Προς το περιεχόμενο

Καφετιέρα Nespresso 59 Ευρώ


Deathy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

tassimo καψουλες που συμφερει να παρω?

αν και είναι εκτός θέματος συμφέρει από carrefour όταν έχει 20% έκτπωση στους καφέδες σε συνδυασμό την δωροεπιταγή 6 ευρώ της εφημερίδας Θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τελικά αυτό το ΜΜ με έχει μμπερδέψει πολύ.

 

μου έστειλαν χθες τελικά μια δωροπειταγή, όχι όμως ενεργοποιημένη, ουσιαστικά μόνο την πλαστική κάρτα

 

μου έδωσαν ένα email και μου είπαν να στείλω εκεί μνμ κια να ζητήσω την ενεργοποίηση

 

έστειλα το μνμ και μου απάντησαν μέσω email οτι είναι αναρμόδιοι και ότι πρέπει να απευθυνθώ σε κάποιο κατάστημα...

 

μέχρι σιτγμής για αυτήν την υποθεση τους έχω πάρει 6 φορές και συνεχίζουμε.... (και κάθε φορά πρέπει να λέω όλο το ιστορικό από την αρχή) :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά είναι να μην μπλέξεις σε τέτοια , τώρα το θέμα θα πάει όσο το τραβήξεις εσύ , άλλωστε τόσο η Γ. Γραμματεία όσο και οι υπόλοιπου φορείς βαριούνται που ζουν οπότε μην περιμένεις και πολλά από αυτούς . Βέβαια άμα δεν βγάλεις άκρη κάνε τις καταγγελίες σου αλλά να ξέρεις ότι αν δεν βάλεις άκρη εύκολα , μόνο με δικηγόρο ( δηλαδή να τα σκάσεις χοντρά πρώτα ) ώστε να του κυνηγήσει αλλά ποιο το κέρδος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγά μην πάω και στον άρειο πάγο... απλά θα τους ταράξω στα τηλέφωνα

 

το θέμα είναι ότι από την αρχή συμφώνησαν σε αυτό που ζητάμε, αλλά είναι τελειώς ανοργάνωτοι και με ταλαιπωρούν άδικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε και 300 τηλέφωνα να τους πάρεις άμα δεν βρεθεί κάποιος να σου κάνει την δουλειά τσάμπα θα χρεώνεσαι ή πας από εκεί και τους κάνεις άνω κάτω το μαγαζί και φεύγεις ευχαριστημένος μέσα σου ότι τους τα είπες και είσαι οκ . ή κάνεις καταγγελίες που θα τις διαβάσουν οι γνωστοί Ελληνάραδες που είναι σε αυτές τις θέσεις κάτι άλλο δεν γίνεται . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν χρεώνομαι όταν οτυς παίρνω τηλέφωνο και δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω όσα χιλιομέτρα χρειάζονται για να πάω από Καρδίτσα στη Λάρισα για αν κάτσω να μαλώσω με υπαλλήλους που δεν φταίνε...

 

αύριο το πρωί πιστεύω θα έχω ξεμπερδέψει χωρίς καυγάδες, δεν είναι τόσο χάλια πια, απλά λίγο ανοργάνωτοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά τους πήρα το πρωί, τους είπα απλά τον αριθμό παραγγελίας και το παιδί στο τηλέφωνο σε 2 λεπτά μου το έφτιαξε και ησύχασα.

 

απλά δεν το έχουν με το email, θέλουν να ακούσουν τη φωνούλα μου B)

 

για μένα τέλος καλό, όλα καλα΄, δεν ξέρω για άλλους που ήταν στην ίδια θέση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 

*Αγοράζοντας μηχανή Nespresso από 1 Μαρτίου έως και 31 Μαρτίου 2013 επωφελείστε με δώρο αξίας 50€ ή 90€ για την αγορά καφέ ή αναλωσίμων Nespresso. Εξαιρούνται τα μοντέλα Essenza. Η προσφορά δεν ισχύει με την αγορά μηχανής επαγγελματικής χρήσης.

 

Mail πριν απο λιγο, για αγορες ομως μονο απο το eshop της nespresso.

