Προς το περιεχόμενο

Καφετιέρα Nespresso 59 Ευρώ


Deathy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την εχω εδω και 1 χρονο περιπου.

Πολυ καλη, δουλευει απροβληματιστα, με την εγγυση της delonghi.

Ο καφες που βγαζει ειναι οπως ολων των Nespresso,

αν εχετε δοκιμασει οποιαδηποτε αλλη Nespresso δε θα δειτε διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έχει και κουπόνι 30€ για να πάρεις καφέδες ή αξεσουάρ από το Club

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βγει μερες αυτη η προσφορα, δεν ειναι κακη προσφορα, οχι ομως "τρελλη", ισως γι'αυτο δεν την ειχε ποσταρει κανεις πριν.

Κατα καιρους, εχουν βγει πολυ καλυτερες προσφορες για nespresso (με καλυτερη μηχανη ή περισσοτερα δωρα), αν θελεις περιμενεις, αν βιαζεσαι την αγοραζεις.

 

Η συγκριση με την Illy ειναι αδικη, καθως στην nespresso βρισκεις αφθονες λυσεις για επαναγεμιζομενα. Επιπλεον τα original καφεδακια ειναι πιο φθηνα απο της illy, οποτε τα αρχικα δωρα δεν ειναι συγκρισιμα σε βαθος χρονου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτην ητν προσφορα την θυμαμαι πριν το καλοκαιρι που ημουν αναμεσα σε αυτην και στη τασσιμο. Τελικα πηρα τη τασσιμο λογω ποικιλιας σε ροφηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτην ητν προσφορα την θυμαμαι πριν το καλοκαιρι που ημουν αναμεσα σε αυτην και στη τασσιμο. Τελικα πηρα τη τασσιμο λογω ποικιλιας σε ροφηματα.

φιλε μου ποια εχεις παρει? εισαι ευχαριστημενος με την tassimo? γιατι σκεφτομαι να παρω την  Bosch Tassimo Lacta Edition :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Τ20 ειχα παρει με 49€ και δωρο ενα πακετο γαλλικους, ενα πακετο λακτα και ενα ποτηρι. Μαζι ειχε και κουπονι 20€ για αγορα απο ιντερνετ. Εβαλα αλλα 20€ και εκανα παραγγελια 40€ απο το ιντερνετ καφεδες με δωρεαν μεταφορικα και μου ηρθαν 12 πακετα καφεδες/τσαι/σοκολατες. Βεβαια εκανα βλακεια επρεπε να ειχα παρει μονο καφεδες γιατι τα αλλα εχουν μεινει στο ντουλαπι.

 

Κοιτα για τη δουλεια που τη θελω καλη ειναι. Βαζω ταμπλετα παω μπανιο κλπ πινω καφε και φευγω. Δεν εχω το χρονο οπως παλια να φτιαξω με την κανονικη μου εσπρεσιερα(δε συγκρινεται βεβαια!).

 

Ευχαριστημενος για τα λεφτα που την πηρα. Και απο το να παρω απεξω εναν καπουτσινο ή εσπρεσο μου βγαινει πολυ πιο φθηνα, που επαιρνα σε καθημερινη βαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς τη μηχανή τη συγκεκριμένη να μας πεί τη γνώμη του??

καλησπερα

εγω εχω την ιδια αλλα κατασκευασμενη απο krups

τη nespresso τη θεωρω πολυ καλη λυση για τον καφε της και τις 19bars πιεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να βρίσκεις άφθονες λύσεις για επαναγεμιζόμενα αλλά για μένα ο illy είναι ο καλύτερος καφές ευρείας κατανάλωσης.

 

Καμια διαφωνια, τα γουστα ειναι γουστα. Εγω δεν αλλαζω τις nespresso ουτε με gaggia Κλπ εχω καταβολευτει με 3 μηχανες παντου!

Οι παλιες 2 κλασσικες μηχανες, εχουν μεινει για καβατζα.

Στατιστικα παντως σε πολλους χρηστες στα ειδικα φορουμ, ειναι στα ιδια επιπεδα με τον ετοιμο της illy, ισως γιατι οι nespresso εχουν παραπανω bar που τις βοηθαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Τ20 ειχα παρει με 49€ και δωρο ενα πακετο γαλλικους, ενα πακετο λακτα και ενα ποτηρι. Μαζι ειχε και κουπονι 20€ για αγορα απο ιντερνετ. Εβαλα αλλα 20€ και εκανα παραγγελια 40€ απο το ιντερνετ καφεδες με δωρεαν μεταφορικα και μου ηρθαν 12 πακετα καφεδες/τσαι/σοκολατες. 

Mε 40 € σύνολο πώς πήρες 12 πακέτα από τη στιγμή που το ένα πακέτο έχει 5 € το λιγότερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτην ητν προσφορα την θυμαμαι πριν το καλοκαιρι που ημουν αναμεσα σε αυτην και στη τασσιμο. Τελικα πηρα τη τασσιμο λογω ποικιλιας σε ροφηματα.

 

για ροφηματα ειναι καλη λυση, για εσπρεσσο με τιποτε :-)

(ταδε εφη και η στατιστικη επισης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε 40 € σύνολο πώς πήρες 12 πακέτα από τη στιγμή που το ένα πακέτο έχει 5 € το λιγότερο?

 

Τα τσαγια(εκτος απο 2) ηταν σε συσκευασιες των 6 και εκαναν 2.50€.. 

 

για ροφηματα ειναι καλη λυση, για εσπρεσσο με τιποτε :-)

(ταδε εφη και η στατιστικη επισης)

 

Ενταξει, δεν ειναι η τελεια λυση αλλα εξοικονομω πολλα λεφτα ετσι και ειμαι ευχαριστημενος. Οποτε ενταξει..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...