Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

[Gaming Headset] NATEC GENESIS H33 στα 10.90€ @ e-shop.gr

http://www.e-shop.gr/natec-nsg-0313-genesis-h33-gaming-headset-p-PER.571760
 
Τι λέτε; Αξίζει;
Σκέφτομαι την αγορά τους, αλλά δεν ξέρω για το μικρόφωνο, μιας και θέλω να είναι αρκετά καθαρό και καλό. Ξέρω, θα μου πείτε στα περίπου 10€ τι περιμένεις, αλλά αυτό δεν το εμποδίζει από το να έχει ένα αξιοπρεπές μικρόφωνο (δεδομένου ότι είναι gaming headset). Τα έχει κανένας σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από 10.30€ στην Πολωνια οπου υπαρχει.

Στο παρελθον (πριν 2 χρονια) το ειχε 9.90, σε ένα θεμα οπου μπορεις να διαβασεις σχολια και εντυπώσεις.

 

Προσφορα ΔΕΝ είναι, μεταφερεται στο "βρηκα κατι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

huawei y600ds

 

 

Γεια σας το βρηκα στην σελιδα της Wind στο smart buy μου ειρθε και μνμ στο email στα 89 ευρο δεν ξερω εαν αξιζει ειναι περσινο μοντελο και δεν πρεπει να εχει παρει την 4.4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Η προσφορα ειναι Link.png Site: εδω , επομενη τιμη skroutz στα Link.png Site: 196

Τιμη ebay Link.png Site: 203ευρω

 

Για οσους εχουν θεμα, το newsletter μπορειτε να το βρειτε Link.png Site: εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προκειται για ένα προιον που μονιμα ειχε σχεδόν τοσο, επι 1 χρονο λιγοτερο από 10% ακριβοτερο, μεχρι και ενα ευρω φτηνοτερο. Τωρα που υπαρχει μονο στο κιτρινομαγαζο και στο αδερφακι του η τιμη ενός τριτου τελευταιου μαγαζιου στο σκρουτζ με τιμες υψηλες το κανει να φαινεται προσφορα. Εξω επισης ξεκινα από 175 (μεχρι πριν 1-2 μηνες από 150). Αλλοι 5αρηδες εχουν ΤΩΡΑ από 164 Ελλαδα.

 

Δεν βλεπω προσφορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Apple iPhone 4S 16GB 3G προσφορα πλαισιου



http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/smartphones/smartphone/Apple-iPhone-Refurbished-4S-8GB-by-Apple-Black.htm
 
νομιζω οτι ειναι καλη περίπτωση  εσεις τι λετε?  229,00 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Το Refurbished είναι προϊόν που διατίθεται ανακατασκευασμένο από την Apple.
    Συνοδεύεται από 1 έτος εγγύηση από τον επίσημο μεταπωλητή.
  Η συσκευασία περιέχει μόνο τη συσκευή.

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Με 20,70ε Παραπανω, το αγοραζεις απο το σκρουτζ που θα ειναι σφραγισμενο, αχρησιμοποιητο και με ακουστικα, φορτιστη κτλ. 

Αν παρεις αυτο απο το πλαισιο,μονο και μονο μετα να πας να παρεις φορτιστη και ακουστικα, θα σου βγει πιο ακριβο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...