Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά το p2000 εχει προβληματακια.

 

#ανακουφιση

 

Ναι γμτ ας ελπίσουμε να βγάλουν κανα revision διορθωμένο. Next stop, THL 5000 και ας είναι χοντράδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρεσυ, αυτο ειναι ακριβό...

Για αυτά που προσφέρει κατα την γνώμη μου δεν είναι ακριβό. Το μονο που του λειπει ειναι το 4G. Εχει NFC, 2gb Ram, Cpu 8 core @2Ghz, corning gorilla glass 3, 5000 mAh, δυνατοτητα να φορτιζει αλλες συσκευες, απιστευτα λεπτο για το μέγεθος της μπαταρίας του(της κόρης μου το Jiayu G4S που παρεπιμπτοντως σπέρνει, η μικρή το έχει κατάευχαριστηθει, ειναι 1 χιλιοστό παχυτερο). Το περιμενα καιρό να βγει στην αγορά. Αμα βγει απροβληματιστο απο τους early adopters θα χτυπησω ένα για εμένα και ενα για την σύζυγο.

Επεξ/σία από SV1EOD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Το μονο που του λειπει ειναι το 4G. NFC, 2gb Ram, Cpu 8 core @2Ghz, corning gorilla glass 3, 5000 mAh, δυνατοτητα να φορτιζει αλλες συσκευες,

...

 

Απάλι καλά που δεν του λείπει και τπτ άλλο δηλ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτά που προσφέρει κατα την γνώμη μου δεν είναι ακριβό. Το μονο που του λειπει ειναι το 4G. NFC, 2gb Ram, Cpu 8 core @2Ghz, corning gorilla glass 3, 5000 mAh, δυνατοτητα να φορτιζει αλλες συσκευες, απιστευτα λεπτο για το μέγεθος της μπαταρίας του(της κόρης μου το Jiayu G4S που παρεπιμπτοντως σπέρνει, η μικρή το έχει κατάευχαριστηθει, ειναι 1 χιλιοστό παχυτερο). Το περιμενα καιρό να βγει στην αγορά. Αμα βγει απροβληματιστο απο τους early adopters θα χτυπησω ένα για εμένα και ενα για την σύζυγο.

 

Xαχα ναι διορθωσε το λίγο μοιάζει λες και του λείπουν τα παντα ενω του λείπει ΜΟΝΟ το 4G

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!!!
μαλλον εχω προβλημα παιδια!!!
πηρα εν ακινητο της μανας μου τελικα ειχε προβλημα με την καμερα μιλησα με email και μου ειχαν στειλει μια διευθυνση για να το στειλω εγω το εστειλα σαυτην την διυεθυνση εννοειτε φυσικα οτι ειχα ανοιξει claim στην Paypal αλλα δεν ξερω τη διευθυνση ειχε στο Payapal εχω ομως ανοιχτω και ενα claim και για ενα tablet το οποιο εχει αυτην την διευθυνση
Qifeng Zeng Room 608 HaoQuan Building Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street Baiyun District Guangzhou China, Guangzhou, Guangdong Province 510400 China
ενω στο email για το κινητο μου ειχαν δωσει zhuahai wan Room 608 HaoQuan Building Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street Baiyun District Guangzhou China, Guangzhou, Guangdong Province 510400 China
αλλα εγω δεν ειδα στην paypal τι γραφει το εστειλα σημερα κατα της 12.30 οποτε δεν ππρεπει να εχει φυγει μπορω να το ζητησω αυριο για να αλλαξω λογικα την διευθυνση αλλα δεν ξερω πως να δω τι διευθυνση ειχε στην paypal Μιας και εδωσα το tracking number (δεν εμφανιζει κατι ακομη) επισης δεν εβγαλα φωτογραφιες το δεμα αλλα εχω ενα αχαρτι που γραφει αποδειξη καταθεσης με το tracking number
τι να κανω τωρα;
κυριως με την διευθυνση
ποτε φευγουν τα δεματα απο το ταχυδρομειο; το πηγα 12,30 λογικα δεν πρεπει να εχει φυγει αμα ειναι να παω να βγαλω δυο φωτογραφιες
επισης στο site του banggood εχει μονο αυτο
Room 608 HaoQuan Building
Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street
Baiyun District
Guangzhou

china

 

 

 

http://www.banggood.com/About-Banggood-Ltd__hl14

 

απαντηστε οσο γινετε ποιo γρηγορα γι ανα ξερω αυριο τι να κανω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καλησπερα!!!

