Προς το περιεχόμενο

Έξοδα αποστολής στο ebay


evoracing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απ οτι ειδα, στο πρώτο λεει πως ειναι δωρεάν και στα υπόλοιπα οτι ειναι 2 δολάρια τα έξοδα αποστολής.
Απο τους πιο ασφαλείς τρόπους πληρωμής ειναι το paypal. Για αντικαταβολή δεν εχω ακούσει να γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστώ πολύ παιδιά... και με ACS έρχεται? θέλω να το παραλάβω από κατάστημα της acs γιατί δεν έχω σταθερό πρόγραμμα που θα είμαι στο σπίτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστώ πολύ παιδιά... και με ACS έρχεται? θέλω να το παραλάβω από κατάστημα της acs γιατί δεν έχω σταθερό πρόγραμμα που θα είμαι στο σπίτι

Δεν το γνωρίζω. Συνήθως από το ταχυδρομείο το παραλαμβάνεις, χωρίς κούριερ δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα επειδη θα ναι πολυθ ελαφρυ θα το αφησει στην πορτα σου ο ταχυδρομος. Μολις σημερα μου αφησει στην εισοδο της πολυκατοικιας θηκη για ταμπλετ αρα και σενα καπως ετσι θα γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό ισχύει, όταν κάτι χωράει σε απλό φάκελο θα στο αφήσει κάτω στην πολυκατοικία σαν γράμμα. Όταν έχει μέγεθος βιβλίου ή είναι κουτί θα σου αφήσει χαρτί να πας να το παραλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ το φοβάμαι ότι θα στήσω φρουρά κάτω για να το προλάβω...



Άμα παραγγείλω πχ 4 πράγματα (πάλι για ipod) υπάρχει περίπτωση να αφήσουν χαρτί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει να κανει με μεγεθος, αν εχει πληρωσει για συστημενο ο πωλητης...θα σου ερθει χαρτι. Αν ειναι απλο, ακομα και στο μεγεθος ανθρωπου να ειναι, θα το αφησει στην εισοδο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...