Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,

σημερα αγορασα ενα κινητο απο σκρουτζ.Το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν να ερθω σε επαφη με τον κατασκευαστη για να δωσω το ΙΜΕΙ.Ο κατασκευαστης λεει πως ειναι Σαουδικης Αραβιας οποτε δεν θα εχω εγγυηση.Ο καταστηματαρχης λεει πως θα εχω εγγυηση 2 ετων απο τον προμηθευτη και πως μπορω να το τσεκαρω στην αρβατο.Ξερει κανεις τι παιζει?Επισης δεν εχω ανοιξει τη συσκευασια οποτε μπορω σιγουρα να την επιστρεψω.

Για πες μια το κατάστημα και την μάρκα του κινητού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για πες μια το κατάστημα και την μάρκα του κινητού.

Το καταστημα προς το παρον δεν εχει σημασια.Το κινητο ειναι ενα HTC ONE M8 DUAL.Να το επιστρεψω καλυτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καταστημα προς το παρον δεν εχει σημασια.Το κινητο ειναι ενα HTC ONE M8 DUAL.Να το επιστρεψω καλυτερα?

Γράψε μας και το ΕΑΝ Code (είναι ένα barcode που ξεκινάει συνήθως με 88, αναγράφεται στο κουτί. Αυτός ο κωδικός είναι ο κωδικός του προϊόντος - όλα δηλαδή της ίδιας παραγωγής έχουν τον ίδιο αριθμό)

 

Καταλαβαίνω αυτό που λες για το κατάστημα, μην ανησυχείς :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΕΑΝ CODE ειναι οp6b640


Γράψε μας και το ΕΑΝ Code (είναι ένα barcode που ξεκινάει συνήθως με 88, αναγράφεται στο κουτί. Αυτός ο κωδικός είναι ο κωδικός του προϊόντος - όλα δηλαδή της ίδιας παραγωγής έχουν τον ίδιο αριθμό)

 

Καταλαβαίνω αυτό που λες για το κατάστημα, μην ανησυχείς :)

Το ΕΑΝ CODE ειναι οp6b640

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψε μας και το ΕΑΝ Code (είναι ένα barcode που ξεκινάει συνήθως με 88, αναγράφεται στο κουτί. Αυτός ο κωδικός είναι ο κωδικός του προϊόντος - όλα δηλαδή της ίδιας παραγωγής έχουν τον ίδιο αριθμό)

 

Καταλαβαίνω αυτό που λες για το κατάστημα, μην ανησυχείς :)

Λαθος κωδικο σου εδωσα!Το γκουγκλαρα το EAN Code και λεει πως ειναι international warranty.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

σημερα αγορασα ενα κινητο απο σκρουτζ.Το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν να ερθω σε επαφη με τον κατασκευαστη για να δωσω το ΙΜΕΙ.Ο κατασκευαστης λεει πως ειναι Σαουδικης Αραβιας οποτε δεν θα εχω εγγυηση.Ο καταστηματαρχης λεει πως θα εχω εγγυηση 2 ετων απο τον προμηθευτη και πως μπορω να το τσεκαρω στην αρβατο.Ξερει κανεις τι παιζει?Επισης δεν εχω ανοιξει τη συσκευασια οποτε μπορω σιγουρα να την επιστρεψω.

Πακετο πισω ουτε να το σκεφτεσαι να το κρατησεις και οσο για το καταστημα φυσικα και εχει σημασια οποτε πες το να προφυλαξεις και κανεναν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαθος κωδικο σου εδωσα!Το γκουγκλαρα το EAN Code και λεει πως ειναι international warranty.

Όχι, όπως λέει και ο φίλος παραπάνω πήγαινέ το πίσω όπως είναι. Μην το ανοίξεις. Πες τους ότι το πήγαινες για δώρο αλλά τελικά δεν το ήθελε. Η HTC στην Ελλάδα (arvato) δεν καλύπτει τα εκτός Ε.Ε (μη πω ούτε αυτά που δεν φέρνει στην Ελλάδα)

 

Η εγγύηση προμηθευτή δε μου λέει κάτι. Το μαγαζί σήμερα είναι αύριο δεν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, όπως λέει και ο φίλος παραπάνω πήγαινέ το πίσω όπως είναι. Μην το ανοίξεις. Πες τους ότι το πήγαινες για δώρο αλλά τελικά δεν το ήθελε. Η HTC στην Ελλάδα (arvato) δεν καλύπτει τα εκτός Ε.Ε (μη πω ούτε αυτά που δεν φέρνει στην Ελλάδα)

 

Η εγγύηση προμηθευτή δε μου λέει κάτι. Το μαγαζί σήμερα είναι αύριο δεν είναι.

Kανενα σερβις δε καλυπτει συσκευες για χωρες εκτος ΕΕ η μονη χωρα που καλυπτετε εκτος ΕΕ ειναι μονο η Ελβετια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο κατάστημα προτείνετε για αυτήν την ταμπλέτα; https://www.skroutz.gr/s/5887265/Asus-Transformer-Book-T100TAF-BING-DK024B-2GB-32GB.html

Όσα έχουν πολλές καλές αξιολογήσεις. Γιατί άλλο να έχει 3 μόνο και να είναι θετικές κι άλλο το να έχει 103 και να είναι θετικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αυτά τα ξέρω. Αυτό που ρώτησα είναι αν κάποιος το έχει αγοράσει από κάποιο συγκεκριμένο και έμεινε ευχαριστημένος ώστε να το αγόραζα και εγώ από εκεί. Τέλος πάντων, ήδη το έχω παραγγείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα,ενα lg g2 που ειχα παρει πριν κανενα 6μηνο απο καιζερ μου εβγαλε μια κιτρινιλα στην οθονη,απο οτι εχω διαβασει κατι συμβαινει με την οθονη και την κολλα απο κατω και σε αλλους με το ιδιο,θα το παω στο καιζερ αργοτερα αλλα για να ειμαι σιγουρος τι να τους πω για να μη μου πουν μα μου και δεν το παρουν?? επειδη σε κατι παππουδες λενε οτι φταιει καποιο προγραμμα,η καρτα μνημης κλπ βλακειες! τι διαδικασια κανονικα θα ακολουθηθει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να πας στο κατάστημα. Εφόσον είσαι εντός εγγύησης πάρε τηλέφωνο στην porcodia (επίσημο LG σέρβις) και η στέλνουν κουριερ χωρίς χρέωση η μπορείς να πας από εκεί έχω ακούσει είναι γρήγοροι. Είναι γνωστό πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...