Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οι κάψουλες nespresso απο την Jacobs (momente espresso) γιατι εχουν σταματησει? Τις ειδα στα ραφια των super markets πριν το 2015 και τωρα δεν υπαρχουν πουθενα. Ξερει κανεις γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ συγκρίνεις το δεκάλεπτο της αφαλάτωσης μια φορά το τετράμηνο (μη σου πω και εξάμηνο σε μένα με δύο καφέδες την μέρα) ακόμα και το δίμηνο αν επιμένεις με την καθημερινή μανούρα του βάλε βγάλε πλύνε στέγνωσε μιας κανονικής μηχανής; ειδικά για επαγγελματικό χώρο η ευκολία της νεσπρεσσο απλά δεν υπάρχει..ακόμα και αν υστερεί λίγο στην γεύση από μια κανονική εσπρεσιερα την διαφορά λίγοι θα την καταλάβουν. Επομένως το ότι βγαίνει ακριβότερα οφείλεται και σε αυτήν την ευκολία που προσφέρει

Σύμφωνο στο μαγαζί το καλοκαίρι είχα άτομα που έρχονταν για τον καφέ από κάψουλα τους άρεσε πολύ. Nespreso κάψουλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κάψουλες nespresso απο την Jacobs (momente espresso) γιατι εχουν σταματησει? Τις ειδα στα ραφια των super markets πριν το 2015 και τωρα δεν υπαρχουν πουθενα. Ξερει κανεις γιατι?

δεν ισχυει αυτο.χθες τις βρηκα βεροπουλο και την προηγουμενη βδομαδα στο καρφουρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κάψουλες nespresso απο την Jacobs (momente espresso) γιατι εχουν σταματησει? Τις ειδα στα ραφια των super markets πριν το 2015 και τωρα δεν υπαρχουν πουθενα. Ξερει κανεις γιατι?

2015_03_05_22.55.31.png

 

Βγαινει 0,35 η καψουλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πληρωνε μαλακα ελληνα!στη γερμανια 2.79 ο jacobs τουλαχιστον 1 ευρω φθηνοτερος απο οτι εδω

http://mestrayllana.at/espresso-momente-von-jacobs-im-test-teil-ii/

Είσαι λάθος φίλε.

Το άρθρο και η φωτογραφία με τις τιμές που συγκρίνεις με τις ελληνικές είναι του 2013

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και τι εγινε;;;;εχει πληθωρισμο η γερμανια και αυξηθηκαν οι τιμες;ουτε εδω εχουν αυξηθει οι τιμες σε τετοιο βαθμο (εως καθολου μη σου πω) τα τελευταια 2 χρονια

 

http://prospekt.real.de/wochenangebote-nach-kategorien/lebensmittel/kaffee/angebote/anzeigen/jacobs-momente-kapseln-espresso-oder-lungo.html

 

περιμενω απαντηση απο μια φιλη μου γερμανιδα να μου πει ακριβως τιμες

Επεξ/σία από suspiria
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τι εγινε;;;;εχει πληθωρισμο η γερμανια και αυξηθηκαν οι τιμες;ρε πατε καλα;ουτε εδω εχουν αυξηθει οι τιμες σε τετοιο βαθμο (εως καθολου μη σου πω) τα τελευταια 2 χρονια

 

http://prospekt.real.de/wochenangebote-nach-kategorien/lebensmittel/kaffee/angebote/anzeigen/jacobs-momente-kapseln-espresso-oder-lungo.html

 

περιμενω απαντηση απο μια φιλη μου γερμανιδα να μου πει ακριβως τιμες

Η τακτική σου και το ύφος σου δεν βοηθάει το διάλογο. Εκτός αν εσύ τα ξέρεις όλα και τότε να πάμε αλλού να συζητάμε πολιτισμένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειπα οτι τα ξερω ολα αλλα ψαχνω.ολοι ξερουμε οτι δεν υπαρχει πληθωρισμος και στην ελλαδα ποσο μαλλον στη γερμανια οποτε οι τιμες ειναι απιθανο να εχουν ανεβει τοσο πολυ.εξαλλου το λινκ που εβαλα μετα ειναι σημερινο και ειναι ακομα πιο μικρη η τιμη.παρολα αυτα εγω εστειλα μηνυμα στη φιλη μου στη γερμανια και περιμενω να μου στειλει απαντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το σχόλιό μου ήταν για το ύφος σου. Το "πάτε καλά ρε" να το χρησιμοποιείς με τους φίλους σου και όχι δημόσια. Είδες κανέναν άλλο να μιλάει έτσι μέσα στο φόρουμ; 

 

 

Επεξ/σία από lefta_yparxoun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγκριτικα με τους μισθους που παιρνουμε εμεις ειμαστε πιο ακριβοι αλλα ακομα και σε πραγματικα νουμερα ειμαστε ακριβοτεροι απο καποιους!απιστευτο μου φαινεται.

και γω την ιδια προσφορα πηρα με 89 ευρω αλλα αυτο ηταν για ενα διαστημα δεν ειναι η κανονικη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...