Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω προσωπικα οσα σαιτ βλεπω να εχουν τιμες χωρις ΦΠΑ σταματαω αμεσα να ασχολουμαι μαζι τους εκτος απο το οτι ειναι παρανομο ειναι μια ξεκαθαρη προσπαθεια παραπλανησεις του αγοραστικου κοινου.

 

Αν καποιος κανει τετοια κολπα με τι καρδια να τον εμπιστευθεις υστερα?

 

Θα πουλαει κανονικα προιοντα ή θα κανει μαιμουδιες?

 

Μακρια και αγαπημενοι λοιπον.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχετε δει πουθενά κάψουλες με Hausbrandt?

για εμένα ειναι ο καλύτερος καφές ειδικά η ακριβή ποικιλία.

αν κάνεις και το "μπισκότο" λίγο πιο γεμάτο είναι απιστευτος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για εμένα ειναι ο καλύτερος καφές ειδικά η ακριβή ποικιλία.

αν κάνεις και το "μπισκότο" λίγο πιο γεμάτο είναι απιστευτος

 

Μπισκότο???

Έχεις βρει έτοιμες κάψουλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αγοράσει απο coffeway τις impresso 3,8€ και smart coffee club 3,6€. Η διάφορα στη γεύση είναι μεγαλύτερη απο την διάφορα τιμής.. Ειναι μια εναλλακτική επιλογή αν σου πέφτει μακριά το μαγαζι της νεσπρεσσο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αγοράσει απο coffeway τις impresso 3,8€ και smart coffee club 3,6€. Η διάφορα στη γεύση είναι μεγαλύτερη απο την διάφορα τιμής.. Ειναι μια εναλλακτική επιλογή αν σου πέφτει μακριά το μαγαζι της νεσπρεσσο..

 

 

Εμεινες ευχαριστημενος, απο αρωμα / ενταση και γευση; Ποια προτεινεις;

Αν τυχον πινεις και φρεντο εσπρεσσο πες μου ποια σου αρεσε περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως έγραψα η διάφορα στη γεύση ειναι μεγαλύτερη απο την τιμή. Μπορώ να πω ότι μένεις σχετικά ικανοποιημένος αλλα θα περίμενα χαμηλότερη τιμή, ειναι πολυ κοντά η τιμή στις αυθεντικές.

Πάνω κάτω ίδια ποιότητα έχουν, οι impresso έχουν περισσότερη συσκευασία και εκεί ίσως οφείλεται η μικρή διάφορα τιμής σε σχέση με τις smart coffee club.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αγοράσει απο coffeway τις impresso 3,8€ και smart coffee club 3,6€. Η διάφορα στη γεύση είναι μεγαλύτερη απο την διάφορα τιμής.. Ειναι μια εναλλακτική επιλογή αν σου πέφτει μακριά το μαγαζι της νεσπρεσσο..

Επισης πηρα ενα πακετο Roma Smart. δε ταιριαζουν καλα στην Essenza μου (νομιζω ειναι κατι mm πιο μεγαλες σε μηκος). Εβαλα μια μονο, πολυ μετρια γευση.

Ηθελε ζορι για να κλεισει η μηχανη και δεν αξιζει για 50c να την σπασω. θα δοκιμασω να τους τις παω πισω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

πηρα απο το λουμιδη τις impresso forza roma(3,7 ευρω) αλλα και σε εμενα θελει λιγη πιεση για να μπει και να εφαρμοσει η καψουλα.μετα εφευγε χωρις κοπο.essenza(παλιο μοντελο) εχω και εγω.νταξει δεν νομιζω με μια καψουλα να σπασει..την επομενη φορα θα δοκιμασω να συμπιεσω τη καψουλα με το χερι μου μπας και μπει ποιο ανετα.μετα δεν θα νομιζω να παρω αλλες..η γευση ειναι οκ αλλα αφου δεν εφαρμοζουν οπως πρεπει δεν νομιζω οτι για μερικα λεπτα αξιζει να ασχοληθω αλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ειναι οντως ρισκο αν θα αρεσουν ή οχι...αυτα εχουν τα κουπονια!

Στο μεταξυ, για μεγαλυτερες ποσοτητες στο ιταλικο site, δινει καλυτερη τιμη, ομως θα εχει εξτρα μεταφορικα.

Επειδη εχω δυνατοτητα να της δωσω σε αλλους αν δεν μου αρεσουν, παρηγγειλα απο τα 2 πρωτα ειδη και θα αναφερθω με το καλο οταν φτασουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν απαντησει καποιος που να προτιμαει τις decaf, θα μπορουσες ενδεχομενως να δοκιμασεις το κουπονι που ανεφερε ο haris_led καθως εχει και τετοιο ειδος. Ισχυει για μια μερα ακομη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι οντως ρισκο αν θα αρεσουν ή οχι...αυτα εχουν τα κουπονια!

Στο μεταξυ, για μεγαλυτερες ποσοτητες στο ιταλικο site, δινει καλυτερη τιμη, ομως θα εχει εξτρα μεταφορικα.

Επειδη εχω δυνατοτητα να της δωσω σε αλλους αν δεν μου αρεσουν, παρηγγειλα απο τα 2 πρωτα ειδη και θα αναφερθω με το καλο οταν φτασουν.

 

Σκεφτομαι να παραγγειλω και εγω αλλα ειδα οτι ερχονται σε 15 εργασιμες ημερες! Να υποθεσω οτι εσυ δεν παρελαβες ακομη ε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...