Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους σας,

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα κινητό τηλέφωνο από το kaizerstore που βρίσκεται στην Πανεπιστημίου. Θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος να μου πει την γνώμη του για το κατά πόσο αξιόπιστο είναι με τις συσκευές που φέρνει από θέμα εγγύησης κλπ...

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

απο τα 2 πρώτα έχω ψωνίσει και θεωρώ οτι είναι αξιόπιστα.

 

Για τα υπόλοιπα δεν έχω άποψη.

 

Για αγορά ενός Galaxy s 3 neo ποιο από τα παρακάτω είναι πιο αξιόπιστο;

 

1 Kaizerstore

2 Birdphone (+37 €)

3 Kinitomania

4 mytel.gr

5 emark.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αγορά ενός Galaxy s 3 neo ποιο από τα παρακάτω είναι πιο αξιόπιστο;

 

1 Kaizerstore

2 Birdphone (+37 €)

3 Kinitomania

4 mytel.gr

5 emark.gr

 

Από το Birdphone πήρα το ίδιο κινητό πριν 2 μήνες περίπου,όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αγορά ενός Galaxy s 3 neo ποιο από τα παρακάτω είναι πιο αξιόπιστο;

 

1 Kaizerstore

2 Birdphone (+37 €)

3 Kinitomania

4 mytel.gr

5 emark.gr

Απο οποιο και να παρεις κοιτα αξιολογησεις το Birdphone βεβαια ειναι εγγυηση αλλα καβαλησε πολλη το καλαμι και ακριβυνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακολουθησα τις συμβουλες σας απο καποια comment εδω μιλησα και με την HTC και απο το μαγαζι που εχω παραγγειλει το κινητο τους ζητησα το ΙΜΕΙ αλλα δεν μου το δωσανε γιατι μου ειπαν πως ειναι παρανομο και αν εγω παρω το ΙΜΕΙ και το δηλωσω ος κλεμενο θα εχει θεμα ο πελατης που θα το αγορασει κατα ταλα η συσκευασια ηταν σφραγισμενη με το αυτοκολλητο που ελεγε για ποιες χωρες της Ευρωπης προοριζεται (ειχε μεσα GR) επισεις μου ειπε οτι τα προμηθευεται απο γερμανια οσο για το ελλινηκο μενου μου ειπαν πως οποτε θελω τους το παω για να τα περασουν απλος δεν το κανουν απο την αρχη για να μην ανοιξουν την συσκευασια

εμενα μου φανηκε σωστος και οτι δεν ελεγε ψεματα τι λετε εσεις παιδια μηπως πρεπει να προσεξω κατι αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακολουθησα τις συμβουλες σας απο καποια comment εδω μιλησα και με την HTC και απο το μαγαζι που εχω παραγγειλει το κινητο τους ζητησα το ΙΜΕΙ αλλα δεν μου το δωσανε γιατι μου ειπαν πως ειναι παρανομο και αν εγω παρω το ΙΜΕΙ και το δηλωσω ος κλεμενο θα εχει θεμα ο πελατης που θα το αγορασει κατα ταλα η συσκευασια ηταν σφραγισμενη με το αυτοκολλητο που ελεγε για ποιες χωρες της Ευρωπης προοριζεται (ειχε μεσα GR) επισεις μου ειπε οτι τα προμηθευεται απο γερμανια οσο για το ελλινηκο μενου μου ειπαν πως οποτε θελω τους το παω για να τα περασουν απλος δεν το κανουν απο την αρχη για να μην ανοιξουν την συσκευασια

εμενα μου φανηκε σωστος και οτι δεν ελεγε ψεματα τι λετε εσεις παιδια μηπως πρεπει να προσεξω κατι αλλο?

Να ξερεις οτι αν το βαλουν χερι αυτοι μπορει να στο πεταξει η αντιπροσωπια εκτος εγγυησης οσο για το imei εχουν δικιο γ αυτο τ αγοραζεις ερχετε σπιτι πληρωνεις και μετα περνεις τηλ αντιπροσωπια δινεις imei και σου λενε για που προοριζοταν παντος αυτο το χαζο με τα Ελληνικα στην ΕΕ μονο η HTC και η Alcatel το χει καμμια αλλη σε ολες τις αλλες οποια συσκευη ειναι για την ΕΕ εχει ολες τις γλωσσες των χωρων της ΕΕ μιλοντας παντα για android ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οfftopic μηνυματα εφυγαν. Καλη φαση η συζητηση, αλλα ας ανοιξουμε ενα θεμα αν θελουμε να μιλησουμε για μια συσκευη ή να ρωτησουμε ποια συσκευη να παρουμε. Καλυτερα να κραταμε το θεμα καθαρο για να βοηθα ολους μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυπε ουτε σε ενα απο αυτα δε λεει για ποια χωρα ειναι το τηλ οποτε ολα ακυρα ειναι

Υπάρχει τρόπος από το IMEI να βρω από internet για ποια χώρα προορίζεται ένα κινητό samsung;

ο μονος τροπος ειναι να παρεις στη αντιπροσωπια τηλ να δωσεις το imei και αυτοι θα σε πουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν χρειάζεται.

Η μια ταινία ασφαλείας είναι στα Πολωνικά.

Όταν το ,πρωτοάνοιξα Πολωνικά έδειξε για γλώσσα οπότε για εκεί θα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν χρειάζεται.

Η μια ταινία ασφαλείας είναι στα Πολωνικά.

Όταν το ,πρωτοάνοιξα Πολωνικά έδειξε για γλώσσα οπότε για εκεί θα είναι.

καλου κακου παρε τηλ στη αντιπροσωπια να στο επιβεβαιωσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις μπουγαδοπαιχτη τυπε γιατι 2 τηλ πηρα προσφατα απο εκει και τα 2 αψογα

 

Και της Samsung μια χαρα ειναι και Αθηνα και Θεσσαλονικη

Εγώ μπουγαδοπαιχτης????

 

Βασικά για το phonegallery ήθελα να γράψω μπουγάδα παίζει και το t9 έβαλε μπουγαδοπαιχτης.

 

Ω ναι,μπουγάδα κανονική το συγκεκριμένο κατάστημά,δεν είπα ότι μπορεί να ξαναβγάλει πρόβλημα το ήδη επισκευασμένο κινητό πού έχουν μεταπωλήσει.

Σίγουρα δεν είναι όλα,όμως έχουν αρκετές συσκευές εκεί πού τα σπρώχνουν κυρίως σε άτομα πού τα παραγγέλνουν από αλλά μέρη της Ελλάδας.

Κατηγορία?δε νομίζω,οι αλήθειες να λέγονται.2 αρνητικές έχω ρίξει στους συγκεκριμένους.

Κι εμένα άλλοι μου άνοιξαν τα μάτια κι εντόπισα,αν και ήδη είχα πονηρευτει με ένα g3 και κάτι πού είχα παρατηρήσει.

Προσοχή λοιπόν παιδιά,δεν θα ειπωθεί κάτι περισσότερο,απλά προσοχή,το ότι δείχνει συσκευασμένο δεν πάει να πει πως είναι κιόλας καινούριο.

Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος φίλε ευχαριστώ. Να σε ρωτήσω. Φορτιστές ας πούμε είναι ίδιοι σε όλη την ΕΕ; Ή μπορεί να τύχει να θέλω άλλον κλπ;

Δε νομιζω αλλα και να εχει με ενα ανταπτορακι λυνετε το προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...