Προς το περιεχόμενο

[services] Συμβολαιο Cyta @Κωτσόβολος - "δώρο" tablet 7'' intenso


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για νταμπλ πλεη ασυζητητη η καλυτερη προσφορα ειναι των wind/hol 24 ευρω, 24ρι ιντερ νετ, απεριοριστα σταθερα. Kαι επιπλεον εκπτωση αν εχεις συδεση κινητου της εταιριας. Μια χαρα για τον μεσο χρηστη... Να μου δωσει ενα ταμπλετ της πλακας και να μου τα παρει απο το παγιο μετα, εμενα δεν μου λεει κατι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Μηπως εννοει με συνδυασμο κινητου vodafone με σταθερο;Δωσε πληροφοριες και μη λες "ψαξτε το"

πλησιασες....

και επιπλεον 25 ευρω δωρεαν χρονος ομιλιας για 4 μηνες στο κινητο σου

και χωρις καμια δεσμευση χρονικη

Υπαρχει επισημη προσφορα για να το κανουν κι αλλοι η ειναι μονο για σενα επειτα απο προσφορα που σου εκαναν;Αν ειναι το 2ο δεν εχει νοημα να το συζηταμε γιατι ο φιλος παραπανω μιλαει για τιμες που υπαρχουν για ολους
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για νταμπλ πλεη ασυζητητη η καλυτερη προσφορα ειναι των wind/hol 24 ευρω, 24ρι ιντερ νετ, απεριοριστα σταθερα. Kαι επιπλεον εκπτωση αν εχεις συδεση κινητου της εταιριας. Μια χαρα για τον μεσο χρηστη... Να μου δωσει ενα ταμπλετ της πλακας και να μου τα παρει απο το παγιο μετα, εμενα δεν μου λεει κατι...

 

Ο καθένας έχει άλλες ανάγκες, εγώ πχ κλήσεις προς σταθερά δεν χρειάζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδιά, αλλά ο nikg250  λέει κάτι και έχει βάση ( με βλέπω σε 3 μέρες να βάλω καμιά προσφορά από το μυαλό μου galaxy s3 250€ και να γίνει μύλος εδώ μέσα )   εγώ έψαχνα το πρωί και δεν βρήκα κάτι  ( αν τώρα είναι να έχεις κινητό tv κ.α. σαχλαμάρες και σου δίνουν έκπτωση τα 10€ από το πάγιο του net είναι άλλο πράγμα.

 

Ο Καθένας έχεις διαφορετικές απαιτήσεις αλλά το ποια είναι η φθηνότερη δεν έχει απαντηθεί ακόμα και δεν ξέρω γιατί φίλε insi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μόνο Ιντερνετ, ποιοα ειναι τα πιο φθηνα πακετα/προσφορες;

Φιλε εγω εχω cyta μονο ιντερνετ και οτι τηλεφωνα κανω χρεωνομαι και μου παει 16 ευρω τελικη τιμη.Αν υπαρχει αλλη εταιρια πιο φτηνα δε ξερω.Οταν την εβαλα εγω δεν υπηρχε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν λυσεις για ολους.

 

15 ευρω, 24ρι, χρονοχρεωση απο Wind

16 σκετο ιντερνετ HOL

18 8ρι ιντερνετ, χρονοχρεωση HOL

23 24ρι Φορθνετ, χρονοχρεωση και κινητα σαν αστικα.

 

Προσωπικα την Cyta την βρισκω ακριβη, ενω εχει και δυο πραγματακια καταλοιπα αλλων εποχων, voip Τηλεφωνια και εξοπλισμος με χρησιδανειο, τον επιστρεφεις δηλαδη...

 

Εξαλου μπορει να αναφερει αξια 100 ευρω στο ταμπλετ, αλλα η πραγματικη του αξια ζητημα να ειναι 40...Αλλα απο εκει και περα αν ο αλλος θελει να εχει απλα ιντερνετ (Κακα τα ψεματα 4MBps ειναι λιγα πλεον) και να του δωσουν και αυτο το ταμπλετ δωρο, ειναι καθαρα τι θελει και τι συμφερει καποιον... Εγω πχ ειχα νταμπλ πλεη στα 25 ευρω, δεν ειχα καμμια σκοτουρα και αναγκη να βαλω νοβα, αλλα οταν βγηκε το κριστμας πακ, θα ειχα σταρτ πακ και νοβασπορτς 1 με 5 ευρω επιπλεον! Φυσικα το εκανα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθενας με τις αναγκες του.Πληροφοριακα η hol τωρα εχει online τιμη που πεφτει στα 16 ευρω για ενα χρονο και μετα ξαναανεβαινει στα 22κατι νομιζω αλλα και εδω το ρουτερ ειναι με χρησιδανειο και αν δεν το επισρεψεις δινεις 59,90



Δεν το χω δει αλλα μπορει να συμφερει και η forthnet με τα απεριοριστα στα κινητα(στην ουσια 700λεπτα νομιζω ειναι αλλα τεσπα).Ξεφυγαμε ομως απο το θεμα του παιδιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει επισημη προσφορα για να το κανουν κι αλλοι η ειναι μονο για σενα επειτα απο προσφορα που σου εκαναν;Αν ειναι το 2ο δεν εχει νοημα να το συζηταμε γιατι ο φιλος παραπανω μιλαει για τιμες που υπαρχουν για ολους

ουτε το ενα ,ουτε το αλλο...