μαλλον εχω προβλημα παιδια!!!

πηρα εν ακινητο της μανας μου τελικα ειχε προβλημα με την καμερα μιλησα με email και μου ειχαν στειλει μια διευθυνση για να το στειλω εγω το εστειλα σαυτην την διυεθυνση εννοειτε φυσικα οτι ειχα ανοιξει claim στην Paypal αλλα δεν ξερω τη διευθυνση ειχε στο Payapal εχω ομως ανοιχτω και ενα claim και για ενα tablet το οποιο εχει αυτην την διευθυνση

Qifeng Zeng Room 608 HaoQuan Building Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street Baiyun District Guangzhou China, Guangzhou, Guangdong Province 510400 China

ενω στο email για το κινητο μου ειχαν δωσει zhuahai wan Room 608 HaoQuan Building Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street Baiyun District Guangzhou China, Guangzhou, Guangdong Province 510400 China

αλλα εγω δεν ειδα στην paypal τι γραφει το εστειλα σημερα κατα της 12.30 οποτε δεν ππρεπει να εχει φυγει μπορω να το ζητησω αυριο για να αλλαξω λογικα την διευθυνση αλλα δεν ξερω πως να δω τι διευθυνση ειχε στην paypal Μιας και εδωσα το tracking number (δεν εμφανιζει κατι ακομη) επισης δεν εβγαλα φωτογραφιες το δεμα αλλα εχω ενα αχαρτι που γραφει αποδειξη καταθεσης με το tracking number

τι να κανω τωρα;

κυριως με την διευθυνση

ποτε φευγουν τα δεματα απο το ταχυδρομειο; το πηγα 12,30 λογικα δεν πρεπει να εχει φυγει αμα ειναι να παω να βγαλω δυο φωτογραφιες

επισης στο site του banggood εχει μονο αυτο

Room 608 HaoQuan Building

Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street

Baiyun District

Guangzhou

china

 

 

 

http://www.banggood.com/About-Banggood-Ltd__hl14

 

απαντηστε οσο γινετε ποιo γρηγορα γι ανα ξερω αυριο τι να κανω

 

Πας τώρα με την ταυτότητα και την απόδειξη  στο κατάστημα Ελτα κι ζητάς αν δεν έχει φύγει να αλλαξης την διεύθυνση .Αν έφυγε τότε ρωτάς αν μπορεί να γίνει αλλαγή καθοδον (αν όχι θα ενημερωσης το κατάστημα Βangoo  οτι εστειλες το δεμα στη τάδε διεύθυνση και αυτοί θα σε πουν. Μέσο παυπαλ η ενημέρωση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να παω να την αλλαξω και να βαλω αυτην που φαινεται σε αλλο claim;

μηπως ειναι σωστη αλλα ειναι αλλο τμημα;

κανεις που να εχει εμπειρια η να εχει στειλει στο banggood;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να παω να την αλλαξω και να βαλω αυτην που φαινεται σε αλλο claim;

μηπως ειναι σωστη αλλα ειναι αλλο τμημα;

κανεις που να εχει εμπειρια η να εχει στειλει στο banggood;

επικοινώνησε με το banggood sto live chat

ki σώσε την συζήτηση ως απόδειξη του τη σου είπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω στο email τη συζητηση με την απαντηση που μου λεει να το στειλω στην ταδε διευθυνση

θα το πιστεψει η Paypal γιατι ακουσα μερικα περιστατικα οτι δεν το δεχεται(και κλεινει εις βαρος μου)

τι να πω στο banggood;


ειναι offline το support του banggood

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα παίδες,

κανένα αξιοπρεπές 10άρι -ή και πιο μεγάλο- ταμπλετάκι σε τιμή κάτω από 100 $ παίζει ;

 

Χρήση καθόλου παιχνίδια, μόνο σερφάρισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα παίδες,

κανένα αξιοπρεπές 10άρι -ή και πιο μεγάλο- ταμπλετάκι σε τιμή κάτω από 100 $ παίζει ;

 

Χρήση καθόλου παιχνίδια, μόνο σερφάρισμα.

Τυχαία πριν λίγο έπεσε το μάτι μου σε αυτό http://www.dx.com/p/g10pro-10-quad-core-android-4-4-tablet-pc-w-1gb-ram-8gb-rom-bluetooth-dual-camera-hdmi-white-305580#.U9iitON_tkg,στις κριτικές αν δεις ο ένας είναι Έλληνας και λέει ότι είναι πολύ ευχαριστημένος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...