Προς το περιεχόμενο

[services] Συμβολαιο Cyta @Κωτσόβολος - "δώρο" tablet 7'' intenso


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όταν διαλέγεις τηλεπικοινωνιακό πάροχο, το κάνεις αφενός γιατί τα χαρακτηριστικά του πακέτου που παίρνεις καλύπτουν τις ανάγκες σου και αφετέρου γιατί η ποιότητα των υπηρεσιών στην περιοχή σου είναι καλή (ρωτάς άλλους πελάτες που μένουν κοντά σου ενώ έχει και  ΕΕΤΤ μία σχετική σελίδα: http://mapsrv1.terra.gr/eettutilities/mapnew.aspx). Αν αυτά τα δύο κριτήρια πληρούνται, τότε και μόνο τότε λαμβάνεις υπόψιν τυχόν άλλες προσφορές που συνοδεύουν τα πακέτα των διάφορων ανταγωνιστών.

 

Είναι εντελώς (μα εντελώς) χαζό να δεσμευτείς για ένα τόσο μεγάλο διάστημα με δώρο ένα ξεπερασμένο σκουπιδοtablet (σαν αυτό που δίνει στην προκειμένη περίπτωση ο Κωτσόβολος), απλώς και μόνο επειδή έχουν όλοι από ένα και πρέπει να έχεις και εσύ. Ο Κωτσόβολος θέλει να δεσμευτείς για ένα τόσο μεγάλο διάστημα γιατί βάσει της συμφωνίας του με τη Cyta, πέρα από το ποσό που παίρνει όταν εσύ κάνεις τη σύνδεση παίρνει κάθε μήνα και μία προμήθεια από τα πάγια σου και από το κόστος των κλήσεων σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως δειτε τι σας καλυπτουν απο οτι σας πρεοσφερουν απο το πακετο και αν στην περιοχη σας εχει δυκτιο η cyta.εγς σημερα εκανα παντως συμβολαιο με την φορθνετ γιατι στην περιοχη μου αμα βρεχει η εχει τρελοαερα δεν εχει σημα η cyta.sr εαν εκανα διαφημιση απλα ανεφερα το τι γινεται στην περιοχη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν διαλέγεις τηλεπικοινωνιακό πάροχο, το κάνεις αφενός γιατί τα χαρακτηριστικά του πακέτου που παίρνεις καλύπτουν τις ανάγκες σου και αφετέρου γιατί η ποιότητα των υπηρεσιών στην περιοχή σου είναι καλή (ρωτάς άλλους πελάτες που μένουν κοντά σου ενώ έχει και  ΕΕΤΤ μία σχετική σελίδα: http://mapsrv1.terra.gr/eettutilities/mapnew.aspx). Αν αυτά τα δύο κριτήρια πληρούνται, τότε και μόνο τότε λαμβάνεις υπόψιν τυχόν άλλες προσφορές που συνοδεύουν τα πακέτα των διάφορων ανταγωνιστών.

 

Είναι εντελώς (μα εντελώς) χαζό να δεσμευτείς για ένα τόσο μεγάλο διάστημα με δώρο ένα ξεπερασμένο σκουπιδοtablet (σαν αυτό που δίνει στην προκειμένη περίπτωση ο Κωτσόβολος), απλώς και μόνο επειδή έχουν όλοι από ένα και πρέπει να έχεις και εσύ. Ο Κωτσόβολος θέλει να δεσμευτείς για ένα τόσο μεγάλο διάστημα γιατί βάσει της συμφωνίας του με τη Cyta, πέρα από το ποσό που παίρνει όταν εσύ κάνεις τη σύνδεση παίρνει κάθε μήνα και μία προμήθεια από τα πάγια σου και από το κόστος των κλήσεων σου.

 

Ειμαι 10000% σύμφωνος.

Στην προκειμένη περίπτωση, πήρα το tablet, δεν μου χρειαζόταν χρόνος ομιλίας μιας και μιλάω από το κινητό, και το tablet το έδωσα ένα 50€.

Βγήκα κερδισμένος; Ναι, διότι έχω Cyta και στο σπίτι των δικών μου, οπότε ξέρω την εξυπηρέτησή τους (δεν ειναι NetOne αλλά τη θεωρώ καλύτερη από HOL, Forthnet, Wind)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...