Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΕΙ-ΤΕΙ εως 29,,,, τελειωσα θεωρια αρχες Ιουλιου....

Με πριζωσες τώρα να πάω να τσεκάρω. Τελείωσα και εγώ τέλη Ιουνιου τη θεωρία και στο κεκ μου είπανε μετά τα μέσα Οκτώβρη θα μπει η θεωρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΑΟΥΤΣΕΡ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΚ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΛΠ... ΣΤΟ ΚΕΚ ΠΗΓΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ. ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΣΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΩ. ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ; ΕΣΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ; ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

georgio123

 

 

Δεν γίνετε να μειωθεί είναι βάση ΦΕΚ. 2500€ μικτά!

Είχε ακουστεί κάτι τέτοιο για αυτό το έγραψα. Αφού ειναι σίγουρο ότι δεν γίνεται ...μια χαρά . Ευχαριστώ για την απάντηση !!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ετι λενε οτι θα βγει ξανα αλλα το προγραμμα ειναι εντςλως ανοργανωτο. εμεις απο ιουλιο δεν ξεκινησαμε ακομα... αν εχεις αλλη εναλλακτικη δε σου το προτεινω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΑΟΥΤΣΕΡ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΚ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΛΠ... ΣΤΟ ΚΕΚ ΠΗΓΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ. ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΣΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΩ. ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ; ΕΣΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ; ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;

Μην περιμένεις να σε πάρουν. Κάνε εσύ κινήσεις και επικοινώνησε μαζί τους. Η κάρτα εφόσον κάνεις αυτό το πρόγραμμα ισχύει και την ανανεώνεις κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα εφορία σήμερα και μου είπε οτει δεν χρειάζεται να κάνω υπεύθυνη δήλωσή για να πάρω την επιστροφή και οτει τα χρήματα θα μπουν στον λογαριασμό μου σε κάνα μήνα.. αλλά δεν κατάλαβα γιατί μου ζήτησε το τηλέφωνο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Politechnon εχουμε καποια ενημερωση για την καθυστερηση των πληρωμων?Ακομα να πληρωθουμε εμεις..Ο τελευταιος 4ωρος τελειωσε μεσα Ιουλιου με κωδικο τμηματος 23020..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...