Προς το περιεχόμενο

Σιγουρο κερδος στο στοιχημα


XRHSTOS2013

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε μαγκες ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ 17 ΣΕΡΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΑΝ ΜΕΛΕΤΑΣ ΣΩΣΤΑ. Πως να το κανουμε δηλαδη ???

 

 

 

Εγω προσωπικα δεν πολυ παιζω στοιχημα. Οσες φορες εχω μελετησει ΤΑ ΠΑΝΤΑ 7/10 φορες παω ταμειο.

Πραγματικά σε πιστεύω. Αν είσαι καλό φιλαράκι, να μας δίνεις εδώ τον έναν αγώνα κάθε φορά που παίζεις, να πηγαίνουμε και εμείς ταμείο! Περιμένω ματσάκι στο Χ, άντε, να στο κάνω πιο εύκολο, έστω όποιο θες με απόδοση πάνω από δύο.

Η σελίδα με τις ισοπαλίες που εμπιστεύεσαι πάντως και χθες πήγε πολύ καλά. 2 στα 7, Μια χαρά!

Και από τις τρεις με μεγαλύτερη σιγουριά, δεν έπιασε καμία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον...εγω λεω να το πουμε στον Σαμαρα το συστημα μπας και ξεχρεωσουμε...με 5-6 χ  η τροικα θα γυρισει σπιτι της και η μερκελ θα σκασει απο το κακο της γιατι το τελευταιο χ θα ειναι της bayern.. kαι θα το εχει πονταρει ο τσιπρας στην interwetten.!!!! :whistle:

 

 

Δεν ειναι ειρωνεια ...λιγη πλακιτσα κανουμε derrida.!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως το φοβομουν, μετα απο 2 μερες που ασχολουμε ετσι πειραματικα βρηκα σημερα το πρωτο στοιχηματικο site που μου εριξε πορτα επιδη ειμαι απο ελλαδα.

 

Λογικα θα υπαρχουν αρκετα ακομα και ισως στο μελλον να αυξηθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως το φοβομουν, μετα απο 2 μερες που ασχολουμε ετσι πειραματικα βρηκα σημερα το πρωτο στοιχηματικο site που μου εριξε πορτα επιδη ειμαι απο ελλαδα.

 

Λογικα θα υπαρχουν αρκετα ακομα και ισως στο μελλον να αυξηθουν.

Πλεον θα βρεις αρκετα που θα ριξουν πορτα και δυστυχως τα πιο καλα..π.χ betfair.!!Υπαρχουν ομως ακομα αρκετα για να κανεις αυτο που εχεις στο μυαλο σου..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλεον θα βρεις αρκετα που θα ριξουν πορτα και δυστυχως τα πιο καλα..π.χ betfair.!!Υπαρχουν ομως ακομα αρκετα για να κανεις αυτο που εχεις στο μυαλο σου..!!

Τι γυνετε αμα πας στα site που τρως πορτα με proxy server πχ απο Αγγλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γυνετε αμα πας στα site που τρως πορτα με proxy server πχ απο Αγγλια.

Αν διαβάσεις τους όρους, απαγορεύεται. Αν σε καταλάβουν, δε θα μπορείς να πάρεις τα χρήματα σου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γυνετε αμα πας στα site που τρως πορτα με proxy server πχ απο Αγγλια.

Γινετε αυτο που λες...ομως θα σου ζητησουν βεβαιωση οτι  δεν μενεις στην Ελλαδα.!!Μονο αυτο γιατι με τραπεζα δεν θα εχεις θεμα...τα βαζεις στο skrill moneybookers..και μετα στην τραπεζα σου..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λεει παιδες;πως παει το σχεδιο ΚΟΥΒΑΣ ΠΥΡΑΜΙΔΕΝΙΟΣ?!!

Εγω δεν εχω παιξει γιατι δεν εχω φραγκα αλλα επειδη 2 μερες το εχω παρει ζεστα μπορω να σου πω οτι εχω βρεις 4 παιχνιδια με αυτο το συστημα που σου δινουν κερδος απο 2% εως 3%

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω παιξει γιατι δεν εχω φραγκα αλλα επειδη 2 μερες το εχω παρει ζεστα μπορω να σου πω οτι εχω βρεις 4 παιχνιδια με αυτο το συστημα που σου δινουν κερδος απο 2% εως 3%

Αν θες εδω εχει δεκαδες surebets δωρεαν μεχρι 1% κερδους ομως..αντι να ψαχνεις με τις ωρες ριξε μια ματια  εδω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Υπάρχουν δύο νήματα για το στοίχημα στα Αθλητικά: ένα για προτάσεις και ένα για sites με tipsters. Θυμίζω εδώ ότι στο νήμα για τις προτάσεις ΔΕΝ αρκεί ένας ξερός σύνδεσμος προς το site που θέλετε να διαφημίσετε.

 

Υπάρχει επίσης η ενότητα Internet για ενημέρωση σχετικά με δημιουργίες των χρηστών, blogs, sites κτλ.

 

Αρκούν αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...