Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως που μου είχε κάνει τέτοια χαζομάρα το ibuygou και την είχα πάρει χαμπάρι από πριν είχα πάει στο κέντρο διανομής με το tracking number και το πήρα. Βέβαια με τόσο που παραγγέλνω με ξέρουν οπότε... Πάντως επειδή είναι τρελοί μ@..κες τους έριξα και ένα dispute και πήρα και τα λεφτά μου πίσω.

Καμαρώνεις και από πάνω ????

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ πάντως που μου είχε κάνει τέτοια χαζομάρα το ibuygou και την είχα πάρει χαμπάρι από πριν είχα πάει στο κέντρο διανομής με το tracking number και το πήρα. Βέβαια με τόσο που παραγγέλνω με ξέρουν οπότε... Πάντως επειδή είναι τρελοί μ@..κες τους έριξα και ένα dispute και πήρα και τα λεφτά μου πίσω.

 

Βραβείο ανοιχτής παλάμης για σένα λοιπόν. Ελληναράς 100% - παιδεία 0%. 

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

είχα πάει στο κέντρο διανομής με το tracking number και το πήρα.

 

... τους έριξα και ένα dispute και πήρα και τα λεφτά μου πίσω.

Θέλουμε να είναι εκείνοι εντάξει, αλλά εμείς να τους εξαπατούμε δοθείσης ευκαιρίας...

Με κάτι τέτοια έχουν αποκλειστεί από πολλούς πωλητές του eBay μερικές χώρες όπως η π.χ. Ιταλία.

ηδη πολλα κινεζομαγαζια ebay μου τα βγαζει οτι δε μας στελνουν.Εμενα πια παντα με βαζουν και υπογραφω γιατι μου ειπαν σφιξαν τα πραγματα (με ξερουν και στο καταστημα και στη διαλογη).Και για καντε dispute τωρα που μιλαμε. Θα σας βγαλουν την πιστη...Πλακα πλακα το μονο που μας σωζει απ το total ban ειναι οι ελταδες και οι ταυτοτητες που ζητανε.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορουν να κανουν και πολλα πραγματα οι υπαληλοι των ΕΛΤΑ σε αυτη την περιπτωση αν δεν ακολουθησουν το πρωτοκολο μπορει να βρεθουν να πληρωνουν απο την τσεπη τους για κατι που δεν φταινε ασε το χαρτομανι και το αγχος.

 

Γιατι να το τραβηξουν αυτο το αγγουρι ,επειδη το merimobiles μακακιζεται σαν πιθηκος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

      Lenovo IdeaTab S6000 MTK8389 

 

 

Τι γνωμη εχετε για αυτο το ταμπλετ, η τιμη πως σας φαινεται? 

 

 

αρκετα "παλιο" ταμπλετ.   

 

8389 mtk, 1gb ram και 6000mah μπαταρια σε τετοια τιμη δεν αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς όλους τους δήθεν ηθικούς από πάνω: Έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέγονται. Μετά από 15 χρόνια παραγγελιών, σαφώς και καμαρώνω και μπράβο μου. Ρώτα το φίλο τώρα τι ζόρι τραβάει και, αφού το ζήσετε και εσείς οι "ηθικοί", ελάτε να τα ξανά πούμε. Ξέρεις τι ωραία στρώνει χαρακτήρα μετά το κινεζομάγαζο και προσέχει περισσότερο αυτά που στέλνει (όχι ότι έχουν βέβαια και καμιά χασούρα με τα καπέλα που βάζουν...); Όταν κάποιος είναι σωστός απέναντι σου είσαι και εσύ. Αλλιώς στο κεφάλι και αν δεν γουστάρει όταν του δώσω και πάλι τα λεφτά μου ας μην τα δεχτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δε βλεπω να στρωνουν ακομα και μετα το "μαθημα". Στελνουν αβερτα και χαλασμενα και επισκευασμενα κινητα.

Τελως παντων, μεγαλο παιδι εισαι. δε θα σου πουμε τι να κανεις αφου νομιζεις οτι εβαλες μυαλο σε 1.3 δις κινεζων με μια μικρο απατεωνια...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 αυτο που έκανες serviam ξέρεις πως λέγεται, βέβαια το ηθικοποίησες στο μυαλουδάκι σου και όλα καλά για σένα, τέτοιες συμπεριφορές (που έχουν προέκταση σε πολλά θέματα) με εξοργίζουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκετα "παλιο" ταμπλετ.

 

8389 mtk, 1gb ram και 6000mah μπαταρια σε τετοια τιμη δεν αξιζει

Ευχαριστω φιλε, εχεις να μου προτεινεις κατι καλυτερο στα ιδια χρηματα με οθονη 10 και καπως "δοκιμασμενο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, επειδή από ότι βλέπω οι περισσότεροι εδώ δεν έχετε φάει καμιά καλή φόλα, να σας φάνε καλά φράγκα (με πολλούς τρόπους αλλά και χρήματα τρίτων...) κάποιοι έξυπνοι, που δεν είναι και Ελληνάρες που συνεχώς αναφέρετε, αποχωρώ από την κουβέντα. Όταν θα την πατήσετε τα ξαναλέμε πάνω σε αυτό το θέμα και για το ποια οπτική θα έχετε πλέον. :ph34r:

 

Ontopic όμως, η καλύτερη λύση είναι όντως με το χαρτάκι στο κουδούνι. Απλά θα πρέπει να φροντίσεις να είσαι εκεί ή έστω κάποιος στο σπίτι σου γιατί είναι σχετικό αν και πότε θα στο φέρουν και αν θα καταφέρεις να συνεννοηθείς από πριν μαζί τους. Αν το χάσεις αυτό το μικρό παραθυράκι μετά δύσκολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, επειδή από ότι βλέπω οι περισσότεροι εδώ δεν έχετε φάει καμιά καλή φόλα, να σας φάνε καλά φράγκα (με πολλούς τρόπους αλλά και χρήματα τρίτων...) κάποιοι έξυπνοι, που δεν είναι και Ελληνάρες που συνεχώς αναφέρετε, αποχωρώ από την κουβέντα. Όταν θα την πατήσετε τα ξαναλέμε πάνω σε αυτό το θέμα και για το ποια οπτική θα έχετε πλέον. :ph34r:

 

Ontopic όμως, η καλύτερη λύση είναι όντως με το χαρτάκι στο κουδούνι. Απλά θα πρέπει να φροντίσεις να είσαι εκεί ή έστω κάποιος στο σπίτι σου γιατί είναι σχετικό αν και πότε θα στο φέρουν και αν θα καταφέρεις να συνεννοηθείς από πριν μαζί τους. Αν το χάσεις αυτό το μικρό παραθυράκι μετά δύσκολα...

 

ευχαριστούμε για τις ευχές. και στα δικά σου ;)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...