Προς το περιεχόμενο

Media Markt 3-5 Ιανουαριου τιμες κοστους σε 1000 προιοντα


Muchacho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οτι λεει ο τιτλος..

Πριν απο λιγο ειδα διαφημιση στο ALPHA,στην σελιδα δεν γραφει τιποτα,media markt εδω που ειμαι δεν εχει,αλλα το γραφω μηπως μενει κανεις κοντα ωστε να ριξει μια ματια μηπως ισχυει η διαφημιση και υπαρχει κατι καλο.Αν και μπορει να ειναι αλλη μια φανταχτερη διαφημιση απο τις δεκαδες που βγαζουν οι καταστηματαρες μας.

 

 

 

 

 

Υγ.Ξαναλεω δεν εχω βρει τιποτα  για την παραπανω διαφημιση παρα  οτι ειδα στην τηλεοραση,για αυτο απλα το αναφερω...Επειδη υποψιαζομαι την γνωστη απατη οσοι μπορειτε να τσεκαρετε στο skroutz τις τιμες..

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 157
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το ειχαν κανει και παλιοτερα αυτο..ε παιζει να εχουν καμια προσφορα αλλα θελει ψαξιμο..τεσπα αν καποιος κανει το κοπο ας μας πει αν εχει τιποτα καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οτι λεει ο τιτλος..

Υγ.Ξαναλεω δεν εχω βρει τιποτα  για την παραπανω διαφημιση παρα  οτι ειδα στην τηλεοραση,για αυτο απλα το αναφερω...Επειδη υποψιαζομαι την γνωστη απατη οσοι μπορειτε να τσεκαρετε στο skroutz τις τιμες..

Επειδη υποψιαζεσαι την γνωστη απατη ειπες να το ποσταρεις ως προσφορα; υπαρχει τοπικ αντιπροσφορων...

By the way επειδη ειναι μια η αλυσιδα να σας δωσω την αντιστοιχη διαφημιση της "μαμας" στην Γερμανια;

"Βρισκεις οποιαδηποτε τηλεοραση στο "σκρουτζ" τους (idealo.de) και σου κανουν την ιδια αν οχι καλυτερη τιμη".

Κι επειδη για την παραπανω "γνωστη απατη" εγω δεν εχω υποψιες αλλα βεβαιοτητες με βαση το ιστορικο τους, αν βρεθει κατι σε τιμη που να ειναι σαφεστατα προσφορα, ας ποσταριστει... μα μια μανια εδω μεσα να ανοιγουν θεματα με την παραμικρη διαφημιση ή newsletter οποιουδηποτε....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα δυσκολα θα εχουν 1000 προιοντα στο ιδιο στοκ σε ολα τα μαγαζια τους.Μαλλον τα απουλητα θελουν να ξεφορτωθουν...αφηστε δε που εχω διαβασει οτι εχουν και ζημιες μερικες δεκαδες εκ στην Ελλαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από το facebook και πάλι:

 

 
 
Media Markt Greece Καλή χρονιά!
 Το site μας θα ενημερωθεί με τις νέες τιμές περίπου στις 8 αύριο - 3/1 - το πρωί.
 Τα προϊόντα μπορείς να τα βρεις με ειδική σήμανση στα καταστήματά μας. Η προσφορά ισχύει από αύριο 3/1 μέχρι και το Σάββατο 5/1.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασάφεια που πάει σύννεφο η γυφτο αλυσίδα του τζάμπα με τις ηλίθιες διαφημίσεις και τα προιόντα που πωλούνται μετα απο επιστροφές..μια χαρά..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...