Προς το περιεχόμενο

Καταρρέουν οι τιμές των Sony xperia z και Lg Optimus G


ZANTECO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί insomniacs οι τιμές των δύο γνωστών μοντέλων smartfones Sony Xperia Z και Lg Optimus G καταρρέουν και αν πάτε στο σχεδιάγραμμα τιμής των σάιτ Skrounz.gr και Bestprice.gr θα το διαπιστώσετε ιδίοις όμμασι και ένας φίλος που δουλεύει στην αλυσίδα των Multirama μου είπε ότι μετά τις 20 Μαίου θα πέσουν οι τιμές του Lg Optimus G κάτω από 400 ευρώ και του Sony Xperia Z θα πάει γύρω στα 400 ευρώ και όταν τον ρώτησα γιατί βρε Κώστα τόσο σύντομα θα πάνε οι τιμές τόσο χαμηλά δύο μοντέλων που είναι καινούργια μοντέλα και ναυαρχίδες για τις εταιρείες τους?και μου απάντησε εν όψη της έλευσης του Samsung s4 και του HTC One αλλά την μεγαλύτερη ζημιά την κάνουν οι παραεισαγωγές που κάνουν διάφοροι έμποροι με αποτέλεσμα να πέφτουν γρήγορα οι τιμές και εγώ του λέω για να δω τι θα μου πει ναι ρε Κώστα αλλά δεν είναι επίσημη εισαγωγή και μου λέει μην είσαι (βλάκας)τα ίδια τηλέφωνα είναι και τις ίδιες εγγυήσεις έχουν και μην ακούς τι λένε στα μεγάλα μαγαζιά οι πωλητές για να τρομάζουν τον κόσμο και να αγοράζουν από αυτούς σε ακριβότερη τιμή και να μην τους μένουν οι συσκευές απούλητες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

+ αυτά που λες

συν ότι πριν βγει το sony xperia z, η ίδια η sony έκανε λόγο για τον αντικαταστάτη του.

εν πάσι περιπτώση, αγοράζεις iphone ή galaxy s και καθάρισες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To xperia z δεν το βλέπω να πέσει στα 400€ τόσο σύντομα εκτός αν παρουσιαστεί νέο μοντέλο, το optimus g ναι θα πέσει σύντομα όπως έγινε με το lg 4x και ήδη η lg έχει παρουσιάσει την νέα της ναυαρχίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί Insomniacs επανέρχομαι και θέλω να σας ενημερώσω ότι πριν από λίγο εντελώς τυχαία μπήκα στο σάιτ Skroytz.gr και έριξα μία ματιά στο Sony Xperia Z και είδα ότι η τιμή του έπεσε μέσα σε λίγες ώρες από 559 ευρώ στα 549 ευρώ και η μείωση κατά την γνώμη μου είναι μεγάλη σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα για ένα τέτοιο κορυφαίο κινητό και δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει,μήπως γνωρίζει κανείς κάτι παιδιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί Insomniacs επανέρχομαι και θέλω να σας ενημερώσω ότι πριν από λίγο εντελώς τυχαία μπήκα στο σάιτ Skroytz.gr και έριξα μία ματιά στο Sony Xperia Z και είδα ότι η τιμή του έπεσε μέσα σε λίγες ώρες από 559 ευρώ στα 549 ευρώ και η μείωση κατά την γνώμη μου είναι μεγάλη σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα για ένα τέτοιο κορυφαίο κινητό και δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει,μήπως γνωρίζει κανείς κάτι παιδιά?

Mα το απάντησες μόνος σου: "....την μεγαλύτερη ζημιά την κάνουν οι παραεισαγωγές που κάνουν διάφοροι έμποροι με αποτέλεσμα να πέφτουν γρήγορα οι τιμές...."

 

Aν δεις και το xperia t σε λιγότερο από 6 μήνες κοστίζει μισή τιμή. Η μεγάλη κατρακύλα νομίζω ήταν όταν βγήκε και το xperia z.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα το απάντησες μόνος σου: "....την μεγαλύτερη ζημιά την κάνουν οι παραεισαγωγές που κάνουν διάφοροι έμποροι με αποτέλεσμα να πέφτουν γρήγορα οι τιμές...."

 

Aν δεις και το xperia t σε λιγότερο από 6 μήνες κοστίζει μισή τιμή. Η μεγάλη κατρακύλα νομίζω ήταν όταν βγήκε και το xperia z.

Αγαπητέ Kostas123pao σε όλα τα μοντέλα κάνουν παραεισαγωγές και στα Samsung και στα Ιphone και όχι μόνο στα κινητά της SONY και της LG αλλά δεν είδα σε αυτά να πέφτουν τόσο γρήγορα και τόσο πολύ οι τιμές και την απάντηση που αναφέρεις δεν την είπα εγώ αλλά ο φίλος μου ο Κώστας που εργάζεται στον όμιλο των Multirama.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΦΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝΕ ΝΕΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ.ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΜΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΔΙΑΛΕΧΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΓΚΑΜΑ 200 ΝΕΩΝ ΚΙΝΗΤΩΝ!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝ..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγαπητοί Insomniacs θα τρελαθούμε στο τέλος με το Sony Xperia Z και από ότι είδα έπεσε ξανά 10 ευρώ στην τιμή και πήγε στα 539 σε λιγότερο από 24 ώρες από 559 ευρώ και αναρωτιέμαι μέχρι 20 Μαίου πόσο θα φθάσει?τι θα γίνει στο τέλος θα το χαρίζουν?και ευτυχώς που δεν το αγόρασα στα 500 ευρώ που είχα βάλει μία αγγελία και το ζητούσα γιατί θα πάθαινα Βατερλώ που λένε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...