Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 7 μήνες μετά...

 Σκέφτομαι να επιλέξω το εν λόγω πακέτο. Τώρα είμαι με Hol με 6αρα ταχύτητα, 200 λεπτά αστικά, υπεραστικά και μισή ώρα κινητά, οπότε με άλλα 6e θα πάω σε καλύτερο πακέτο και περισσότερα κανάλια. Τι λέτε? Ή να περιμένω να ξεκινήσουν τα Χριστούγεννα μήπως σκάσει κανά καλύτερο πακέτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα με 45ε απεριοσριστα τα παντα μεχρι κινητα κ nova cinema _ ολα τα αθλητικα δεν την λες κ ασχημη ,μονο ο εξοπλισμος που ειναι στο 50ε μαζι με την ενεργοποιηση αλλα 35ε σε κραταει να μην το κανεις προς το παρον .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα με 45ε απεριοσριστα τα παντα μεχρι κινητα κ nova cinema _ ολα τα αθλητικα δεν την λες κ ασχημη ,μονο ο εξοπλισμος που ειναι στο 50ε μαζι με την ενεργοποιηση αλλα 35ε σε κραταει να μην το κανεις προς το παρον .

Και μαζί:

  • Nova HD - ΔΩΡΕΑΝ για 2 μήνες
  • Nova Adult pack - ΔΩΡΕΑΝ για 1 μήνα
  • Εγκατάσταση & κάτοπτρο 80cm - ΔΩΡΕΑΝ
- See more at: http://www.forthnet.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=7043#sthash.SGL0h6NP.dpuf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα με 45ε απεριοσριστα τα παντα μεχρι κινητα κ nova cinema _ ολα τα αθλητικα δεν την λες κ ασχημη ,μονο ο εξοπλισμος που ειναι στο 50ε μαζι με την ενεργοποιηση αλλα 35ε σε κραταει να μην το κανεις προς το παρον .

Μονο Novacinema 1 και Novasports 1, οχι ολα. Δε το λες και την ευκαιρια του αιωνα. Ειδικα οπως καταντησε η Σουπαλιγκα τους και με τις ταινιες που δειχνουν στα καναλια cinema σε μια εποχη που και οι πετρες κατεβαζουν ταινιες απο τον "θειο" , μαλλον πρεπει να αναθεωρησουν την τιμολογιακη πολιτικη τους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα αυτή του καλοκαιριού που μας πέρασε ήταν πολύ καλή προσφορά (29.9€ ) βέβαια μιλάω πάντα για τιμή μαζί με τα 720 λεπτά σε κινητά, απ΄ότι είχα δει και τον ανταγωνισμό δεν είχε κάτι καλύτερο σε απλό πακέτο ( 24M ,απεριόριστα αστικά και κινητά *+ νοβα τα απλά χωρίς όμως άλλα έξοδα. )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η νοβα εχει πεθανει..μόνο κάποιος κολλημένος με σαπιαλιγκ εχει νοημα να την βάλει(η ΄καποιος που δεν εχει επαφη με τεχνολογία)..Αθλητικα δεν εχει τις προκοπης και για τταινιες δεν το συζηταω οτιδηποτε δεν εχει pvr(σε ανθρωπινη τιμη)να μπορεις να δεις οτι θελεις οποτε θελεις για μενα δεν αξιζει .Να βγάλω έξω  τον θειο που πλέον κατεβάζουν και οι ασχετοι,  όταν με με 6 ευρω εχεις netflix με το 90% ολων των σειρων και καλές ταινίες σε εξαιρετική ποιότητα δεν νομίζω ότι υπάρχει σύγκριση.Επίσης ήδη πολλά αθλητικά άρχισαν τις συνδρομές (το nba εχει απλη συνδρομη με 3 ευρώ και την full με 8,5) παρόμοιο πακέτα και η ευρωλίγκα , αυτά για κάποιον που τον ενδιαφέρει μονο μπασκετ πχ. Και για τους ποιο κλασικούς τα βιντεο κλαμπ εχουν προσφορες με 10-12 ευρω να νοικιάσεις όσες ταινίες θέλεις κάθε μήνα. Η νόβα δηλαδή πλέον απευθύνεται σε πολύ συγκεκριμένο κοινό , οι περισσότεροι πιστέυω ανάλογα τις ανάγκες τους μπορούν να καλυφθούν αλλιώς , έιτε με αυτά που ανέφερα είτε έστω με οτε..


