Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φτηνές και καλές μάλλον δεν έχουν βρει :-)

 

Δεν ειπα να βγαινει 0.01 ο καφες αλλα σε καλη ποιοτητα φθηνοτερους απο τους νεσπρεσσο δεν εχουμε βρει. 

 

Αυτο το ποστ ειναι ενδιαφερον αλλα μου φαινεται πολυ περιεργη καψουλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αυτές που έχει πχ στο σκρουτζ και βγαίνουν αρκετά φτηνότερες τι είναι? Δεν είναι οι αυθεντικές?

 

απο οτι ξερω γνησιες μονο μεσω ιντερνετ απο το σαιτ της εταιρειας και απο καταστηματα της

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παραγγειλεις για ποσό κατω απο 60 ευρω από κινητο δεν χρεωνονται μεταφορικα. Το εχω κανει με iphone για 20 ευρω παραγγελια και δεν χρεωθηκα. απλά κατεβαζεισ από market app της nespresso. ελπιζω να ισχυει ακομα και να μην ειναι προωθητική ενέργεια... 


http://www.nespresso.com/gr/el/pages/υπηρεσιες-για-το-κινητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παραγγειλεις για ποσό κατω απο 60 ευρω από κινητο δεν χρεωνονται μεταφορικα. Το εχω κανει με iphone για 20 ευρω παραγγελια και δεν χρεωθηκα. απλά κατεβαζεισ από market app της nespresso. ελπιζω να ισχυει ακομα και να μην ειναι προωθητική ενέργεια... 

http://www.nespresso.com/gr/el/pages/υπηρεσιες-για-το-κινητο

ισχυει ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα πάει 4€

 

γιατι δεν εισαι ψαγμενος σαν εμενα :P

Αν εχεις κινητο android η ios κατεβασε το mobile app απο εκει παραγγελνω και δεν εχει μεταφορικα .

Ελπιζω να ηταν χρησιμη η πληροφορια και να πιεις ενα καφεδακι στην υγεια μου :)

 

Υ.γ

 

Σε περιπτωση που σου λεει οτι δεν ειναι συμβατη με την συσκευη σου κανε ρουτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παραγγειλει απο κινητο ερχεται χωρις μεταφορικα. πηρα αυτη σημερα και καφε απο coffe island μια χαρα καφε βγαζει μονο που τον εκοψε 2 ενω πρεπει 3. μετα απο εμπειρια θα προτινα σε οποιον πινει καθε μερα κανονικη μηχανη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παραγγειλει απο κινητο ερχεται χωρις μεταφορικα. πηρα αυτη σημερα και καφε απο coffe island μια χαρα καφε βγαζει μονο που τον εκοψε 2 ενω πρεπει 3. μετα απο εμπειρια θα προτινα σε οποιον πινει καθε μερα κανονικη μηχανη 

Αν και εκτος θεματος το σχόλιο, η εμπειρια διαφερει απο χρηστη σε χρηστη, προσωπικα εχω πολλες κανονικες μηχανες αλλα εχω να τις πιασω χρονια, πινω 2 ή 3 καφεδακια ημερησιως και δεν αλλαζω το βολεμα της καψουλομηχανης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...