παρε τηλ. στη hol η stη voda να ρωτησεις...

αμα δε βρεξεις κ....,ψαρια δεν πιανεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/474683-hol-double-play-10%E2%82%AC/

 

Αυτό λες, που έχεις ποστάρει εσύ αλλά το πρόγραμμα μπάζει απ'ότι βλέπω και πολύ καλά έχεις σχολιάσει ο Γιώργος από κάτω ακριβός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε το ενα ,ουτε το αλλο...

παρε τηλ. στη hol η stη voda να ρωτησεις...

αμα δε βρεξεις κ....,ψαρια δεν πιανεις....

Εμενα τι με νοιαζει?Οταν εχεις κατι το λες και δε το πετας ετσι.Αν μπορεις να βοηθησεις τα μελη καλως αλλιως αστο.

Αντε γιατι πολυ ασχοληθηκα με το θεμα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/474683-hol-double-play-10%E2%82%AC/

 

Αυτό λες, που έχεις ποστάρει εσύ αλλά το πρόγραμμα μπάζει απ'ότι βλέπω και πολύ καλά έχεις σχολιάσει ο Γιώργος από κάτω ακριβός.

δεν μπαζει απο πουθενα...αν ειναι πολλα 10€ για dp 24 με 100€ δωρεαν χρονο ομιλιας,χωρις δεσμευση μετα τους 4 μηνες,

τοτε.................. :X :X :X :X :X :X :X :X

...........................................

 

Εμενα τι με νοιαζει?Οταν εχεις κατι το λες και δε το πετας ετσι.Αν μπορεις να βοηθησεις τα μελη καλως αλλιως αστο.

Αντε γιατι πολυ ασχοληθηκα με το θεμα

αμα υπηρχε link, de ua to edina?

eγω θελω να βοηθησω τα αλλα μελη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω τι παίζει μαζί σου αλλά μάλλον σε βλέπω να δουλεύεις εκεί ....με αυτά που λες θα μας τρελάνεις  :shock:

 

καλά σου λέει όχι μόνο δεν βοήθησες αλλά μας μπερδεύεις κιόλας και κάνε φορητότητα  εκείνο και μπες εκεί να βάλεις και να χρεώνεις την κάρτα σου και το ένα και το άλλο για κάτι που θα κράτησή ένα χρόνο (12 μήνες ) και εσύ θα πληρώσεις με όλα αυτά κοντά 300€/12 ( ξέρεις άμα ο άλλος τα έχει όλα αυτά ) άλλωστε τον τίτλο στο άλλο θέμα δεν τον αλλάξανε τυχαία και βάλανε έκπτωση -10 !

δηλαδή περίπου 25€ το μήνα για να πάρεις ένα καρτοπρόγραμμα που δεν θα έπαιρνες ποτέ.

 

Αν χρειάζεσαι κινητό (μπορεί να λέει αν όμως δεν θέλεις ) είναι μάπα το πρόγραμμα , άλλωστε οι ερώτηση μερικών εδώ μέσα μαζί και εγώ είναι αν υπάρχει κάποιο φθηνό internet  μόνο χωρίς σάλτσες και βλακείες άλλες.

κάποιος ποιο πάνω που είπε για wind με 15€ είναι αυτό :

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/statheri-internet/wind-double-play/

 

 

και επιμένεις και σε κάτι άλλο που σου είπε και  άλλο μέλος κάνεις καρτοσυμβόλαιο που ουσιαστικά είναι ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ με 12 μήνες δέσμευση όπως όλα ( που βλέπεις το φεύγεις όποτε θες.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά την Cyta την βρισκω ακριβή για αυτά που μπορεί να σου προσφέρει...  εγώ προσωπικά με 29,90 το μήνα, επέλεξα ένα προγραμματάκι της Forthnet, το 3play...έχω γρήγορο ιντερνετ έως 24 Mbps... κλήσεις προς τα κινητά όπως και προς τα σταθερά με απλή αστική χρέωση αλλά και απεριόριστες κλήσεις προς όλους τους συνδρομητές Forthnet ή Nova 3play...Τηλεόραση με περισσότερα από 250 κανάλια...ασύρματο ADSL2+ router, 50 SMS/μήνα προς κινητά από pc ή tablet . Σημειωτέον η εγκατάσταση εξοπλισμού ΝΟVA είναι δωρεάν... 2 μήνες Nova HD, 1 μήνα Nova Adult pack...

γενικά είμαι ευχαριστημένος κυρίως με την ευχέρεια επιλογής αν θέλω κάτι παραπάνω...ή θέλω να βγάλω κάτι από το πακέτο που δεν το γουστάρω... μια οικογένεια την συμφέρει αρκετά, γι'αυτό και το επέλεξα...

ρίξε μια ματιά αν σ'ενδιαφέρουν θεματικές όπως επάνω, NOVA kok http://www.forthnetgroup.gr/Services3PlayForm.aspx?a_id=6208

 

...Φυσικά όλοι επιλέγουν ότι θέλουν και κυρίως ότι πακέτο προσαρμόζεται  στα θέλω τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...