Προς το περιεχόμενο

Plantronics M55 BT Headset 25 ευρώ @Amazon


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι τοσο γρήγορο το pairing, με το iphone τουλάχιστον και τόσο απλό να το ανοίξεις με το διακοπτάκι, που ποτέ δεν μου δημιούργησε πρόβλημα...

 

 

 

Ναι όσο και αν δου φαίνεται παράξενο, με βόλεψε τρομερα το ότι είχε διακόπτη και ότι έκανε γρήγορα pairing... είναι μόνιμα κλειστό και ανοίγει μόνο όταν το χρειάζομαι....

Εγω βολευτηκα πολυ το Legend της Plantronics επειδη εχει κουμπι (αν και το θεωρω καπως ρετρο σε σχεση με τα PRO).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή έχω το συγκεκριμένο bt μπορώ να πώ ότι κάνει ακαριαία pair - και γώ συνήθως όταν το έχω στην τσέπη, το έχω κλειστό για να μην κάνει επανάκληση (δυστυχώς το κουμπί πατιέται πολύ εύκολα και στα 2 πατήματα κάνει redial) και μόλις χτυπήσει το τηλέφωνο το ανοίγω.

 

Έχει φωνητικές εντολές για αποδοχή/απόρριψη κλήσης, διακόπτη on/off, διακόπτη volume και το κεντρικό πλήκτρο για αποδοχή/απόρριψη/επανάκληση.

 

Επίσης έχει τρελή αυτονομία, σου λέει στο κινητό πόση ώρα σου απομένει, σου αναφέρει φωνητικά πόση ώρα σου απομένει και αν έχει γίνει pair με συσκευή και μία πολύ ωραία υπηρεσία εντοπισμού του bt αν το χάσεις (πχ πού ήταν την τελευταία φορά που ήταν συνδεδεμένο)

 

Σε γενικές γραμμές μιά χαρά bt - το μόνο κακό είναι ότι πρέπει να το έχεις ή στο αυτί ή κλειστό στην τσέπη μιάς και δεν έχει κάποιο είδος γάντζου για να κρεμιέται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μεταφορικά δεν είναι δωρεάν και αυτήν την στιγμή είναι στα 33€!

 

Ρε φιλε ξεθαβεις thread 1+ ετους για να γραψεις οτι τα μεταφορικα πλεον δεν ειναι δωρεαν; Γιατι; Για να κανεις διαφημιση στα εγχωρια μαγαζια που ερχεται πλεον με 28,5+;

 

Νεο account βλεπω...καλως ηρθες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε ξεθαβεις thread 1+ ετους για να γραψεις οτι τα μεταφορικα πλεον δεν ειναι δωρεαν; Γιατι; Για να κανεις διαφημιση στα εγχωρια μαγαζια που ερχεται πλεον με 28,5+;

 

Νεο account βλεπω...καλως ηρθες.

Ενταξει ειναι απο τα κλασσικα ''λαθη'' που κανουν νεοι χρηστες η γενικα νεοι στο τομεα των forum..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωου ωου ωου easy guys.Επειδή με ενδιαφέρει το ακουστικό ,σε ψάξιμο μέσω Google είδα το post και καθώς με βοήθησε είπα να το παραγγείλω και διαπίστωσα ότι πλέον έχει μεταφορικά. Δεν νομίζω ότι είναι κακό η επίκαιρη ενημέρωση και από την άλλη αν το θέμα θεωρείται παλιό ας το κλειδώσουν οι διαχειριστές.

 

Ενημερωτικά για όσους τους ενδιαφέρει ,το παρήγγειλα από amazon.de στα 25,20€ χωρίς μεταφορικά. Δεν θα παρεξηγηθώ αν αύριο βάλουν μεταφορικά και κάποιος μου πει ότι πλέον έχει!