Προσεξτε τους όρους! ->

 

Η προσφορά (επιστροφής αξίας 50€ ή 90€) ισχύει με την αγορά μηχανής Nespresso από 1 Μαρτίου 2013 έως και 31 Μαρτίου 2013.

Προσφορά

Επιστροφή

αξίας 50€ ή 90€ για την αγορά καφέ ή αναλωσίμων Nespresso προς τα μέλη

του Nespresso Club (που έχουν εγγραφεί στο Nespresso Club πριν την

ημερομηνία έναρξης της ενέργειας και είναι ενεργά από την 1/1/2011 και

μετά) ή προς τον παραλήπτη που τα μέλη αυτά θα υποδείξουν με προϋπόθεση

την αγορά μηχανής Nespresso από 1 έως 31 Μαρτίου 2013.

Συγκεκριμένα,

με την αγορά μηχανής των σειρών Pixie, U, Citiz ο δικαιούχος

επωφελείται με επιστροφή αξίας 50€, ενώ με την αγορά μηχανής των σειρών

Citiz&milk, Lattissima, Maestria, ο δικαιούχος επωφελείται με

επιστροφή αξίας 90€.

Από την προσφορά εξαιρούνται τα μοντέλα Essenza και οι μηχανές Nespresso επαγγελματικής χρήσης (Business Solution machines).

Διαδικασία για αγορά από το www.nespresso.gr:

  • Για να επωφεληθείτε της προσφοράς θα πρέπει να προσθέσετε τη μηχανή που επιθυμείτε στο καλάθι αγορών σας.
  • Με

    την προσθήκη της μηχανής σας εμφανίζεται μήνυμα με το ποσό που

    δικαιούστε (ανάλογα με τον τύπο της μηχανής που έχετε επιλέξει.)

  • Προχωρείτε και προσθέτετε αξεσουάρ και καφέ στο καλάθι σας κατά βούληση.
  • Ολοκληρώνετε την παραγγελία σας προχωρώντας στο check out όπου και εμφανίζεται η έκπτωση.

Προσοχή

  1. Για

    να επωφεληθείτε της προσφοράς μέσω του www.nespresso.gr η αγορά του

    καφέ και των αναλωσίμων θα πρέπει να γίνει ταυτόχρονα με την αγορά της

    μηχανής.

  2. Η συνολική αξία καφέ ή αναλωσίμων θα πρέπει να καλύπτει

    πλήρως το ποσό επιστροφής που δικαιούστε, ώστε να επωφεληθείτε της

    έκπτωσης.

  3. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση η προσφορά δεν ισχύει

Διευκρινίσεις

  • Η συγκεκριμένη προσφορά δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε συνδυασμό με άλλη προωθητική ενέργεια.
  • Μόνο ένα δελτίο αποζημιώνεται για κάθε μηχανή που αγοράζεται.
  • Κάθε δικαιούχος μπορεί να επωφεληθεί της προσφοράς για την αγορά μέχρι και 3 μηχανών κατά τη διάρκεια ισχύος της προσφοράς.
  • Η επιστροφή αξίας 50/90 € θα πρέπει να πραγματοποιηθεί συνολικά σε μία παραγγελία και δεν μπορεί να αντικατασταθεί με μετρητά.
  • Από την προσφορά εξαιρούνται οι εταιρικοί πελάτες (HORECA), για τους οποίους ισχύει ειδική εμπορική πολιτική.
  • Η προσφορά ισχύει για τους διαμένοντες στην Ελλάδα.

 

Aπο οτι υπολογισα λιγο προχειρα, με τις τρεχουσες διαφορες (αυξημενες) του eshop τους σε σχεση με το skroutz τα 50ευρα και 90ευρα δωρα ειναι "ουσιαστικα" γυρω στο 20-30αρικο... Ακομα κι ετσι ισως για καποιους αξιζει (για μενα προσωπικα παντως οχι, περσι τετοια εποχη ετρεξε η πολυ καλυτερη προσφορα της Pixie + Aeroccino + 70 ευρω στα 99 ευρω!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...