και μην μου πέιτε για τον συνδιασμό με τις απεριόριστες κλήσεις της φορθεντ...,ενα voip πακετακι με δωρεαν σταθερα παγκοσμιως και πολυ χρονο για κινητα εχει 12-15 ευρω το τρίμηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενα σωρο φορουμ τους κραζουνε για την πολιτικη τιμων τους. 

Ολα ιντερνετ, αστικα, υπεραστικα, κινητα και φουλ νοβα (αθλητικα,ταινιες και hd) δεν αξιζουν πανω απο 50 ευρω το μηνα.

Ακολουθειται ομως η γνωστη πολιτικη τιμων της nova απο παλια, να πουλαμε καναλι καναλι το προιον στον πελατη και να το σερβιρουμε ως προσφορα.

Ασε που με το παντρεμα καρτας-δεκτη, δε μπορεις να δεις σε 2 τηλεορασεις μεσα στο ιδιο σου το σπιτι, αν δεν τους ριχνεις 10 ευρω το μηνα και δεν απλωσεις καλωδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ,εχω nova cinema pack ,εδω και ενα χρονο με 30 ευρο ,να σας πω την εμπειρια μου ...στην περιοχη μου δεν υπαρχει ακομα το ψηφιακο και η ποιοτητα των καναλιων ειναι αθλια...οποτε απο το να σου βγαινουν τα ματια για να δεις προτιμας να πληρωσεις -αν εχεις ασφαλως την δυνατοτητα-και βαζεις nova ή οτετν ....βεβαια η εικονα τους δεν ειναι τελεια αλλα σαφως καλυτερη απο την αναλογικη...για τις υπολοιπες προτασεις που αναφερθηκαν πρεπει να εχεις χρονο,διαθεση για νασχοληθεις...τα οποια δεν διαθετουν και πολλοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μην μου πέιτε για τον συνδιασμό με τις απεριόριστες κλήσεις της φορθεντ...,ενα voip πακετακι με δωρεαν σταθερα παγκοσμιως και πολυ χρονο για κινητα εχει 12-15 ευρω το τρίμηνο

 

Για να έχεις voip πρέπει να πληρώσεις και σύνδεση ιντερνετ, άρα πιο ακριβά βγαίνει στο σύνολο.

Μια χαρά ήταν η καλοκαιρινή προσφορά έστω και ως πακέτο double play.

Τα +15€ για το πλήρες πακέτο νοβα και εγώ θεωρώ ότι δεν αξίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστηκε και το όνομα του ΟΤΕ ( δεν λέω από υποστηρίξει είναι Ν°1 αλλά ως εκεί) ... στην τελική απλή τηλέφωνο και 2Mbps άντε και σταθερά Δώρο κάνουν ακόμα 28€ και μετά αλλάζουν τους επόμενους μήνες +5€, δηλαδή δεν αξίζει να δόσεις 1€ παραπάνω και να να έχεις 12 Μbps+ κινητά και το στάνταρ πακέτο nova που είχε το καλοκαίρι?   ( μην λέμε ότι θέλουμε ή καλύτερα μην λέμε ανακρίβειες ) όπως πολύ σωστά είπε κάποιος αν χαλάσεις όλη την μέρα θα βρεις τρόπο να να επικοινωνήσεις και λίγο φθηνότερα αλλά για να κερδίσεις τι?

