Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπαρχει κανενας που να εχει αγορασει απο αυτα τα καταστηματα απο το skroutz να μας πει την γνωμη του?

Οπως ανεφερα πιο πανω ο γαλαξιας που πηρα απο birdphone(σκρουτζομαγαζο για οσους δεν ξερουν) ειχε 2 χρονια ευρωπαικη εγγυηση απο τη samsung πραγμα το οποιο μου διαβεβαιωσαν απο το καταστημα.ομως δεν μου χρειαστηκε για να πω ποια εταιρια ακριβως σε καλυπτει εδω στην Ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικα παιδες αποφασησα απο αυτο το καταστημα. ριξτε μια ματια κι εσεις και πειτε μου την γνωμη σας και για το καταστημα και για το κινητο. Ευχαριστ πολυ για τον χρονο νας της συμβουλες που δινετε και θα δινετε.

http://www.birdphone.gr/gr/prdid/b22...oductinfo.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τέλει το παρήγγειλα κι εγώ σε μπλε επίσης με πιστωτική κάρτα...κατά ένα περίεργο λόγο, δεν έχει χρεωθεί ακόμη η κάρτα, ενώ η παραγγελία έχει γίνει κανονικά. Αναμένουμε λοιπόν. Πήρα κι ένα,flip cover...

 

Sent from my HTC Desire using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

παιδιά, ξέρετε τίποτα καλό για το σκρουτζομάγαζο mobeye.gr; Σκέφτομαι ν'αγοράσω από κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τίποτα για mmplanet, funbazaar, vnp και mobilehellas ξέρουμε αν είναι καλά καταστήματα; Γνωρίζετε κάτι;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα για mmplanet, funbazaar, vnp και mobilehellas ξέρουμε αν είναι καλά καταστήματα; Γνωρίζετε κάτι;;;

Γιατι δεν κοιτας στις αξιολογήσεις που κάνουν πελάτες αυτών των καταστημάτων στο skroutz;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί ένα κατάστημα να έχει 10.000 πελάτες, οι 10 θετικές αξιολογήσεις να είναι των πελατών, οι 5 του μαγαζιού, και οι υπόλοιπες αρνητικές κομπλεξικοί που κάνουν την τρίχα τριχιά... 

 

ΚΑΝΕΝΑΣ δεν θα μπει στον κόπο να γράψει κάτι αν η παραγγελία του πήγε καλά. Αντιθέτως αν κάποιου δεν πήγε καλά η παραγγελία, θα βγάλει όλο το μίσος του στον σκρουτζ και είναι λογικό.

 

Οπότε μην βγάζουμε συμπεράσματα από τις αξιολογήσεις.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και οι fans και άτομα που ασχολούνται με την τεχνολογία ας πούμε που θα αφήσουν αξιολόγηση.Δίχως να διαφωνώ οτι θέλει μια κάποια προσοχή το θέμα με τις αξιολογήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από birdphone και vnp έχω αγοράσει πολλές φορές (κυρίως από birdphone) χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα. Στο birdphone η εξυπηρέτηση ήταν πάντα μα πάντα άριστη. Στο vnp ήταν λίγο "μουντρούχοι" χωρίς αυτό να σημαίνει ότι υπήρξε κάποιο πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/m/11/plaisio#shop_reviews

 

Μιλάμε για το πλαίσιο, που εξυπηρετεί καθημερινά εκατοντάδες, ή ακόμα και χιλιάδες άτομα, έχει παρουσία στο skroutz.gr από τις  12/05/2005, και έχει μονάχα 195 αξιολογήσεις, εκ των οποίων το 50% είναι αρνητικές.

 

Εγώ προσωπικά έχω ψωνίσει δεκάδες φορές από το πλαίσιο, ΠΟΤΕ δεν υπήρξα δυσαρεστημένος, αλλά δεν έχω κάνει καμία αξιολόγηση τόσο καιρό!

Όπως κι εγώ, έτσι και πολλοί άλλοι θα μείναν ικανοποιημένοι από την εξυπηρέτηση και τις παροχές του πλαισίου, δίχως να αφήσουν κάποιο σχόλιο. Σε αντίθεση, αν κάποιος δεν εξυπηρετηθεί όπως θέλει, θα βγει να το πει δημόσια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...