Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια θελω και εγω να θεσω της αποριες μου πριν προχωρησω στην αγορα του htc desire eye

ειδα μερικα unboxing στο youtube και παρατηρησα οτι υπαρχουν 2 συσκευασιες(η μια δεν περιλαμβανη ακουστικα) μηπως γνωριζετε γιατι?Στη καλυτερη τιμη το εχει ενα καταστημα με το ονομα gadgetlab στο bestprice ειναι εμπιστο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγγυηση 2 χρονια εχει ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΕΕ ΟΧΙ ΕΥΡΩΠΗΣ ΑΛΛΑ ΕΕ κακος που το πληρωσες χωρις να βεβαιωθεις οτι ειναι για χωρα της ΕΕ δε χρειαζοταν να ανοιξεις το κουτι να δεις το imei το imei το γραφει και πανω στο κουτι.

Το κοίταξα τώρα. Μέσα έχει κάρτα εγγύησης 24 μηνών με διεύθυνση Αυστρίας και στο πλάι στο κουτί λέει ότι το κινητό δουλεύει με sim μόνο από ΕΕ. ΙΜΕΙ δεν γράφει κάπου απ' έξω. Έχει ένα νούμερο σ' αυτοκόλλητο, αλλά δεν γράφει ότι είναι το imei.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα για μενα το Htc desire Eye που αναφερεις το θεωρω παρα πολυ ακριβο για αυτα που προσφερει σε σχεση πχ με το Z2..

ενταξει ειναι και θεμα γουστου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει ειναι και θεμα γουστου 

Μαζι σου σε αυτο που λες αλλα οταν η χρηματικη διαφορα ειναι τοσο μεγαλη θα πρεπει να αναρωτηθεις αν πραγματικα αξιζουν τα παραπανω χρηματα πχ να τα δωσεις μονο για το Design.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κοίταξα τώρα. Μέσα έχει κάρτα εγγύησης 24 μηνών με διεύθυνση Αυστρίας και στο πλάι στο κουτί λέει ότι το κινητό δουλεύει με sim μόνο από ΕΕ. ΙΜΕΙ δεν γράφει κάπου απ' έξω. Έχει ένα νούμερο σ' αυτοκόλλητο, αλλά δεν γράφει ότι είναι το imei.

Δεν υπαρχει περιπτωση ουτε μια στο εκατομμυριο samsung να μην εχει imei πανω στο κουτι σ ενα αυτοκολητο αν ειναι 15 η 16 ψηφιων ειναι το imei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αγόρασα το LG g3 από ένα κατάστημα από το skroutz και την ημέρα που το παρέλαβα διαπίστωσα ότι είχε καεί ένα pixel την επαυριο επικοινώνησα με το κατάστημα και μου είπε να το στείλω πίσω σε αυτούς θα μου κάνουν αντικατάσταση;; Διότι το κατάστημα παρέχει στο πελάτη doa και dap.. Επίσης χρειάζεται έλεγχος να το διαπιστώσουν;; διότι και να θες δεν γίνεται να καψεις ένα pixel :P ρωτάω για τυχόν καθυστερήσεις να μου το επιστρέψουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει περιπτωση ουτε μια στο εκατομμυριο samsung να μην εχει imei πανω στο κουτι σ ενα αυτοκολητο αν ειναι 15 η 16 ψηφιων ειναι το imei

Το βρήκα το imei, το βάζω στο imei.info και μου βγάζει ένα sony erricson c902! Το δήλωσα σαν λάθος. Βρήκα και άλλο site, αλλά εκεί δεν βγάζει τίποτα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρήκα το imei, το βάζω στο imei.info και μου βγάζει ένα sony erricson c902! Το δήλωσα σαν λάθος. Βρήκα και άλλο site, αλλά εκεί δεν βγάζει τίποτα!

Ρε φιλε παρε την αντιπροσωπεια τι site και χαζομαρες

Παιδιά αγόρασα το LG g3 από ένα κατάστημα από το skroutz και την ημέρα που το παρέλαβα διαπίστωσα ότι είχε καεί ένα pixel την επαυριο επικοινώνησα με το κατάστημα και μου είπε να το στείλω πίσω σε αυτούς θα μου κάνουν αντικατάσταση;; Διότι το κατάστημα παρέχει στο πελάτη doa και dap.. Επίσης χρειάζεται έλεγχος να το διαπιστώσουν;; διότι και να θες δεν γίνεται να καψεις ένα pixel :P ρωτάω για τυχόν καθυστερήσεις να μου το επιστρέψουν

Κατα 90% θα το στειλουν για ελενχο και μετα θα τ αλλαξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά. Σκοπεύω να αγοράσω ένα lg g2 32gb αυριο και το βλέπω ότι με βολεύει πολύ ενα κατάστημα keizerstore. Ξέρετε μήπως αν ειναι αξιόλογο κατάστημα και γενικα περιτινος προκειται? Κάθομαι και διαβαζω τις αξιολογησεος και κατι δεν μου καθετε καλα. Ειδικά σε αυτές του Facebooκ. Έχετε αγοράσει? Να το εμπιστευτώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια πηγα στην birdphone για το htc desire eye και μου ειπαν πως το EU μοντελο ειναι μονο στα αγγλικα και δεν αλλαζει στα ελληνικα ουτε μεσω του android γνωριζετε αν ισχυει? Επισεις το βρηκα στη καλυτερη τιμη στην sellphone γνωριζει κανεις για αυτο το καταστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια πηγα στην birdphone για το htc desire eye και μου ειπαν πως το EU μοντελο ειναι μονο στα αγγλικα και δεν αλλαζει στα ελληνικα ουτε μεσω του android γνωριζετε αν ισχυει? Επισεις το βρηκα στη καλυτερη τιμη στην sellphone γνωριζει κανεις για αυτο το καταστημα?