 

http://www.amazon.de/gp/aw/ol/B0091BXMDG?c=n&qid=1395957700&sr=8-1

 

Samniotis πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες σου.Προσωπικά σε ευχαριστώ. .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω το συγκεκριμένο bt μπορώ να πώ ότι κάνει ακαριαία pair - και γώ συνήθως όταν το έχω στην τσέπη, το έχω κλειστό για να μην κάνει επανάκληση (δυστυχώς το κουμπί πατιέται πολύ εύκολα και στα 2 πατήματα κάνει redial) και μόλις χτυπήσει το τηλέφωνο το ανοίγω.

 

Έχει φωνητικές εντολές για αποδοχή/απόρριψη κλήσης, διακόπτη on/off, διακόπτη volume και το κεντρικό πλήκτρο για αποδοχή/απόρριψη/επανάκληση.

 

Επίσης έχει τρελή αυτονομία, σου λέει στο κινητό πόση ώρα σου απομένει, σου αναφέρει φωνητικά πόση ώρα σου απομένει και αν έχει γίνει pair με συσκευή και μία πολύ ωραία υπηρεσία εντοπισμού του bt αν το χάσεις (πχ πού ήταν την τελευταία φορά που ήταν συνδεδεμένο)

 

Σε γενικές γραμμές μιά χαρά bt - το μόνο κακό είναι ότι πρέπει να το έχεις ή στο αυτί ή κλειστό στην τσέπη μιάς και δεν έχει κάποιο είδος γάντζου για να κρεμιέται...

σε android τηλεφωνο ολα αυτα?αυτοματα χωρις προγραμμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρόγραμμα θέλει μόνο για την υπηρεσία εντοπισμού και για να σου γράφει στο status bar το υπόλοιπο του χρόνου.

χωρίς κάποιο πρόγραμμα, όταν το ανοίγεις μιλάει η "γκομενίτσα" και σου λέει ότι άνοιξε, έχεις τόσο χρόνο ομιλίας και το τηλέφωνο 1 ή 2 είναι συνδεδεμένο ή καμία συσκευή δεν συνδέθηκε (όλα αυτά στα αγγλικά/η κοπελιά είναι εισαγωγής!) :-D

 

To πρόγραμμα είναι αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.plantronics.findmyheadset

 

 

και υπ'όψιν, 11 ώρες ομιλία και μέχρι 6 μήνες αναμονή με deep sleep που μπαίνει αν θυμάμαι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Plantronic m25 εχω εγω εδω και 3 χρονια περιπου. Μακραν οτι καλυτερο απο Bluetooth ακουστικο. Η μπαταρια του απο την πρωτη μερα μεχρι και σημερα με βγαζει 3 μερες αν μιλησω πολλες ωρες με βγαζει και 2 μερες αλλα τον τελευταιο καιρο το βαζω στην φορτιση το βραδυ οποτε δεν αγχωνομαι καθολου για την διαρκεια μπαταριας. Τωρα για τον φιλο που λεει οn/off να του πω οτι η plantronic σε ολα της τα ακουστικα εχει την λειτουργια που κοβει την καταναλωση μπαταριας στο ελαχιστο οταν δεν δεχεσαι κλησεις και μπαινει σε standby mode αυτοματα. Τωρα για την τιμη απο οτι θυμαμαι στο eshop τα εχει σε πολυ καλυτερες τιμες ριξτε μια ματια αν θυμαμαι καλα ειχε το m55 στα 27,90

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

quote name="zealavor" post="53085768" timestamp="1396132596"]

 

27.90 στο e-shop. Crazy Sunday.

Link.png Site: http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.010848&sid=1">http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.010848&sid=1

 

Πολλά like όμως ήδη το περιμένω από εδώ στα 25,20€

http://www.amazon.de/gp/aw/ol/B0091BXMDG/ref=mw_dp_olp?qid=1396132790&sr=8-1

 

Ορμηξτε όσοι ψήνεστε. ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς το συγκεκριμένο ακουστικό με galaxy s3;

Ρωτάω για θέματα συμβατότητας (Android 4.3) αλλά και όσον αφορά την χρήση της εφαρμογής" find my headset".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...