Προς το περιεχόμενο

Προσφορες MediaMarkt


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να τες οι εξυπναδες.

Δεν εχω και πολυ χρονο. Οποιος ψαχνει κατι απο αυτα ας τα τσεκαρει

Εγω μονο αυτο τσεκαρα

http://www.skroutz.gr/s/2295800/Samsung-UE39EH5003.html

 

414 σκρουτζ - 359 μιντια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τες οι εξυπναδες.

Δεν εχω και πολυ χρονο. Οποιος ψαχνει κατι απο αυτα ας τα τσεκαρει

Εγω μονο αυτο τσεκαρα

http://www.skroutz.gr/s/2295800/Samsung-UE39EH5003.html

 

414 σκρουτζ - 359 μιντια

προσοχη για όποιον θέλει να την αγοράσει

είναι 50 Ηz 

για όποιον δεν ζητά "αρκετά" από μια tv τότε  η τιμή είναι καλή 

σε διαφορετική περίπτωση ας δώσει κάτι παραπάνω για να μην πάνε τζάμπα και τα 359 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο σκληρος λετε αξιζει.?

Eγώ πήρα απο Κωτσόβολο πριν κανα μήνα περίπου, 2tb (toshiba) στα ίδια χρήματα και με ίδιες επιδόσεις. Δεν μου φαίνεται κάτι το ιδιαίτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ πήρα απο Κωτσόβολο πριν κανα μήνα περίπου, 2tb (toshiba) στα ίδια χρήματα και με ίδιες επιδόσεις. Δεν μου φαίνεται κάτι το ιδιαίτερο.

 

Να υποθεσω οτι πηρες 3.5αρη 2Τb σε αυτην την τιμη...γιατι ο συγκεκριμενος ειναι 2.5αρης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ πήρα απο Κωτσόβολο πριν κανα μήνα περίπου, 2tb (toshiba) στα ίδια χρήματα και με ίδιες επιδόσεις. Δεν μου φαίνεται κάτι το ιδιαίτερο.

 

2.5" 2TB Πήρες 79 ευρώ; Είσαι πολύ μπροστά εσύ...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τες οι εξυπναδες.

Δεν εχω και πολυ χρονο. Οποιος ψαχνει κατι απο αυτα ας τα τσεκαρει

....

Να σου ποστάρω και εγώ το φυλλάδιο του carrefour, να σε βάλω να ψάχνεις και να σε πώ και εξυπνάκια κιόλας ?

 

Μην το πάρεις προσωπικά αλλά έχω βαρεθεί ποσταρίσματα του στυλ βγήκε νέο φυλλάδιο eshop, plaisio, φουφουτος κτλ

 

Αν είδες κάτι που νομίζεις ότι είναι προσφορά καλώς, δεν είμαστε courier ηλεκτρονικών φυλλαδίων κανενός.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποθεσω οτι πηρες 3.5αρη 2Τb σε αυτην την τιμη...γιατι ο συγκεκριμενος ειναι 2.5αρης...

 

 

2.5" 2TB Πήρες 79 ευρώ; Είσαι πολύ μπροστά εσύ...!

 

Έγραψα πουθενά ρε μάγκες, οτι είναι 2.5" ο toshiba? Aπο θέμα χωρητικότητας απλώς έκρινα. Ισως απο θέμα φορητότητας να βολεύει λιγο πιο πολύ ο 2.5άρης, αλλά να πληρώσω γι'αυτόν τα ίδια λεφτά με κάποιον με διπλάσια χωρητικότητα..με τίποτα.

Τέλος πάντων..μη κολλάμε κιόλας :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Να τες οι εξυπναδες.

Δεν εχω και πολυ χρονο. Οποιος ψαχνει κατι απο αυτα ας τα τσεκαρει

....

Να σου ποστάρω και εγώ το φυλλάδιο του carrefour, να σε βάλω να ψάχνεις και να σε πώ και εξυπνάκια κιόλας ?

 

Μην το πάρεις προσωπικά αλλά έχω βαρεθεί ποσταρίσματα του στυλ βγήκε νέο φυλλάδιο eshop, plaisio, φουφουτος κτλ

 

Αν είδες κάτι που νομίζεις ότι είναι προσφορά καλώς, δεν είμαστε courier ηλεκτρονικών φυλλαδίων κανενός.

Νομιζω οτι εχω να κανω με σκεπτομενα ατομα και οχι με αμερικανακια που θελουν μασημενη τροφη. Δινω την πληροφορια και ειναι στο χερι και τις αναγκες του καθενος να ψαξει την προσφορα.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι εχω να κανω με σκεπτομενα ατομα και οχι με αμερικανακια που θελουν μασημενη τροφη. Δινω την πληροφορια και ειναι στο χερι και τις αναγκες του καθενος να ψαξει την προσφορα.

 

Λάβε υπόψη ότι το forum το διαβάζει πολύς κόσμος που δεν ξέρει απαραίτητα αν μια τιμή είναι καλό vfm για κάποιο συγκεκριμένο προϊόν γιατί αυτό πρέπει να το κρίνεις βάσει του ανταγωνισμού, της τάσης στην αγορά και άλλων πραγμάτων που μπορεί να μην τα ξέρει κάποιος. Δεν είμαστε όλοι ειδικοί σε όλα, εμένα αν μου πεις π.χ. το τάδε home theater ή ο τάδε projector κοψοχρονιά δεν έχω ιδέα αν αποτελεί καλή αγορά ή όχι.

 

Ο φίλος παραπάνω θέλει να πει ότι το ξερό ποστάρισμα του φυλλαδίου είναι εύκολο και ίσως όχι τόσο χρήσιμο από μόνο του. Πολύ καλύτερα θα ήταν αν εντοπίσεις μια πραγματική προσφορά να την κατονομάσεις κιόλας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι χρησιμο ειναι και το ποσταρισμα,τοσα newsletter που παιρνω,αμα τα διαβασω ολα την πατησα :-)

 

μπαινω ινσομνια και ολα εκει :-D

 

χε ειμαστε σκληροι κριτες dimk,καλο ειναι,δεν δινουμε λεφτα τζαμπέ πουθενα! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαφωνουμε για μ@@ες.οτι δεν μας κανει δεν το παιρνουμε,μπορουμε να κρινουμε μονοι μας η να ρωτησουμε καποιον που νιωθει απο εδω.καθεστε και την λετε στο παιδι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...