Προς το περιεχόμενο

[tablet] Toshiba AT300SE-101 @ mediamarkt 249€


SATELLITE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εγώ έχω μπερδευτεί. Στα χαρακτηριστικά του λέει 5mp κάμερα πίσω και 2mp μπροστά και το ψάχνω στο net και λένε 3mp και 1.2mp αντίστοιχα. Επίσης εδώ λέει 1.2ghz και στο net 1.3. Τελικά ποιο μοντέλο είναι δεν έχω καταλάβει ακόμα.Επίσης δεν ξέρω αν παίρνει root (δύσκολο με tegra 3) <br><br>

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα thanks.

 

Εμ έλα ντε και εγώ μπερδεύτηκα με τα specs....αλλά το άτιμο είναι πολύ καλό ότι και να είναι με το aluminium like finish όλα τα λ7.

 

Εδώ ένα καλό Link.png Site: http://www.notebookcheck.net/Review-Toshiba-AT300SE-101-Tablet.90831.0.html">review και αν δεν κάνω λάθος στο τέλος είναι το ζουμί όπου στην ουσία η διαφορά με το AT300 το ΑΤ300SE έχει χειρότερη κάμερα, μεγαλύτερες διαστάσεις και βάρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aluminium like! Όχι aluminium.στο review λέει πολυκαρβουνικό πλαστικό με φινίρισμα αλουμινιου. Τεσπα μεγια σε όσους το πάρουν, θα πάω μάλλον σε κινέζο γιατί δεν βγάζω άκρη.

 

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα ίδια λεφτά βρίσκει κάποιος κινέζο με όμοια χαρακτηριστικα συν ρετινα οθόνη 2000x1500...

Για καποιον που θέλει αγορά μόνο από Ελλάδα θεωρω ότι είναι καλή ευκαιρία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι αυτό δε γράφω? Aluminium like finish....

 

nikos1071 εντάξει σίγουρα σε αυτά τα λ7 βρίσκεις κινέζο Hulk αλλά μετά από δεκάδες κινέζους στο παρελθόν και πρόσφατα λέω προσωπικά πάντα να μείνω με κάτι πιο έπώνυμο. Έχω και το παλιότερο ΑΤ200 και έμεινα πολύ ευχαριστημένος.

 

Με ένα γρήγορο googlarisma εδώ κάτι λέει για Link.png Site: http://forums.toshiba.com/t5/Excite-Tablets/how-can-i-root-at300se/td-p/381915">root

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιλέγω τίμιο για τα λεφτά του και ειδικά Toshiba που είναι κορυφαία εταιρεία. Σε tablet όμως δεν την ξέρω καθόλου καθώς έχουμε βομβαρδισμό διαφημίσεων για τα Samsung και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Καλορίζικο λοιπόν!

 

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

full hd παντως που λεει ΔΕΝ ειναι. Επισης στο αμαζον δεν εχει και τις καλυτερες κριτικες + το οτι με 1gb μνημη δεν παιρνει 5αρι android

Προσωπικα μαζευω ηδη για το xperia z tablet. Υποψιν δε λεω πως για αυτα τα λεφτα ειναι κακο. Πολυ καλο ειναι για τετοια τιμη. Λεω γενικα συγκρινομενο με την κορυφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσιμπησα και εγω ενα.....με αυτα τα λεφτα ουτε ενα καλο smartphone, δεν παιρνεις

πολυ καλη προσφορα θεωρω και TOSHIBA , kai oxi μαρκα με εκαψες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί κάποιος να ξεκαθαρίσει το θέμα με τα χαρακτηριστικά του........κάμερα?hd?cpu?

σε σχέση με http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/ASUS-Google-Nexus-7-WiFi-32GB,99452,397553,573063.html?langId=-18

 τι διαφορές έχει εκτός από την μεγαλύτερη οθόνη?

παντος απο οτι ειδα την ιδια τιμη το εχουν και τα υπολοιπα.....κοτσο,ελεκτρο.....

 

 

και κατι ακομη....http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/SAMSUNG-GALAXY-Tab-2-%287.0%29-GT-P3110,99452,397553,684229.html?langId=-18

 αυτό λεει σαν tablet σε σχέση με την τιμη του?

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για hd ειναι 720ρ οχι full hd. Οι αλλοι το ριξανε και αυτοι χθες.


Οχι δε λεει το 7ιντσο για την τιμη του εχει χαλια οθονη και αδυναμο επεξεργαστη. Καλυτερα να περιμενεις να παρεις καποιο nexus 7 κοντα στα 200 οταν ξαναπεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...