Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω αγώρασα τον ιουλιο μηνα απο το σκρουτζ το samsung galaxy s5.

Kαλο βγικε απλώς στο λογισμικο δεν εχει της λειτουργρειες όπως θα το αγορασεις απο κατάστημα που το ιδα. Πχ. εχει στην καμερα μονο 3 λειτουργειες αντι πάνω απο 10 αν το αγορασεις στο καταστημα. Η στο ξυπνιτίριο δεν μπορώ να βάλω ένα ονομα. Ξερει κανεις να μου πει τι μπωρω να κανω για να εχω το ιδιο λογισμικο με το αν το επερνα απο το καταστημα;

Κάνε του Flash το Ελληνικό Firmware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιδια απο εδω

 

εχει αγορασει ποτε κανεις???

 

Εχει το iphone 5s, ευρωπαικο τους πηρα και τους ρωτησα, στην καλυτερη τιμη της αγορας στα 495 ευρω.............

 

Ειναι αξιοπιστο??

 

τι αξιοπιστο ρε αδερφε ?

 

apple ειναι με 1 χρονο παγκοσμια εγγυηση με το που θα το ενεργοποιησεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παρεις απο εκει....και κλεισει το μαγαζι πχ. ενα σαμσουγκ

 

η εγγυηση απο το μαγαζι θα χαθει αλλα απο την smartec θα ισχυει ακομα?(βλεποντας οτι οι τιμες ειναι χαμηλες στο συγκεκριμενο σαιτ και μπορει να συμφερει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Moto 4G δεν εχει ερθει επισημα στην Ελλαδα?

Που σημαινει οτι δεν αναγνωριζεται απο το service της Motorola στην Ελλαδα?

Μονο σε 3 Σκρουτζομαγαζα το εχουν αλλα δεν ξερω αν ειναι εμπιστα οπως αλλα που εχουν αναφερθει σε αυτο το θεμα.Λογικα δεν θα το φερουν και αλλα Σκρουτζομαγαζα?

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και 2.5 χρόνια αγοράζω κινητά και tablets ΜΟΝΟ από το skroutz και έχω πάρει αμέτρητα γιατί εκτός από τα δικά μου, έχω παραγγείλει και για την οικογένεια μου και για φίλους μου και για συνεργάτες μου επειδή ήταν "πρωτάρηδες" με τα e-Shop και δεν ήξεραν πως να το κανουν. Ουδέποτε υπήρξε πρόβλημα με καμία συσκευή! Ο λόγος που είναι φθηνότερα είναι αυτός που ανέφεραν και πιο πάνω επειδή είναι Ευρωπαϊκής προέλευσης (EU) και όχι Ελληνικής, παίζουν μπουγάδα με το ΦΠΑ. Αν παρατηρήσετε υπάρχουν και Ελληνικής προέλευσης με σχεδόν την ίδια τιμή με αυτή των μαγαζιών (άντε το πολυ να είναι 10€-20€ φθηνότερα). Οπότε ψώνιζε ανοιχτά! απλά να ελέγχεις τα σχόλια και αν το συγκεκριμένο μαγαζί που θα ψωνίσεις έχει DOA! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφηστερε τα σξρουτζομαγαζα.πηγαιντε σε ένα τοπικό μαγαζί να αφήσετε κανα φράγκο.στην τελική όταν ψάχνεις και για δουλειά είναι αλλιώς να ρωτάς και σε ένα μαγαζί που έχεις αφήσει 5 φράγκα.στο οποίο η τιμή της συσκευής άντε να ναι κανα 50€ παραπάνω.θα στο στείλει αρβατο χωρίς μεταφορικά αν πάθει κάτι και θα σε κάνει και καμια θήκη δώρο.αφηστε τα λεφτά στον τόπο σας.μην αγοράζετε τυφλα.στην τελική αν πας από μαγαζί ξέρεις και που να απευθυνθείς αν έχεις πρόβλημα.δεν αξίζει για 50 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφηστερε τα σξρουτζομαγαζα.πηγαιντε σε ένα τοπικό μαγαζί να αφήσετε κανα φράγκο.στην τελική όταν ψάχνεις και για δουλειά είναι αλλιώς να ρωτάς και σε ένα μαγαζί που έχεις αφήσει 5 φράγκα.στο οποίο η τιμή της συσκευής άντε να ναι κανα 50€ παραπάνω.θα στο στείλει αρβατο χωρίς μεταφορικά αν πάθει κάτι και θα σε κάνει και καμια θήκη δώρο.αφηστε τα λεφτά στον τόπο σας.μην αγοράζετε τυφλα.στην τελική αν πας από μαγαζί ξέρεις και που να απευθυνθείς αν έχεις πρόβλημα.δεν αξίζει για 50 ευρω

 

Για πετάξου στη γειτονιά σου και ρώτα πόσο κάνει το G3 μία να γελάσουν και οι πέτρες... Και έλεος σιγά μην ψωνίζουμε με βάση τη γειτονιά το 2014 τα κινητά μου... Πελάτης είμαι και όποιος κάνει την καλύτερη προσφορά θα το πάρω... Σιγά μην πληρώνω τα διπλάσια κάθε φορά για κινητό επειδή θα είναι από τη γειτονιά μου  :X

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα εγώ να ρωτήσω κάτι γιατί είμαι κ εγώ καινούργια στις αγορές μέσω ίντερνετ!!!!

 

Ποιο από τα δύο site του skroutz είναι καλύτερο.... tokinito.gr ή mytel.gr ??

Ποιο θα μου προτείνατε??  :-)  :-)  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το tokinito.gr εχω παρει προσφατα και ολα πηγαν καλα. Γρηγορη παραδοση, κλειστη συσκευασια και δουλευει αψογα η συσκευη.

