Προς το περιεχόμενο

Cosmote 300' προς whats up και 100' προς όλα


Xvipes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτά με το κακό σήμα της wind ήταν ...last year :P

 

E ναι, παραπάει πια κακό σήμα και κακό σήμα. Όλες οι εταιρίες έχουν τα αδύναμα τους σημεία. Τουλάχιστον με την Wind και το F2G μιλάς οικονομικά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

E ναι, παραπάει πια κακό σήμα και κακό σήμα. Όλες οι εταιρίες έχουν τα αδύναμα τους σημεία. Τουλάχιστον με την Wind και το F2G μιλάς οικονομικά !

πέρα από το οικονομικό, που είναι ο βασικός λόγος να προτιμήσει κάποιος τη wind, προσωπικά πάντως στην Αττική δεν έχω κάποιο θέμα ούτε και με το σήμα...Θα το τσεκάρω και στη Δυτική στερεά το Πάσχα και θα επανέλθω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρα από το οικονομικό, που είναι ο βασικός λόγος να προτιμήσει κάποιος τη wind, προσωπικά πάντως στην Αττική δεν έχω κάποιο θέμα ούτε και με το σήμα...Θα το τσεκάρω και στη Δυτική στερεά το Πάσχα και θα επανέλθω...

Εγώ δεν έχω γενικά πρόβλημα όχι μόνο στο σήμα αλλά και στο 3G μια χαρά πάει και σε αρκετές περιοχές τις επαρχίας που κάνω τις εξορμήσεις μου το ΣΚ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω γενικά πρόβλημα όχι μόνο στο σήμα αλλά και στο 3G μια χαρά πάει και σε αρκετές περιοχές τις επαρχίας που κάνω τις εξορμήσεις μου το ΣΚ :)

Μια χαρά 3G έχει στις περισσότερες περιοχές...εν αντιθέση με voda που μου βγάζει Ε στο κέντρο της Αθήνας!!! :mad:  :mad:  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά 3G έχει στις περισσότερες περιοχές...εν αντιθέση με voda που μου βγάζει Ε στο κέντρο της Αθήνας!!! :mad:  :mad:  :mad:

Στο κέντρο της Αθήνας δεν υπάρχει πάροχος που να μην έχει κάλυψη.

Εκτός αν μένει/συχνάζει κανείς σε υπόγειο/α.

Εκεί θα έχει σήμα ο πιο παράνομος πάροχος που θα έχει "τσιμπήσει" προς τα πάνω την ισχύ εκπομπής κάποια κεραίας/μικροκυματικού

και η ΕΕΤΤ ή δεν τον έχει βρει ακόμα ή κάνει πως δεν τον βρίσκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κέντρο της Αθήνας δεν υπάρχει πάροχος που να μην έχει κάλυψη.

Εκτός αν μένει/συχνάζει κανείς σε υπόγειο/α.

Εκεί θα έχει σήμα ο πιο παράνομος πάροχος που θα έχει "τσιμπήσει" προς τα πάνω την ισχύ εκπομπής κάποια κεραίας/μικροκυματικού

και η ΕΕΤΤ ή δεν τον έχει βρει ακόμα ή κάνει πως δεν τον βρίσκει.

εμενα πάντως μου βγάζει Ε σε σπίτι κοντά στον περιφερειακό του Λυκαβηττού-και όχι υπόγειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι για νέες ενεργοποιήσεις δεν ισχύει το μπόνους με κάθε ανανέωση 300' δώρο. Ίσχυε μέχρι 25/4/13 αν καταλαβαίνω καλά: FAQ 
 

Επίσης η ίδια προσφορά που υπάρχει στην Vodafone καρτοκινητή ισχύει για ενεργοποιήσεις έως 16/5/2013: Συγκεκριμένα

 

Τέλος κ η Cosmocarta που είχε αντίστοιχη προσφορά, έπαψε να ισχύει από 30/4/13 κ έπειτα. κ όσοι την έχουν ήδη θα την έχουν έως 15/5..

:unsure: Αν κατάλαβα καλά από αυτά που διάβασα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς  σε όλα τα καρτοκινητά για τους καινούργιους τέρματα 300' με την ανανέωση των 10 ευρώ...Φαίνεται πως και στα καλα και στα κακά οι αλλοι δυο ακολουθούν το παράδειγμα της wind...ετσι όπως είναι πάντως τα πραγματα συμφέρει και πάλι το f2g λόγω των πακέτων data -1gb με 5 Ε, που κανέις αλλος δεν δίνει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου' χει έρθει εδώ και κάτι ημέρες μήνυμα ότι ισχύει μέχρι τις 15/5 η προσφορά των 300 λεπτών με κάθε ανανέωση απο 10 ευρώ και πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω μια ερωτηση για να μην ανοιξω νεο θεμα? Θα μπορουσα να ζητησω on line οπως κανουν οι εταιριες κινητης να μου στειλουν αριθμο,νεο νουμερο δλδ σπιτι μου αλλα με microsim? Για να μπορεσω να την χρησιμοποιησω σε iphone 4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς  σε όλα τα καρτοκινητά για τους καινούργιους τέρματα 300' με την ανανέωση των 10 ευρώ...Φαίνεται πως και στα καλα και στα κακά οι αλλοι δυο ακολουθούν το παράδειγμα της wind...ετσι όπως είναι πάντως τα πραγματα συμφέρει και πάλι το f2g λόγω των πακέτων data -1gb με 5 Ε, που κανέις αλλος δεν δίνει... 

το πακέτο data δεν παίζεται. Είσαι όλη την ώρα ονλάιν και δεν τελειώνει με τίποτα! οκ, δεν κατεβάζω ταινίες αλλά με smartphone μου φτάνει και μου περισσεύει!

 

Εμένα μου' χει έρθει εδώ και κάτι ημέρες μήνυμα ότι ισχύει μέχρι τις 15/5 η προσφορά των 300 λεπτών με κάθε ανανέωση απο 10 ευρώ και πάνω.

f2g?

 

Να κανω μια ερωτηση για να μην ανοιξω νεο θεμα? Θα μπορουσα να ζητησω on line οπως κανουν οι εταιριες κινητης να μου στειλουν αριθμο,νεο νουμερο δλδ σπιτι μου αλλα με microsim? Για να μπορεσω να την χρησιμοποιησω σε iphone 4?

ναι, στο στέλνουν κανονικά αλλά δεν χάνεις κάτι να ρωτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...