Νομιζω τα htc το χουν αυτο το θεμα και μονο οσα ειναι για την Ελλαδα εχουν Ελληνικη γλωσσα οσο για το sellphone δε γνωριζω

Γεια σας παιδιά. Σκοπεύω να αγοράσω ένα lg g2 32gb αυριο και το βλέπω ότι με βολεύει πολύ ενα κατάστημα keizerstore. Ξέρετε μήπως αν ειναι αξιόλογο κατάστημα και γενικα περιτινος προκειται? Κάθομαι και διαβαζω τις αξιολογησεος και κατι δεν μου καθετε καλα. Ειδικά σε αυτές του Facebooκ. Έχετε αγοράσει? Να το εμπιστευτώ?

Δεν εχω παρει απο εκει αλλα προτεινω το phonegallery η το e deal το phonegallery μπορει στο σκρουτζ να δειχνει οτι εχει ασπρο μονο αλλα στο best price δειχνει οτι εχει και μαυρο οποτε παιρνεις ενα τηλ και ρωτας 2 κινητα αγορασμενα απο εκει ολα κομπλε απο το e deal παλι αγορασμενο ενα s3 neo και εκεινο κομπλε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το i-buy.gr έχει αγοράσει κάποιος;

 

Έκανα σήμερα μια παραγγελία ενός κινητού για τον αδερφό μου, συγκεκριμένα το LG L90 http://www.i-buy.gr/index.php?target=products&product_id=161031 και μου απάντησαν με e-mail ότι Δευτέρα θα το αποστείλλουν.

 

Ξαναμπαίνωντας στο site είδα ότι το λευκό που παρήγγειλα δεν έχει την ένδειξη EU στο τέλος σε αντίθεση με το μαύρο που λέι LG D405N L90 Μαύρο EU. Παίζει αυτό που παρήγγειλα να μην είναι Ευρωπαϊκο; Θα πάρω και τηλέφωνο αύριο για σίγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά καλησπέρα, είμαι καινούργιος στο forum!

Θα ήθελα να σας συμβουλευτώ για την επιλογή και την αγορά ενός κινητού!

Θα ήθελα ένα κινητό με android και μπορώ να διαθέσω εως 250 ευρώ.

Έχω δει πολλά και διάφορα κινητά, όμως κανένα δεν μου έκανε την διαφορά!

Είμαι ανοιχτός σε όλες τις μάρκες και μοντέλα...

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά καλησπέρα, είμαι καινούργιος στο forum!

Θα ήθελα να σας συμβουλευτώ για την επιλογή και την αγορά ενός κινητού!

Θα ήθελα ένα κινητό με android και μπορώ να διαθέσω εως 250 ευρώ.

Έχω δει πολλά και διάφορα κινητά, όμως κανένα δεν μου έκανε την διαφορά!

Είμαι ανοιχτός σε όλες τις μάρκες και μοντέλα...

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!

Aν και εκτος θεματος εγω θα εδινα κανα 20αρικο παραπανο και θα επερνα το s5 mini η διαφορα απο τα χρηματα που θες να διαθεσεις ειναι πολλη μικρη

Από το i-buy.gr έχει αγοράσει κάποιος;

 

Έκανα σήμερα μια παραγγελία ενός κινητού για τον αδερφό μου, συγκεκριμένα το LG L90 http://www.i-buy.gr/index.php?target=products&product_id=161031 και μου απάντησαν με e-mail ότι Δευτέρα θα το αποστείλλουν.

 

Ξαναμπαίνωντας στο site είδα ότι το λευκό που παρήγγειλα δεν έχει την ένδειξη EU στο τέλος σε αντίθεση με το μαύρο που λέι LG D405N L90 Μαύρο EU. Παίζει αυτό που παρήγγειλα να μην είναι Ευρωπαϊκο; Θα πάρω και τηλέφωνο αύριο για σίγουρα

Πρωτον το ι-buy δεν εχει και τις καλητερες αξιολογησεις δευτερον μη κοιτατε μονο στο σκρουτζ υπαρχει και το best price που καποια μαγαζια που ηταν στο σκρουτζ πηγαν εκει τριτον καλητερα να δινεις κανα 10αρικο η 20αρικο παραπανω και να το παρεις απο ενα καταστημα με καλες αξιολογησεις και τεταρτο οτι και να σε πουν στο τηλ μονο με το imei και τηλ στην lg θα μαθεις αν ειναι για την ΕΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...