Προς το περιεχόμενο

14554 - Παράπονα στον τρόπο λειτουργίας


funbreaker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι μη ασύγχρονες επικοινωνίες που καταναλώνουν άσκοπα οικονομικούς πόρους, είναι ίδιον τριτοκοσμικών κοινωνιών.

Για να καταλάβεις οι Σουηδοί λένε τη Γερμανία μπανανία , γιατί για κάποιες διαδικασίες απαιτείται φυσική παρουσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μη ασύγχρονες επικοινωνίες που καταναλώνουν άσκοπα οικονομικούς πόρους, είναι ίδιον τριτοκοσμικών κοινωνιών.

Για να καταλάβεις οι Σουηδοί λένε τη Γερμανία μπανανία , γιατί για κάποιες διαδικασίες απαιτείται φυσική παρουσία.

 

αν λένε τη Γερμανία μπανανία, εμάς πως μας λένε;  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά πρέπει να μας λένε εξωγήινους.

Τέτοια κλίκα χαραμοφάηδων που να διώχνει κάνα δυο κλέφτες μόνο ανά δεκαετία, σίγουρα δεν έχει ξαναγνωρίσει η ανθρωπότητα.

Είμαι σίγουρος ότι ούτε οι γαλαζοαίματοι τον μεσαίωνα δεν απολάμβαναν τέτοια ασυλία για τα 'κατορθώματά' τους.

Δες εδώ : http://www.madata.gr/epikairotita/social/268655.html

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Έκανα το λάθος να ξαναπάρω σήμερα σε αυτούς.

15λεπτη αναμονή, παραλίγο να κοιμηθώ και τελικά χρεώθηκα χωρίς να εξυπηρετηθώ καθώς δεν υπάρχουν όλα τα είδη γιατρών στο νέο σύστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

εγω πριν κατι μηνες που χρειαστηκα να κλεισω ραντεβου (μεσω εοπυυ)...μπηκα στο σαιτ του εοπυυ...εβαλα την ειδικοτητα που με ενδιεφερε..την περιοχη μου..μου βγαλε τους διαθεσιμους γιατρους..κοιταξα ποιος εχει τα περισσοτερα ραντεβου αυτον τον μηνα ...και καλα δειγμα οτι δεν ειναι κανας παρακατιανος :) ...πηρα τηλεφωνο στο νουμερο του γιατρου...

που πλεον ολα ειναι σε εξωτερικες εταιριες...απαντησε μια κοπελιτσα..μου ζητησε το αμκα..επιβεβαιωσε οτι εχω ασφαλιστικη ικανοτητα σε ισχυ...μου κλεισε το ραντεβου και καλη της μερα...

 

Αστικη χρεωση.και πλεον ολοι εχουμε απεριοριστες αστικες κλησεις..αρα μηδεν χρεωση

 

Εξηγηστε μου και μενα ποιος χρησιμοποιει την σημερον ημεραν 5ψηφιους για ραντεβου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτός που δεν θέλει να κλείσει ραντεβού σε συμβεβλημένο ιδιώτη αλλά σε γιατρό του ΠΕΔΥ.

 

δεν ξερω για αυτους τους γιατρους ΠΕΔΥ , οι ιδιωτες ειναι ΔΩΡΕΑΝ εφοσον δεν εχουν πιασει το παγιο αριθμο επισκεψεων τον μηνα (200 επισκεψεις)..στο σαιτ του εοπυυ αναφερει ποσες επισκεψεις εχει ο καθενας...

 

Πηγα στο γιατρο 2-3 φορες μεσα σε ενα μηνα (και αλλες τοσες τον επομενο μηνα) και δεν πληρωσα ουτε μια φορα...μιας και δεν ειχε συμπληρωσει το οριο των επισκεψεων...

 

Αρα γιατι να παιρνεις σε 5ψηφια και μαλακιες...πας στον ιδιωτη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί για την ειδικότητα που θες μπορεί να μην βρίσκεις ιδιώτη κοντά σε σένα που να έχει διαθέσιμα ραντεβού κι έτσι παίρνεις και το 5ψήφιο μήπως και βρεις στο ΠΕΔΥ. Κάτι σαν τελευταία λύση δηλαδή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρησπέκτ, Μπήχτη, είσαι μπήχτης. Οι περισσότεροι για να βρουν δωρεάν ραντεβού με ιδιώτη θέλουν πολλές προσπάθειες, αν τελικά τα καταφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρησπέκτ, Μπήχτη, είσαι μπήχτης. Οι περισσότεροι για να βρουν δωρεάν ραντεβού με ιδιώτη θέλουν πολλές προσπάθειες, αν τελικά τα καταφέρουν.

 

δεν εχω πολυ επαφη με τα ιατρικα..γιατρους και ραντεβου...θεωρησα αυτος ηταν ο σωστος τροπος...και να φανταστεις ο γιατρος που επελεξα ειχε τα περισσοτερα ραντεβου..οι αλλοι ειχανε λιγοτερα..μονοψηφια νουμερα..ειτε λοιπον χτυπανε μυγες αρα ευκολο να κλεισεις ραντεβου με αυτους..ειτε πονταρουν οτι οι μεγαλοι σε ηλικια δεν εχουν προσβαση στο ιντερνετ..παιρνουν τηλεφωνο...τους λενε ..εχω πιασει το οριο..θα πρεπει να πληρωσετε την επισκεψη...και γραφουν καμμια 10αρια ραντεβου τον μηνα..και τα υπολοιπα στην ζουλα...

 

τι να σας πω..οπως ειπα..δεν εχω επαφη.δεν ξερω τι παιζει..στην τυχη διαλεξα τον γιατρο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για κάτι διαδικαστικά γιατρόχαρτα που χρειαζόμουν, πήγα στο δημόσιο νοσοκομείο, 5 ευρώ το εισιτήριο και μια χαρά έγινε η δουλειά. Βέβαια από την άλλη περίμενα 2 ώρες, αλλά είμαι και ανασφάλιστος. Επαρχία όμως, δεν ξέρω για Αθήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...