Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν πηγαίνεις Κολωνάκι , στην Λεβέντη 7 είναι ο Μισεγιάννης , η ιστορία του καφέ στην Ελλάδα .Εχει πάνω απο 20 ποκοιλίες espresso σε κάψουλες για Nespresso μηχανές .www.missegyannis.gr .Δεν στέλνει,μόνο απο εκεί .

Εχεις δοκιμασει?Μπορεις να μας πεις εντυπωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν πηγαίνεις Κολωνάκι , στην Λεβέντη 7 είναι ο Μισεγιάννης , η ιστορία του καφέ στην Ελλάδα .Εχει πάνω απο 20 ποκοιλίες espresso σε κάψουλες για Nespresso μηχανές .www.missegyannis.gr .Δεν στέλνει,μόνο απο εκεί .

 

http://www.misseyannis.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πηγαίνεις Κολωνάκι , στην Λεβέντη 7 είναι ο Μισεγιάννης , η ιστορία του καφέ στην Ελλάδα .Εχει πάνω απο 20 ποκοιλίες espresso σε κάψουλες για Nespresso μηχανές .www.missegyannis.gr .Δεν στέλνει,μόνο απο εκεί .

Μονο που στο site δεν ειδα πουθενα τι καψουλες εχει.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο βήματα είναι να το βρείτε...

 

https://www.facebook.com/misseyannis?pnref=story

 

Πάντως δείχνει κάψουλες 3 ευρώ η δεκάδα. Αλλά τώρα που μας κλείσανε τις τράπεζες... ;-) :ph34r:

EDIT: Κατά λάθος έβαλα το προφίλ του αντί για τη σελίδα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δοκιμασει?Μπορεις να μας πεις εντυπωσεις?

Πήγα , και εντυπωσιάστηκα που ένα παραδοσιακό καφεκοπτείο έχει τέτοια μεγάλη ποικιλία σε espresso καφέδες .Οι κάψουλες είναι χειροποίητες με όλους τους καφέδες που  διαθέτει , μονοποικιλιακούς και δικά του χαρμάνια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μόνο σε κάψουλες; χύμα μπορείς να πάρεις;

Σε τι τιμη είναι;

Οχί υπάρχουν σε σπόρους όλοι , τις κάψουλες τις κάνει εκείνη την ώρα μετά απο τρίψιμο του καφέ άμεσα . Η τιμή του χύμα νομίζω ότι είναι 18 ευρώ οι μονοποικιλιακοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο βήματα είναι να το βρείτε...

 

https://www.facebook.com/misseyannis?pnref=story

 

Πάντως δείχνει κάψουλες 3 ευρώ η δεκάδα. Αλλά τώρα που μας κλείσανε τις τράπεζες... ;-) :ph34r:

 

EDIT: Κατά λάθος έβαλα το προφίλ του αντί για τη σελίδα του.

 

ξερουμε ποσο ειναι τα εξοδα αποστολης για Αθηνα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερουμε ποσο ειναι τα εξοδα αποστολης για Αθηνα ?

 

 

Νομίζω ότι μέχρι 3 κιλά , είναι 2 ευρώ με τα ΕΛΤΑ στο δέμα ένα κιλό νομίζω ότι είναι 1,5 ευρώ.

Μπορείτε κατευθείαν να τον πάρετε τηλέφωνο, δίνει στοιχεία επικοινωνίας στο προφίλ του. Μην γεμίζετε το νήμα με άχρηστα στάτους "νομίζω" κλπ. Ή ξέρουμε σίγουρα τι ισχύει ή δεν απαντάμε μέχρι να γράψει κάποιος άλλος που ξέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε κατευθείαν να τον πάρετε τηλέφωνο, δίνει στοιχεία επικοινωνίας στο προφίλ του. Μην γεμίζετε το νήμα με άχρηστα στάτους "νομίζω" κλπ. Ή ξέρουμε σίγουρα τι ισχύει ή δεν απαντάμε μέχρι να γράψει κάποιος άλλος που ξέρει.

 

πηρα πριν λιγο 6 ευρω ειναι οποτε δεν συμφερει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...