματα οσα δεν μπορεις ουτε καν να φανταστεις....

 

Έλα παραδέξου το², σε έπιασε πανικός και ρίχνεις προπέτασμα καπνού μπάς και την σκαπουλάρεις με το λιγότερο δυνατό κόστος.

Τα γραπτά μένουν όπως λένε,οπότε με μια πρόχειρη ματιά μπορεί κάποιος να δεί ποιος είναι ο σχετικός,ο άσχετος,ο ανόητος και το γατάκι.

Συνέχισε να παίζεις με το κουβάρι σου λοιπόν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30mg accuran δεν ειναι τιποτα, μην φρικαρεις με το παραμικρο. επαιρνα 60 την ημερα και εζησα (το συκωτι μου οχι τοσο). και 37.2 δεν ειναι πυρετος, απο 37.4 θεωρειται πυρετος (δεκατα βασικα). οι παρενεργειες που νιωθουν οι περισσοτεροι ειναι ξηροτητα στο δερμα/χειλια, πονος στα κοκκαλα, να σε ενοχλουν οι πυτζαμες το βραδυ, και τετοια αδιαφορα. παρε ενα liposan και θα εισαι οκ. υπομονη θελει 6 μηνες και μετα δεν θα ξαναβγαλεις ουτε μπιμπικι (αμα την ακολουθησεις πιστα την θεραπεια). την δοση λογικα θα στην αυξησει οπου να ναι. και το οτι ειναι του ικα δεν εχει να κανει, ολος ο κοσμος την κανει την θεραπεια πια. σιγα.

 

υγ: αν εισαι κοπελα, ξεκινα κανα αντισυλληπτικο μην βγαλεις κανα τερατινι απλα.

υγ2: κανε ανα 1-2 μηνες εξετασεις αιματος και δειχνε τες στον γιατρο σου προληπτικα

υγ3: μην ακους τι λενε για αλλες θεραπειες, με ειχανε κανει πειραματοζωο τοσα χρονια, μονο με ακιουραν σωθηκα. δεν την δινουν μονο για βαριες μορφες παντως. την δινουν και για ψυχολογικους παραγοντες, οποτε αμα πας και πεις "με κοροιδευουν τα παιδακια που εχω σπυρακια και κλαιω ολη μερα" θα στην γραψουν. :D

υγ4: τον 1ο μηνα τα σπυρακια θα χειροτερεψουν, ειναι αναμενομενο, μην την σταματησεις!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30mg accuran δεν ειναι τιποτα, μην φρικαρεις με το παραμικρο. επαιρνα 60 την ημερα και εζησα (το συκωτι μου οχι τοσο). και 37.2 δεν ειναι πυρετος, απο 37.4 θεωρειται πυρετος (δεκατα βασικα). οι παρενεργειες που νιωθουν οι περισσοτεροι ειναι ξηροτητα στο δερμα/χειλια, πονος στα κοκκαλα, να σε ενοχλουν οι πυτζαμες το βραδυ, και τετοια αδιαφορα. παρε ενα liposan και θα εισαι οκ. υπομονη θελει 6 μηνες και μετα δεν θα ξαναβγαλεις ουτε μπιμπικι (αμα την ακολουθησεις πιστα την θεραπεια). την δοση λογικα θα στην αυξησει οπου να ναι. και το οτι ειναι του ικα δεν εχει να κανει, ολος ο κοσμος την κανει την θεραπεια πια. σιγα.

 

υγ: αν εισαι κοπελα, ξεκινα κανα αντισυλληπτικο μην βγαλεις κανα τερατινι απλα.

υγ2: κανε ανα 1-2 μηνες εξετασεις αιματος και δειχνε τες στον γιατρο σου προληπτικα

υγ3: μην ακους τι λενε για αλλες θεραπειες, με ειχανε κανει πειραματοζωο τοσα χρονια, μονο με ακιουραν σωθηκα. δεν την δινουν μονο για βαριες μορφες παντως. την δινουν και για ψυχολογικους παραγοντες, οποτε αμα πας και πεις "με κοροιδευουν τα παιδακια που εχω σπυρακια και κλαιω ολη μερα" θα στην γραψουν. :D

υγ4: τον 1ο μηνα τα σπυρακια θα χειροτερεψουν, ειναι αναμενομενο, μην την σταματησεις!!

 

3η μέρα και ξεκίνησαν τα σκασίματα στα χείλια... Τι θες να πεις για το συκώτι? Έντάξη όντως είναι ένα αρκετά μεγάλο κόμπλεξ αλλά όχι και να κλάψω, στα @ρχ τους γράφω όλους.

 

υγ: Για να έχω @ρχ δεν νομίζω να είμαι κοπέλα :P

υγ2: μου είπε μετά από 1 μήνα να άνω γενική ΠΑΛΙ και να τα πάω

υγ3: μπα εγώ ποιο πολύ με φυσικούς τρόπους κάτι αυγά με ζάχαρη, τρομερά πράγματα :P 

υγ4: κοίταξε έχουν μειωθεί λιγάκι οι κοκκινίλες αλλά κάποια διαφορά δεν έχω δει, πλένομαι με σαπούνι με γλυκερίνη αυτό μου έχουν πρωτινή (όχι ο δερματολόγος). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανά πια σήμερα το χάπι αλλά σήμερα το μόνο που νοιώθω ειναι μια αδυναμία. Το ξέρω το επεξεργασία κορόνα γράμματα αλλά το πρόβλημα ειναι αρκετά μεγάλο. Εχω δοκιμάσει με διάφορες κρεμες όπως skinoren αλλά ένας άλλος γιατρός μου είπε στη κατάσταση μου δεν θα μου κάνει τίποτα...

 

το συγκεκριμένο σου προκαλεί αδυναμία και δεν πρέπει να γυμνάζεσαι για όσο καιρό τα παίρνεις

 

 

3η μέρα και ξεκίνησαν τα σκασίματα στα χείλια... Τι θες να πεις για το συκώτι? Έντάξη όντως είναι ένα αρκετά μεγάλο κόμπλεξ αλλά όχι και να κλάψω, στα @ρχ τους γράφω όλους.

 

 

liposan πάντα μαζί σου και θα σου πρότεινα και κολλύριο για τα μάτια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...