 

Αν δηλαδή μείνεις στον ΟΤΕ έχεις σχέση περισσότερο με την τεχνολογία σε αντίθεση με έναν άλλο που είναι στην 4net  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστηκε και το όνομα του ΟΤΕ ( δεν λέω από υποστηρίξει είναι Ν°1 αλλά ως εκεί)

Kαλα ηταν... πριν 8-9 μερες ενα πρωι στα καλα του καθουμενου πρεπει να κρεμασε ολη την Ελλαδα ο ΟΤΕ... τελος παντων (εννοειται δεν εβγαινε γραμμη στις βλαβες) επανηλθε 2-3 ωρες μετα, με το ιντερνετ μου να κλειδωνει 2mbps παρακατω.. δεν εδωσα πολυ σημασια.. Απο Κυριακη (πριν 1 βδομαδα) βραδυ αρχισε ο θορυβος... αποσυνδεσεις το ιντερνετ και το τηλεφωνο λες και ειχες την ενταση της τηλεορασης στο τερμα να παιζει "χιονια".

Δευτερα πρωι λοιπον δηλωνω βλαβη, μαλιστα την ωρα που πηρα να την δηλωσω εγω και οι οτετζηδες ακουγαμε παρεα μια γριουλα να προσπαθει να παρει τηλεφωνο και να λεει τα μοιρολογια της...

Περασαν 3 εργασιμες απο την καταχωρηση της δηλωσης βλαβης μεχρι να ενδιαφερθει να ασχοληθει καποιος, και ολο το διαστημα ιντερνετ+τηλεφωνο ηταν ΑΧΡΗΣΤΑ (ειδικα απο τη στιγμη που η γρια μιλαγε 24/7 στο σταθερο).

Οταν τελικα το εφτιαξαν, η ταχυτητα μου πλεον ειναι -5Mbps (!!!) απο εκει που κλειδωνε επι 3+ χρονια σταθερα... τι να πεις!

Εγω παντως λεω να κανω μια αιτηση για το παραπανω, εστω κι αν το πληρωσω 40 ευρω/μηνα (δεν εχει ιδιοκτητο εδω αλλα γινεται οπως εχω ξαναπει), γιατι και τα 41 που πληρωνω τωρα στον πΟΤΕ τα κλαιω ετσι κι αλλιως. Ασε που ενω αλλαξαν τα συμβολαια του "απεριοριστα plus" απο 60' προς κινητα/μηνα σε 300' εδω και μηνες αλλα παρολα αυτα εμενα με τιμολογησαν με 60' και με χρεωσαν πανω απο 30 ευρω που δεν επρεπε, και σα να μην εφτανε αυτο, δε ξερω τι εχουν δωσει στα παιδια που δουλευουν στα τηλεφωνα αλλα με απαραδεκτο τροπο δεν καταδεχονται να καταχωρησουν ουτε καν αιτημα πιστωσης του ποσου (οχι να το πιστωσουν επι τοπου, ΑΙΤΗΜΑ να εξεταστει λεμε!!! ουτε καν αυτο!!).

 

ΥΓ. Δεν υπαρχει ουτε 2αρα γραμμη πλεον maxdore, με το "ετσι θελω" εγινε 4αρα και αυξηθηκε κατα 2 ευρω η τιμη... Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΚΑΝΟΥΜΕ - ΟΤΕ... Μονο το TV αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Απαράδεκτο αυτό που περιγραφής ( αν σκεφτείς ότι μιλάμε για τον ΟΤΕ ) το μόνο καλό που έχουν ακόμα ευτυχώς! είναι ότι το τηλ. που δηλώνεις τις βλάβες λειτουργεί σχετικά καλά ( όχι τρελές αναμονές όπως οι άλλοι) αλλά παίρνεις τα ρίσκα σου και εκεί, γενικά είναι μην σου κάτσει στραβή αυτό έχω καταλάβει εγώ.
Υ.γ. Πάντως άμα τους κυνηγήσεις λίγο έχω πίστη σε σένα πιστεύω θα τους βάλεις μυαλό να σε επαναφέρουν σύντομα ( μην σου πω ότι δικαιούσαι και κάτι για ψυχική οδύνη :) )

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...