Προς το περιεχόμενο

Άνετα παπούτσια για πολύωρη ορθοστασία


yannis27gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

+1 στα Geox. Αν και ομολογουμενως επειδη ημουν σε δουλεια με τρελη ορθοστασια, ο,τι κι αν ειχα βαλει δεν εκανε τιποτα. Μοναχα κανα δυο ζευγαρια Bikkemberg's εκαναν δουλεια και ηταν γαματα αισθητικα (για τα γουστα μου), αλλα δεν τα βρισκω Ελλαδα και απο νετ εχουν τρελα μεταφορικα που δεν παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Stan Smith από τα πιο άνετα παπούτσια που μπορείς να βρεις.

 

Δεν τους φαίνεται!

Διοτι δεν ειναι. Ειναι απλα οκ, πιο ανετα απο ωλσταρ σιγουρα, και παλι τα zx flux ειναι απειρα πιο ανετα, πιο ελαφρυα, καλυτερη σολα και καποια σχεδια ειναι και πιο φτηνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καμία πρόταση για ανθεκτικά αλλά και άνετα παπούτσια έχετε?Όποιο air max έχω φορέσει στην δουλειά(αποθήκη) έχει διαλυθεί σε 4-5 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία πρόταση για ανθεκτικά αλλά και άνετα παπούτσια έχετε?Όποιο air max έχω φορέσει στην δουλειά(αποθήκη) έχει διαλυθεί σε 4-5 μήνες.

τα air max 90 ειναι δερματινα και αρκετα ανθεκτικα, ειναι λιγο πιο ακριβα απο αλλα airmax αλλα νομιζω θα βγαλουν τα λεφτα τους. τσεκαρε τα. ειδαλλως τσεκαρε τιποτα σε superstar της Adidas, αλλα υπ οψιν οτι μιλαμε για πιο απλη σολα, αλλη φαση. Ανετα μεν, οχι ερμαξ δε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία πρόταση για ανθεκτικά αλλά και άνετα παπούτσια έχετε?Όποιο air max έχω φορέσει στην δουλειά(αποθήκη) έχει διαλυθεί σε 4-5 μήνες.

ΠΑΡΕ boost. Όχι μόνο εσύ πάρτε boost όλοι να βρειτε την υγεία σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΕ boost. Όχι μόνο εσύ πάρτε boost όλοι να βρειτε την υγεία σας.

yeezy οεοε

περιμενω μηπως τωρα στην nyfw παιξει τιποτα καινουριο απο Κανυε αλλιως στα 350 με βλεπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Boost εννοούμε κάποια adidas; Συγκεκριμένο μοντέλο ή είναι πολλά;

Λογικα για τα adidas ultra boost θα λεει ο φιλος..Φαινονται καλα (οχι πολυ ομορφα για εμενα) κ εχουν τσιμπημενη τιμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα για τα adidas ultra boost θα λεει ο φιλος..Φαινονται καλα (οχι πολυ ομορφα για εμενα) κ εχουν τσιμπημενη τιμη.

Υπάρχουν και σκέτα boost που είναι πιο φτηνά, αυτά τι λένε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις τα καλα θα κοιταξουμε,ασε τα απλα/σκετα.Δειχνουν ανετα παντως κ πιστευω κανουν κ για τρεξιμο.θα μας πει ο φιλος που λογικα τα εχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zio και ΜΙχαλιεςς: με τα boost είναι λίγο περίεργη ή φάση έχει πολλά μοντέλα. Τα βασικά είναι pure boost, energy boost, ultra boost μα παίζουν και πολλά ακόμα. Είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ για ορθοστασία. Όμως π.χ. εμένα μου ταιριάζει πολύ το pure boost και ένας φίλος πρότεινε energy του έκατσε πιο καλά στο πόδι. Είμαι 135 κιλά και στα μαθήματα πάω με τα πόδια, 1 ώρα περπάτημα και μερικές μέρες 2 Ώρο. Πέρασαν πόνος σε γόνατα και πέλματα. Είχα δοκιμάσει και τα ομολογουμένως πολύ καλά lunar και air max. Τα βάζω πάνω από όλα. Για κάνα καφέ πήρα τα solar boost που μου αρέσουν πολύ σε εμφάνιση και είναι αρκετά άνετα. Τρέξιμο ΜΙχαλιεςς δεν ξέρω φαντάζομαι θα είναι σούπερ. Alxlighting δεν κατάλαβα μια σορρυ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...