Προς το περιεχόμενο

Σιγουρο κερδος στο στοιχημα


XRHSTOS2013

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα όσες φορές σε κερδίζει ο παίκτης, κερδίζει περισσότερα από όσα χάνει όταν χάνει. Και έτσι βγαίνει το κέρδος του. Είναι μονίμως σε μια κατάσταση win.

 

Επίσης δεν λαμβάνεις υπόψη ότι επιλέγεσαι ως μπετάδικο στις υψηλές σου αποδόσεις (άρα χάνεις πολλά) και δεν επιλέγεσαι στις χαμηλές σου. Σταθμίζοντας και με το ποσό πονταρίσματος ο παίκτης μπορεί να σου τη φέρει αν δεν καταφέρεις να αποφύγεις το arbitrage.

Αυτό που λες θα ίσχυε αν το ποσό πονταρίσματος ήταν σταθερό και ο παίκτης στοιχημάτιζε σε έναν αγώνα σου εντελώς τυχαία, χωρίς να λάβει υπόψη την απόδοση που βάζεις.

Ισως και να έχω άδικο, δεν είμαι απόλυτος αλλά αυτή τη στιγμή έτσι το βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια το εψαξα και δεν μου βγαινει ετσι οπως λετε πχ εκανε ενα τεστ να σπασω 100 ευρω σε τρια διαφορετικα σημεια με το 1 να ειναι το μικροτερο, χ το μεσαιο και 2 το μεγαλυτερο ποσοστο.

 

Ετσι πχ πονταρα 50 ευρω στον 1,  35 στο χ και 15 στο 2.

 

Οταν κατσει 1 η χ εισαι κερδισμενος γιατι βγαινει πανω απο 100 ευρω αν ομως κατσει 2 εισαι χαμενος, αρα αν δεν κανω καπου λαθος εχεις 66.6% πιθανοτητες να κερδισεις ειναι μεν μεγαλο το ποσοστο αλλα δεν ειναι 100% κερδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 50, 35, 15 πως το έβγαλες; Τυχαία; Ή έκανες βελτιστοποίηση; Αν τα έβγαλες τυχαία είναι λογικό να μη σου βγαίνει.

Πειραματιστικα  με ποσοστα ετσι ωστε να βγαινει κερδος πανω απο 100 αλλα και για τις τρεις περιπτωσεις ηταν αδυνατον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γίνεται σε όλα τα ματς... Λίγη απλή λογική!!! 

Για αυτό ο άλλος σου πουλάει το πρόγραμμα για να σου βρίσκει τις αποδόσεις σε πολλές εταιρίες!

Δες το ματς σε προηγούμενο μου ποστ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γίνεται σε όλα τα ματς... Λίγη απλή λογική!!! 

Για αυτό ο άλλος σου πουλάει το πρόγραμμα για να σου βρίσκει τις αποδόσεις σε πολλές εταιρίες!

Δες το ματς σε προηγούμενο μου ποστ...

Μα δεν ειπα οτι ηταν στην ιδια εταιρεια απο διαφορετικες τα βρηκα πχ 

εχουμε τρεις εταιρεις και 3 ποσοστα οποτε :

 

1η εταιρεια 1.65 2.25 3.45

2η εταιρεια 1.7 2.25 3.4

3η εταιρεια 160 2.30 3.4

 

Εκανα λοιπον τους υπολογισμος και δεν μπορουσα να βρω κερδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε πάλι. Δεν παίρνεις 3 τυχαία παιχνιδια. ΚΑι θέλει και βασικές γνώσεις μαθηματικών να βρεις τις αποδόσεις που χρειάζονται.

Να πάρε αυτές και παίξε.

Λουξεμβούργο - Αζερμπαιτζάν 

1 5,30

Χ 3.65

2 2,20

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε πάλι. Δεν παίρνεις 3 τυχαία παιχνιδια. ΚΑι θέλει και βασικές γνώσεις μαθηματικών να βρεις τις αποδόσεις που χρειάζονται.

Να πάρε αυτές και παίξε.

Λουξεμβούργο - Αζερμπαιτζάν 

1 5,30

Χ 3.65

2 2,20

Για αναλυσε το, ποσο πχ θα πονταρες σε καθε σημειο ?

 

πανω απο 9

Αυτο ειναι για ολα τα ματς ? Δηλαδη οποιο ματς εχει αθροισμα 1χ2 πανω 9 τοτε εχει συγουρο κερδος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5,30 χ 20.57 = 109.02

3.65 χ 29.87 = 109.03

2.20 χ 49.56 = 109.03

 

Συνολικό ποντάρισμα 100 ευρώ. Σίγουρο κέρδος 9.02 με 9.03 ευρώ!

 

Επαναλαμβάνω, θέλει, όμως, πολύ προσοχή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5,30 χ 20.57 = 109.02

3.65 χ 29.87 = 109.03

2.20 χ 49.56 = 109.03

 

Συνολικό ποντάρισμα 100 ευρώ. Σίγουρο κέρδος 9.02 με 9.03 ευρώ!

 

Επαναλαμβάνω, θέλει, όμως, πολύ προσοχή!

Ναι εχεις δικιο το ειδα και εγω αυτο αλλα θελει πολυ ψαξιμο και πολυ ωρα και να εχεις 10-15 λογαριασμους παντος γυνετε.

 

Εδω ειναι μαγκια οποιος εχει πολλα λεφτα πχ 1000 ευρω κεφαλαιο αν παιζει 10 παιχνιδια ολο το μηνα θα εχει ενα σταθερο μισθο καθε μηνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oi bookmakers ειναι καλυμμενοι με την λεγομενη γκανιοτα που εχουν...αν δεχτουν μεγαλο ογκο πονταρισματος σε ενα σημειο τοτε αυτοματα  ριχνουν την αποδοση του και ανεβαζουν τις αλλες..!!Ετσι λοιπον οτι και να γινει απο το ιδιο παιχνιδι θα εχουν το ιδιο ποσοστο κερδους..!!Δεν τους νοιαζει αν τωρα εσυ βρεις καπου αλλου να πονταρεις σε υψηλοτερη αποδοση..γιατι πολυ απλα την εχουν κανει την δουλεια τους..!!Το προβλημα ειναι οτι πολλες εταιρειες δεν θελουν παιχτες με μονα πονταρισματα γιατι ετσι μειωνουν την πιθανοτητα χασουρας  και αυξανουν την πιθανοτητα κερδους τους..!!Σκεφτειτε ποσες φορες χασατε  ενα παρολι για ενα σημειο και θα καταλαβετε..!!Ενας καλος arber στοιχιζει καθε μηνα στις εταιρειες περιπου 2.500 ευρω..ειναι χρηματα που εχουν υπολογισει ομως με βαση την γκανιοτα τους και ειναι παντα κερδισμενοι....οπως ειναι και οι arbers...οι μονοι που χανουν εδω ειναι αυτοι που πονταρουν με προβλεψεις- με εμπνευση- με παρολι κτλ..!!



Πως λέγεται το πρόγραμμα ?

Εγω χρησιμοποιω αυτο...http://sirbo.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...