Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαύρο ή άσπρο 16gb έχεις κανονικά εγγύηση.Δεν υπάρχει λόγος να δώσεις +150€ γ σε public κλπ.Παρ το από kinitomania,kinito.gr Και birdphone(αν και μας τα χάλασε με τις τιμές του τελευταια) και όποιο άλλο μαγαζί έχει καλές κριτικες.

Σκεφτομαι να το παρω απο kaizerstore.gr αν και ειναι λιγο πιο ακριβο απο τα αλλα αλλα λογο αξιολογσεων (θεωριτικα),εαν εχει καποιος κατι αρνητικο απο το συγκεκριμενο ας μου το πει.

Οποτε ειτε ασπρο επιλεξω είτε μαυρο το service ειναι εντος ελληνικων συνορων σωστα??

Ευχαριστω και παλι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σκεφτομαι να το παρω απο kaizerstore.gr αν και ειναι λιγο πιο ακριβο απο τα αλλα αλλα λογο αξιολογσεων (θεωριτικα),εαν εχει καποιος κατι αρνητικο απο το συγκεκριμενο ας μου το πει.

Οποτε ειτε ασπρο επιλεξω είτε μαυρο το service ειναι εντος ελληνικων συνορων σωστα??

Ευχαριστω και παλι..

 

Σωστά, σε καλύπτει η ελληνική αντιπροσωπεία. Δεν έχω ψωνίσει απο το συγκεκριμένο οπότε δε μπορώ να εκφέρω άποψη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έτυχε ή όχι αλλά θεωρώ από προσωπική εμπερία πως τα προιόντα ελληνικής αντιπροσωπείας τυγχάνουν μεγαλύτερου σεβασμού από τα εισαγωγής.

Ειδικότερα, αγόρασα μια sony κάμερα από το πλαίσιο (χαμηλότερη τιμή αγοράς έτσι και αλλιώς) η οποία μετά απο 20 μέρες έβγαλε θέμα στο φακό. Πάω στο service απευθείας και μετά βίας που την κοίταξε ο "κύριος" και μου λέει την κλασσική καραμέλα : έχει μπεί νέρο στην συσκευή (να σημείωσω πως δεν τσέκαρε απόδειξη για να δεί ότι είναι από το πλαίσιο). Αφού έγινε λίγη φασαρία την πήρε στα χέρια του και από μια γρατσουνία που δεν την έβλεπες ούτε με μεγεθυντικό διέγνωσε πως μου είχε πέσει η κάμερα. Αποφάσισα να μην ασχολείθω με τον γελοίο και πήρα τον δρόμο για το πλαίσιο. Αποτέλεσμα ? Μετά από μια εβδομάδα με ενημέρωσαν πως η συσκευή επισκευάστηκε (αντικατάσταση φακού). Μπορεί να έτυχε αλλά θαρρώ πως αυτό γίνεται συστηματικά και μόνο αν τους φέρει μεγαλό-μαγαζο συσκευή ασχολούνται σοβαρά.

Ερώτηση: Γνωρίζουμε αν τα Seven Spots έχουν προιόντα ελληνικής αντιπροσωπείας ? Γιατί δεν βλέπω στον skroytz το EU στο προιον που με ενδιαφέρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδέχεται να τους ζοριζουν περισσότερο, γιατί φαντασου να έλεγε σε ολους τους πελάτες το πλαίσιο μπήκε υγρασία κ τέτοια που λέει η arvato σχεδόν πάντα..Προσωπικά θα απεφευγα προϊόντα με service arvato, έτσι κ αλλιώς δεν μ αρέσουν τα sony. Αξίζει να δώσεις πόσα λεφτά παραπάνω για πλαίσιο σονυ αντί για άλλη μάρκα Σκρουτζ?Μπα, έτσι που το κάνανε το συγκεκριμένο service τι να κάνουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει καποιος αποψη για πιο μπορω να επιλεξω απο εδω? https://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.html..Πιο μαγαζι κατι,σε ασπρο χρωμα το θελω αφου βεβαια μου εχετε αναφερει πως το καλυπτη η Ελληνικη ας το πω εγγυηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπική εμπειρία δεν έχω με κάποιο. Αυτό που θα εκανα είναι να κοιτάξω για το electronics μέσα εδώ αν έχει αναφερθεί από κάποιον. Αξιολογήσεις έχει αρκετές κ καλές. Μετά δες στο site τους ή πάρε τους τηλ. να δεις αν σε εξυπηρετούν οι τρόπο πληρωμής. Αν δεν σου αρέσει αυτό, εγώ θα κοιτουσα και phone gallery. Πάντως έχεις αρκετές επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στο electronics δεν υπαρχει που ηθελα να το παρω απο εκει,παταω να ανοιξει το λινκ και δεν το εμφανιζει


Εχει καποιος αποψη για tokinito.gr?

Γινετε αυτοματα και δωρεαν η ενημερωση?

Επισης εχει κανεις αποψη για αυτο? http://www.ebay.com/itm/Premium-Tempered-Glass-Film-Cover-Screen-Protector-For-Iphone-HTC-One-M7-LG-G2-/171433854736?pt=US_Cell_Phone_Screen_Protectors&var=&hash=item27ea410710

Δηλαδη αν εγω θελω να το βγαλω μπορω?η θα κολληση δυνατα στην οθονη και ή θα κανω ζημια στο κινητο ή θα αφήσει σημαδια στην οθονη?

Επεξ/σία από toykaki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα έχει αρκετές αξιολογήσεις κ καλές χτύπα το. Όταν λες για ενημέρωση τι εννοεις? Τα προστατευτικά οθόνης αν τα βάλεις-βγαλεις με προσοχή δεν αφήνουν σημάδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα! συγνωμη που η αγορα μου δεν αφορα κινητο αλλα το ipod touch 5 απλα δεν ξερω ποιο μαγαζι να διαλεξω και θα ηθελατα φωτα σας!!

στο eshop.gr κανει 225, στο kaizer 220(λογω μεταφορικων), και στο plus3 202. με το plus3 δεν εχω εμπειρια κ βλεπω ελαχιστες κριτικες. αξιζει να δωσω 20 ευρω για ελληνικης αντιπροσωπειας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει καποιος αποψη για πιο μπορω να επιλεξω απο εδω? https://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.html..Πιο μαγαζι κατι,σε ασπρο χρωμα το θελω αφου βεβαια μου εχετε αναφερει πως το καλυπτη η Ελληνικη ας το πω εγγυηση...

 

Δωσε κατι παραπανω και παρτο απο birdphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...