Απο το mytel δεν εχω παρει οποτε δεν εχω γνωμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφηστερε τα σξρουτζομαγαζα.πηγαιντε σε ένα τοπικό μαγαζί να αφήσετε κανα φράγκο.στην τελική όταν ψάχνεις και για δουλειά είναι αλλιώς να ρωτάς και σε ένα μαγαζί που έχεις αφήσει 5 φράγκα.στο οποίο η τιμή της συσκευής άντε να ναι κανα 50€ παραπάνω.θα στο στείλει αρβατο χωρίς μεταφορικά αν πάθει κάτι και θα σε κάνει και καμια θήκη δώρο.αφηστε τα λεφτά στον τόπο σας.μην αγοράζετε τυφλα.στην τελική αν πας από μαγαζί ξέρεις και που να απευθυνθείς αν έχεις πρόβλημα.δεν αξίζει για 50 ευρω

 

πλακα κανεις ετσι; εγω και λάμπες και μπαταρίες σταματησα να παιρνω απο τη γειτονιά μου πλέον με τις τιμές που έχουν...

Μια χαρα ειναι τα μαγαζιά του σκρουτζ και τα προτιμώ χιλιες φορές σε σχέση π.χ. με το amazon, μιας και μένουν τα λεφτα στην ελλαδα αλλα εως εκει...

Καλησπέρα εγώ να ρωτήσω κάτι γιατί είμαι κ εγώ καινούργια στις αγορές μέσω ίντερνετ!!!!

 

Ποιο από τα δύο site του skroutz είναι καλύτερο.... tokinito.gr ή mytel.gr ??

 

Ποιο θα μου προτείνατε??  :-)  :-)  :-)

 

μερικές σελίδες πίσω κατι ελεγαν αρνητικό για το δευτερό...

 

το τοκινητό ειναι κομπλε παντως - εχουν ψωνίσει φίλοι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το tokinito.gr εχω παρει προσφατα και ολα πηγαν καλα. Γρηγορη παραδοση, κλειστη συσκευασια και δουλευει αψογα η συσκευη.

Απο το mytel δεν εχω παρει οποτε δεν εχω γνωμη.

 

Αααα ωραία!!!!

Γιατί και εγώ αυτό σκέφτομαι να προτιμήσω!!!! 

 

Ευχαριστώ πολυ!!!!!!  :-D  :-D  :-D

πλακα κανεις ετσι; εγω και λάμπες και μπαταρίες σταματησα να παιρνω απο τη γειτονιά μου πλέον με τις τιμές που έχουν...

Μια χαρα ειναι τα μαγαζιά του σκρουτζ και τα προτιμώ χιλιες φορές σε σχέση π.χ. με το amazon, μιας και μένουν τα λεφτα στην ελλαδα αλλα εως εκει...

 

μερικές σελίδες πίσω κατι ελεγαν αρνητικό για το δευτερό...

 

το τοκινητό ειναι κομπλε παντως - εχουν ψωνίσει φίλοι!

 

Ναι μάλλον αυτό θα προτιμήσω και εγώ!!!! 

Το ίδιο πρότεινε κ ο @xaralas πιο πάνω!!!!!

 

Ευχαριστώ πολύ και τους δύο σας !!!  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφηστερε τα σξρουτζομαγαζα.πηγαιντε σε ένα τοπικό μαγαζί να αφήσετε κανα φράγκο.στην τελική όταν ψάχνεις και για δουλειά είναι αλλιώς να ρωτάς και σε ένα μαγαζί που έχεις αφήσει 5 φράγκα.στο οποίο η τιμή της συσκευής άντε να ναι κανα 50€ παραπάνω.θα στο στείλει αρβατο χωρίς μεταφορικά αν πάθει κάτι και θα σε κάνει και καμια θήκη δώρο.αφηστε τα λεφτά στον τόπο σας.μην αγοράζετε τυφλα.στην τελική αν πας από μαγαζί ξέρεις και που να απευθυνθείς αν έχεις πρόβλημα.δεν αξίζει για 50 ευρω

 

Τα περισσότερα skroutzoμαγαζα ανήκουν σε Έλληνες και εργάζονται Έλληνες. Τι εννοείς ως μαγαζί της γειτονιάς; Αρκετά skroutzoμαγαζα σε γειτονιές κάποιων βρίσκονται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας μαγκες.....θελω να σας ρωτησω και εγω κατι με την σειρα μ οσον αφορα τα μαγαζια απο σκρουτζ...σκεφτομαι να αγορασω το λουμια 1320....στην νοκια στο πλαισιο στον κωτσοβολο και σε αλλα τετοια μαγαζια το βρησκω 299...στο bestprice και στο skroutz το βρησκω μαζι με αντικαταβολη και μεταφορικα 200-205 ευρω πανω κατω!συγκεκριμενα στο σκρουτζ το βρησκω 208-210 στα μαγαζια stechi(καπως ετσι λεγεται)και funbazaar..και στο besprice το βρησκω 200 ευρω στο sellphone.gr....ποιο απο ολα τα μαγαζια αυτα μου πρωτινετε να το αγορασω?πιο ειναι εμπιστο/σωστο/και δεν εχουν δημιουργηθει προβληματα???επεισης πιστευετε οτι το λουμια 1320 στα 200-210 ευρω ειναι ενα vfm κινητο?(γενικα θελω ενα κινητο με 5inch++++.....καλη καμερα/μπαταρια/αλαγκαριστο/να μην κολλησει ποτε κινητο!και πιστευω το λουμια 1320 τα πληρει ολα αυτα(στην καμερα υστερει πιστευω)....ευχαριστω εκ των πρωτερων οσους θα απαντησουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...