Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nikosxalilis - stakaman21 

 

ΕΚΤ-ΕΥΕ Ταχυδρομική Διεύθυνση:

    ΚΟΡΑΗ 4, 105 64, ΑΘΗΝΑ

    Τ. : 210 52 71 100

    F. : 210 52 71 167 

          210 52 71 120

    E-mail : [email protected]

 

Θα πρέπει να έχετε τον κωδικό του τμήματος (είναι επάνω στα παρουσιολόγια) και τον ΚΑΥΑΣ σας.  

 

 

maraki19

Η πρακτική πληρώνετε σε 2 φάσεις (Α-Β) 200 ώρες και 250 ώρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τελειώσαμε πρακτική τώρα στις 2/11 Μας είπαν από το ΚΕΚ ότι μέχρι τέλος Δεκέμβρη θα πληρωθούμε όλοι γιατί είναι λεφτά προηγούμενου ΕΣΠΑ. Τα δίνουν σε δόσεις; Θεωρία έχουμε πάρει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τελειώσαμε πρακτική τώρα στις 2/11 Μας είπαν από το ΚΕΚ ότι μέχρι τέλος Δεκέμβρη θα πληρωθούμε όλοι γιατί είναι λεφτά προηγούμενου ΕΣΠΑ. Τα δίνουν σε δόσεις; Θεωρία έχουμε πάρει..

ΚΑι Σε εμάς έχουν πει οτι είναι 2 δόσεις μια θεωρία(την πήραμε), μια πρακτική και οτι πρέπει μέσα στο 15 να μας έχουν εξοφλήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το επαλ-επας ξέρει κάνεις τίποτα πότε θα μπει η πρακτική ? ξεκίνησα τον ιουνιο και τελειώνω τέλος αυτού του μήνα . μερικου λενε απο γεναρη και μετα και με δοσεις θα μπενει η πρακτικη ξέρει κανείς τιποτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας.

Ημουν στο βαουτσερ αει-τει 25-29 που αρχισε δεκεμβρη του 2014 κ τελειωσε ιουλιο του 2015. Ρωτησα γτ την επιστροφη και μου ειπαν οτι θα τα δω αυτοματα στο ε ταξις χωρις να κανω εγω τπτ ισχυει?

Επισης απο τη στιγμη που δεν χρωσταω πουθενα κ εχω χρονια μηδενικη παιρνω το ποσο ολων των κρατησεων δλδ 184 για α φαση κ  230 για β ( θεωρια δε θυμαμαι ποσο ηταν)?

Ποτε να τα περιμενουμε εμεις αυτα? Φλεβαρη του 2016 ή πιο μετα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά εγώ που τέλειωσα Απριλιο του 2014 ακόμα την περιμένω όπως και 2 άλλοι φίλοι μου που ήμασταν μαζί στο πρόγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ημουν voucher αειτει μεχρι 29.... τελειωσε το τμημα μου το προγραμμα 3 του μηνος....

ποτε να περιμενουμε την πληρωμη Α' φασης πρακτικης? και τι ποσο ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

εχουμε κατι νεοτερο για τις πληρωμες αει τει που τελειωσαμε πρακτικη τελος Οκτωβρη?? δεν υποτιθεται οτι πρεπει να μπουν τα λεφτα μεσα στο 2015??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες δεν έβρισκα άλλο τοπικ να ρωτήσω. Σχετικά με το δώρο Χριστουγέννων που λένε από τον ΟΑΕΔ Εμείς δικαιούμαστε η όχι επειδή είμαστε στο voucher?? Γνωρίζει κάποιος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...