Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η seasonic ειναι η πιο καλη κατασκευαστρια psu (ή απο τις πιο καλες)...αρα αξιζει!.Το θεμα ειναι ομως .....στο εν λογω μαγαζι το ΄΄Κατόπιν παραγγελίας ΄΄ , ισοδυναμει με ακυρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η seasonic ειναι η πιο καλη κατασκευαστρια psu (ή απο τις πιο καλες)...αρα αξιζει!.Το θεμα ειναι ομως .....στο εν λογω μαγαζι το ΄΄Κατόπιν παραγγελίας ΄΄ , ισοδυναμει με ακυρο.

Η seasonic είναι top και γι' αυτό μου φάνηκε χαμηλή η τιμή του, όμως απ' οτι διάβασα σε διάφορα reviews υπάρχει ένα θεματάκι με το θόρυβο που βγάζει το τροφοδοτικό. Τέλος πάντων να φανταστώ για να λες "τόσο καλά λόγια" για το συγκεκριμένο μαγαζί σημαίνει οτι την έχεις πάθει. Οπότε περιμένουμε μελλοντική προσφορά τροφοδοτικού :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε την παραγγελια και αν εισαι τυχερος μπορει και να σου το στειλουν...........εξω παιζει στα 105€,,,,,,,η ελπιδα παντα τελευταια πεθαινει :-D (ποτε δεν ξερεις......παιξε και κανενα τζοκερ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε την παραγγελια και αν εισαι τυχερος μπορει και να σου το στειλουν...........εξω παιζει στα 105€,,,,,,,η ελπιδα παντα τελευταια πεθαινει :-D (ποτε δεν ξερεις......παιξε και κανενα τζοκερ)

Έτοιμος είμαι μωρε αλλά σκέφτομαι αυτά που διάβασα και ειμαι λιγο διστακτικος! :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γράφω εδώ χωρίς να ξέρω καν αν είναι προσφορά. Στο steam ανοίγω library->games και μου βγάζει τα παιχνίδια και συνήθως τα παιχνίδια που είναι δωρεάν για κατέβασμα εξ'αιτίας κάποιας προσφοράς. Σήμερα μου βγάζει το nba 2k15 με κουμπί που λέει κανονικά install. Είναι όντως δωρεάν; Αν ναι πως γίνεται ένα τόσο καινούριο παιχνίδι να είναι σε τέτοια προσφορά; Θα υποψιαζόμουν demo αλλά το παιχνίδι έχει κυκλοφορήσει και δεν είχε βγει demo μέχρι τώρα. Α είναι και 40κατι gb οπότε σίγουρα δεν είναι demo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γράφω εδώ χωρίς να ξέρω καν αν είναι προσφορά. Στο steam ανοίγω library->games και μου βγάζει τα παιχνίδια και συνήθως τα παιχνίδια που είναι δωρεάν για κατέβασμα εξ'αιτίας κάποιας προσφοράς. Σήμερα μου βγάζει το nba 2k15 με κουμπί που λέει κανονικά install. Είναι όντως δωρεάν; Αν ναι πως γίνεται ένα τόσο καινούριο παιχνίδι να είναι σε τέτοια προσφορά; Θα υποψιαζόμουν demo αλλά το παιχνίδι έχει κυκλοφορήσει και δεν είχε βγει demo μέχρι τώρα. Α είναι και 40κατι gb οπότε σίγουρα δεν είναι demo

Αν δεν κάνω λάθος, είναι για τις επόμενες 3 ημέρες και 4 ώρες, να παίξεις δωρεάν και μετά ή το αγοράζεις 49.99 ευρώ ή λογικά δεν θα έχεις για άλλο χρόνο πρόσβαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Vodaphone αρχιζει να ανεβαζει τις προσφορες της τωρα (live που λεμε ελληνηστι).

Δε ξερω αν θα δουμε κατι καλο φετος, αλλα εχετε το νου σας.

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/handsetsList.action?productCategoryIds=7&payMonthly=false

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. όποιος έχει λάβει το promo mail με τα web offer μέχρι την Κυριακή θα δει ότι στο samsung κλιματιστικό αναφέρει δωρεάν εγκατάσταση. Πατώντας πάνω στο λινκ σε πηγαίνει στη σελίδα του προιόντος όπου την εγκατάσταση την χρεώνει σαν επιπλέον υπηρεσία. Έχω πάρειο ήδη τηλέφωνο για το παράπονο και περιμένω ενημέρωση.

 

Εάν πράγματι ισχύσει η δωρεάν εγκατάσταση πιστεύω ότι είναι προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Vodaphone αρχιζει να ανεβαζει τις προσφορες της τωρα (live που λεμε ελληνηστι).

Δε ξερω αν θα δουμε κατι καλο φετος, αλλα εχετε το νου σας.

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/handsetsList.action?productCategoryIds=7&payMonthly=false

Ωχ, ωχ, ωχ.... για να δουμε... παντως η πρωτη 6αδα για την ωρα ειναι μαπα :Ρ (αν και οταν βγει κατι καλο ας ανοιξει κανα ξεχωριστο θεμα γιατι θα φτασει παλι ...μακρια η βαλιτσα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία προσφορά του eshop για έναν wifi 500GB σκληρό δίσκο μου ανέφεραν. Έχει κάποιος το link?

Μηπως λες γι αυτον απο το newsletter του Mediamarkt?

 

INTENSO Memory 2 Move 2.5'' Wi-Fi 500GB Black στα 77€?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. όποιος έχει λάβει το promo mail με τα web offer μέχρι την Κυριακή θα δει ότι στο samsung κλιματιστικό αναφέρει δωρεάν εγκατάσταση. Πατώντας πάνω στο λινκ σε πηγαίνει στη σελίδα του προιόντος όπου την εγκατάσταση την χρεώνει σαν επιπλέον υπηρεσία. Έχω πάρειο ήδη τηλέφωνο για το παράπονο και περιμένω ενημέρωση.

 

Εάν πράγματι ισχύσει η δωρεάν εγκατάσταση πιστεύω ότι είναι προσφορά.

Απο πιο κατάστημα έχεις λάβει το web offer ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...