Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι δυο μηνες που λεει δωρο, ισχυουν ΜΟΝΟ αν βαλεις το εξτρα πακετακι με 15 ευρω τον μηνα... Δεν μπορεις να το βαλεις και να το κοψεις στους δυο μηνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η τιμη ειναι αυτη? η με φπα θα φυγει στα 40 το μηνα?
γτ τωρα μου ηρθε λογαριασμος και απο εκει που ειμουν economy pack και εδινα 51 ευρο εχει φυγει στα 60 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν ισχυει αυτο που λες... Υπαρχουν τα τζαμπα καναλια οπως στην Νοβα, απλα ο ΟΤΕ εχει την εξτρα δυνατοτητα ενοικιασης σαν βιντεοκλαμπ οπως και η Hol...Οι δωρεαν ταινιες που προσφερει η Νοβα ειναι ελαχιστες, οποτε δεν ειναι μετρο συγκρισης...

</p>

 

αν έχεις το novacinema βλέπεις ότι ταινία θες . η nova δεν έχει επι πληρωμή ταινίες . η hol και ο οτε έχουν έπιπλέον χρέωση αν θες να δεις μια πολύ καινούργια ταινία </p></blockquote>

Δηλαδή για παράδειγμα το "Man of Steel" η νοβα το είχε στα novacinema με το που κυκλοφόρησε σε dvd/Blu-ray (γενικά το έχει παίξει καθόλου μέχρι στιγμής)?

Γιατί τα "χρεωσιμα" του ΟΤΕ το έβγαλαν πριν καλά καλά φτάσει στα βιντεοκλαμπ, καμια βδομάδα μετά την "εμφάνιση" στο ίντερνετ... (το "κακό" με τα on demand του ΟΤΕ είναι ότι σου δίνει πρόσβαση για 48 ώρες ή μέχρι την τελευταία προβολή - οτι είναι συντομότερο - αντί να δίνει εξ αρχής πρόσβαση πχ για όλη την εβδομάδα που την προβάλλει)

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H διαφορα ειναι οτι τις ταινιες στα Νοβα σινεμα, τις βλεπεις οτι ωρα θελει η νοβα, στα ον ντιμαντ τις βλεπεις οτι ωρα θελεις εσυ. Να πεις οτι τα νοβα σινεμα ειναι καλυτερα απο τα οτε σινεμα θα συμφωνησω μαζι σου, απλα εσυ συγκρινες δυο ανομοιες υπηρεσιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξεκίνησα εγώ αυτή τη σύγκριση. Τελικά η απάντηση στην (μοναδική και εντελώς καλοπροαίρετη) παραπάνω ερώτησή μου είναι"ναι"?

 

Υγ. Το on demand του ΟΤΕ δεν είναι σαν της νόβα, οι ταινίες έχουν συγκεκριμένο ωράριο προβολών!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ζουμι ομως ειναι οτι για ταινιες υπαρχει και ο "θειος" με οχι μονο δωρεαν αλλα και ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ υπηρεσιες απο τη nova και τον Οτε αρκει να ψαχτεις λιγακι και να εισαι λιγο εως πολυ προνοητικος (αναλογα την ποιοτητα που θες απο ενα τεταρτο για divx SD εως 2ωρες για 1080p mkv εως και 15 ωρες για bluray).

 

για τα αθλητικα ομως δε μπορω να πω το ιδιο γιατι εδω μπαινει ο παραγοντας του live που χαλαει παρα πολυ την ποιοτητα του αντιστοιχου "θειου"...δηλαδη επειδη για χρονια ημουν πολεμιος της nova και αρνιομουν να δωσω τα 50αρια μεχρι να παιξουν αυτες οι προσφορες απι περσι τα xmas, εχω φαει το sportlemon με το κουταλι και για τζαμπα ΟΚ ειναι αλλα δεν εχει καμια σχεση σαν επιπεδο ποιοτητας υπηρεσιας...

