Προς το περιεχόμενο

Πρόσληψη στο Πλαίσιο


dinak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειπα εκαναν ενα λαθος (συμβαινουν αυτα τι να κανουμε...) και προκειμενου να μην φυγεις δυσαρεστημενος σου προσφεραν κατι ακριβοτερο στην τιμη αυτου που ηθελες.

 

Κατα τα αλλα τον καουμποη για αυτο τον λογο τον εχουν μαλλον. Και απο οτι φανηκε στην περιπτωση σου καλα εκαναν και τον ειχαν...

 

Το περιστατικο που περιγραφεις ειναι ο ορισμος του καταστηματος που σεβεται τον πελατη του...

Λαθη μπορουν να κανουν ολοι. Ποσο μαλλον ενα λαθος περι stock που ειναι σχετικα ασημαντο και πολυ πιθανον να γινει. Μια καταγραφη δεν θα εγινε σωστα και τελος...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ..! Εψαχνα ένα καλώδιο, στο σάιτ φαινόταν ότι το είχαν, παίρνω τηλέφωνο στο κατάστημα και μετα απο δέκα λεπτα αναμονής μου επιβεβαιώνουν ότι το εχουν. Πάω, παρκαρω παράνομα για να μπω στο λεπτό να το πάρω και δε το είχαν και μου πρότειναν αλλα σε 5πλασια μέτρα και αντίστοιχες τιμη που προφανώς δεν άξιζε... Οπως βγαίνω με ρωτάει η πόρτα και λέω όχι και στο δευτερόλεπτο σκάει ο υπεύθυνος και μου δίνει το καλώδιο το ακριβό στην τιμή του φθηνού επειδη τα τσακαλια του δε μπορούσαν να το βρουν...

 

(Παρα τρίχα γλύτωσα την κλήση..)

Στη συγκεκριμένη περίπτωση και γω νομίζω ότι έκαναν το καλύτερο που μπορούσαν για να μην δυσαρεστήσουν τον πελάτη και ας είχε κόστος γι' αυτούς. Θα μπορούσαν να πουν μια χαζή δικαιολογία για λάθος και ελπίζουμε την επόμενη φορά να σας εξυπηρετήσουμε και να το άφηναν έτσι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισαν και στην Λάρισα τα εξυπηρετηθήκατε; και αρχίζω να ανησυχώ.Πήγα να πάρω ένα pci ethernet controler και με μου τα έπρηξαν.Πάντως όπως έχω ξανά πει επειδή ακούω τα χίλια μύρια όσα για το Πλαίσιο και ότι δεν έχει ποικιλία ζήτησα το controler και μου έδωσαν το TPLInksys κατευθείαν χωρίς πολλά πολλά.Πήγα να το βρω και στα publick ξανά πήρα τα τέτοια μου δεν είχαν δεν ξέρω τι γίνεται γενικά πάντως όπως είπε εδώ και ο The Allantin το πλαίσιο στην Λάρισα γαμεί και δέρνει.Και από μάρκες και από ποικιλία.Από τιμές δεν ξέρω αλλά δεν υπάρχει και άλλο μέτρο σύγκρισης για όλα τα προϊόντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ολα τα πλαισιο το κανουν αυτο.αλλα αυτο δεν ειναι τιποτα..

εδω εχω δει στο ζαρα σεκιουριτα να συμμαζευει ρουχα :P

 

Θα γούσταρε καμιά πωλήτρια και της το παιζε καλούλης... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινωνησα λογω αδειων λεει των υπευθυνων δεν εχουν ακομα ενημερωση..λεω σε 5 μερες περιπου θα ξερετε?

-σε παραπανω μου απαντησε..

Είναι ένα κομμάτι της πρόσληψής.Θέλει να υπολογίσει αν μας έπεισες με τα μηνύματα σου. Βάσει αυτών θα αποφασίσει αν θα γίνεις και εσύ μέλος της μεγάλης οικογένειας του Πλαισίου, για να αποκτήσεις δικαίωμα να πουλήσεις τα βραβευμένα τους προϊόντα turbo-x .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...