Προς το περιεχόμενο

[services] Συμβολαιο Cyta @Κωτσόβολος - "δώρο" tablet 7'' intenso


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με κάθε νέα αίτηση Cyta στον Κωτσόβολο δώρο ένα tablet intenso 7" αξίας 100€

 

Δεν ισχύουν άλλες προσφορές της Cyta (δηλαδη αντί για 20€ ενεργοποίηση σε ανενεργό βρόχο θα πληρώσετε 50€)

 

 

Προσωπικά την εκανα την αίτηση για τα 8mbps, θα μου βγει 50€ η ενεργοποίηση και 19€/μήνα τα 8mbps.

Εν τω μεταξύ την επομενη μερα με πήραν από Vodafone (15€ + 85€ ενεργοποιηση για απεριοριστα σταθερα και 24άρα γραμμή) και την μερθεπόμενη από Wind (δεν μπήκα στον κοπο να ρωτήσω, τους το κλεισα).

 

 

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
Αλλαγη τιτλου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν καμιά βδομάδα πέρασα από Κωστόβολο για μια αγορά κι είδα αυτό που λες. Μόνο μια ματιά έριξα στο tablet κ μου φάνηκε πολύ μικρό σε μέγεθος. Δεν είμαι θαυμαστής των tablet, αλλά σίγουρα θα υπάρχουν άτομα που τους χρειάζεται.

 

Στις 12/2 έκανα αίτηση στην CYTA με 20€ ενεργοποίηση και δώρο ένα πάγιο. Ακόμα μου έρχεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πολυ σωστα εχει αναφερθει, αλλα μιας και ηταν χαμενο σε αλλο θεμα, αν αξιζει και ειναι πραγματι προσφορα μπορει να μεινει το παρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά ενδιαφέρομαι μόνο για ίντερνετ και καθόλου χρόνο ομιλίας ( και δε με νοιάζει η ταχύτητα. Ας είναι και 1Mbps).

 

Βλέπω ότι η cyta το έχει 16 ευρώ (το πιο φθηνό) και θα πάρω και ένα tablet.

 

Δε βλέπω κάποιες άλλες προσφορές από τις άλλες εταιρίες.

Αυτή τη στιγμή είναι η μόνη καλή προσφορά ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι καλη προσφορα.Εγω εχω αυτο που λες με τα 16 ευρω.Μονο ιντερνετ και οτι τηλεφωνα κανεις πληρωνεις.Μετα αμα θες ενεργοποιεις πακετα με χρονο ομιλιας.Οταν κλεισεις χρονο σου κανει εκπτωση στη τιμη των πακετων ομιλιας η σου δινει απεριοριστα μεταξυ cyta αν δεν εχεις διαλεξει τα πακετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως στα 4mbps έχει πέσει πολύ απαξίωση τον τελευταίο καιρό πλάκα-πλάκα μόνο η cyta έχει πακέτο ( δεν βγάζει και κανένας άλλος τίποτα φθηνό) ασχολούνται με πακέτα που έχουν τον πατέρα τους και την μάνα τους μέσα....κρίμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10955&menuId=11219

 

εγώ αυτό βλέπω πάντως ....και αν  είναι κάποιο πακέτο ή κάποια προσφορά σε ισχύει  δεν βλέπω τον λόγο να μην το έχουν βάλει εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάθε νέα αίτηση Cyta στον Κωτσόβολο δώρο ένα tablet intenso 7" αξίας 100€

 

Δεν ισχύουν άλλες προσφορές της Cyta (δηλαδη αντί για 20€ ενεργοποίηση σε ανενεργό βρόχο θα πληρώσετε 50€)

 

 

Προσωπικά την εκανα την αίτηση για τα 8mbps, θα μου βγει 50€ η ενεργοποίηση και 19€/μήνα τα 8mbps.

Εν τω μεταξύ την επομενη μερα με πήραν από Vodafone (15€ + 85€ ενεργοποιηση για απεριοριστα σταθερα και 24άρα γραμμή) και την μερθεπόμενη από Wind (δεν μπήκα στον κοπο να ρωτήσω, τους το κλεισα).

Καλά έκανες και τους το 'κλεισες.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως εννοει με συνδυασμο κινητου vodafone με σταθερο;Δωσε πληροφοριες και μη λες "ψαξτε το"

πλησιασες....

και επιπλεον 25 ευρω δωρεαν χρονος ομιλιας για 4 μηνες στο κινητο σου

και χωρις καμια δεσμευση χρονικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...