 

συνεπως για μενα στη μαχη nova vs otetv νικητης ειναι οποιος παρεχει τα πιο ενδιαφεροντα αθλητικα...και για την ωρα κερδιζει κατα κρατος η nova...μεθαυριο αν αλλαξει κατι βλεπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νικα η νοβα με το  καλονη-απολλων  κ χανει ο οτεσπορτ με το  μπαρτσα -ρεαλ.... η  μπαγιερν -ντορτμουντ .... κ αυτη η f1.....για κλαματα .....φυσικα αλλο 50 ευρα  κ αλλο 21..... πανολεθρια ο οτες .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νικα η νοβα με το  καλονη-απολλων  κ χανει ο οτεσπορτ με το  μπαρτσα -ρεαλ.... η  μπαγιερν -ντορτμουντ .... κ αυτη η f1.....για κλαματα .....φυσικα αλλο 50 ευρα  κ αλλο 21..... πανολεθρια ο οτες .....

μπάγερν -ντορμουντ και μπαρτσα -ρεαλ βλέπεις 2 φορές το χρόνο .μετά δεν έχει τίποτα άλλο να δεις στον οτε tv στα αθλητικά . αν είχε και ο οτε champions league ,euroleague ,superlague , europa(που βλέπει ο περισσότερος κόσμος)  τότε όπως το λες θα νικούσε ο οτε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα τα πραγματα στα αθλητικα κερδιζει η Νοβα οτι και να λετε... Οσο εχει μπαλλα και τσαμπιονς λιγκ, θα παιρνει την μεριδα του λεοντος, τα ρεαλ-μπατσα κτλ μεχρι και HD τα πετυχενεις σε λινκς... Και λινκ να μην υπηρχαν δεν νομιζω να προτιμα η πλειοψηφια το ρεαλ-μπαρτσα απο το ολυμπιακος-παναθηναικος, οσο χαλια και σαπιο ειναι πρωταθλημα μας... Ο ΟΤΕ εχει αλλα θετικα απο την ΝΟΒΑ ειναι πιο ολοκληρωμενη πλατφορμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά για το "θεματακι" με τα on demand @ote vs novacinema δε βλέπω απάντηση (με την ευκαιρία να πω ότι κι εγώ ανιψιός του θείου είμαι και να διευκρινίσω ότι μιλάω για το δορυφορικό και μόνο --γιατί έχει διάφορες σε αυτό το θέμα το ιντερνετικο πακέτο του οτε--)..

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μόλις με πήραν τηλ από nova και έκλεισα το πακετάκι των 29.90€ με επιπλέον:

1. Δωρεάν φορητότητα

2. Απεριόριστα κινητά (12 ώρες)

3. Nova cinema 1

4. Nova sports 1

 

Και βέβαια όλο το basic πακέτο 3play.

Θα πληρώσω μόνο τον αποκωδικοποιητή 45€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν τηλ από nova και έκλεισα το πακετάκι των 29.90€ με επιπλέον:

1. Δωρεάν φορητότητα

2. Απεριόριστα κινητά (12 ώρες)

3. Nova cinema 1

4. Nova sports 1

 

Και βέβαια όλο το basic πακέτο 3play.

Θα πληρώσω μόνο τον αποκωδικοποιητή 45€

Εισαι σιγουρος για Nova cinema 1 και Nova sports 1;;Εμενα με πηραν χτες και μου ειπαν  +15€  για αυτα τα δυο, και  μονο οι δυο πρωτοι μηνες δωρεαν!

Για να ξανα δες το!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν τηλ από nova και έκλεισα το πακετάκι των 29.90€ με επιπλέον:

1. Δωρεάν φορητότητα

2. Απεριόριστα κινητά (12 ώρες)

3. Nova cinema 1

4. Nova sports 1

 

Και βέβαια όλο το basic πακέτο 3play.

Θα πληρώσω μόνο τον αποκωδικοποιητή 45€

αν ειναι ετσι με ενδιαφερει το πακετο γιατι και εμενα μου ειχαν

πει 45Ε για ολα αυτα

μπορεις σε παρακαλω να ζητησεις ενα τηλ να επικοινωνησω

μαζι τους?

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι σιγουρος για Nova cinema 1 και Nova sports 1;;Εμενα με πηραν χτες και μου ειπαν  +15€  για αυτα τα δυο, και  μονο οι δυο πρωτοι μηνες δωρεαν!

Για να ξανα δες το!

Σίγουρος είμαι γιατί τους είπα με τα 29.90 θέλω το full και αυτοί μου ήταν ότι το καλύτερο που μπορούν να κάνουν είναι nova cinema 1 και nova sports 1 μέσα στην τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...