Προς το περιεχόμενο

Αγορα του καλυτερου tablet .


gogoulini79:P

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον με απλα λογια θα ηθελα εσεις που ξερετε η εχετε tablet να μου πειτε το καλυτερο μεχρι 250 ευρω που θα μπορουσε να παρει καποιος για να το γεμισει παιχνιδια κλπ.

 

Φανταζομαι οτι θα πρεπει να εχει μεγαλη οθονη και 4πυρηνο αλλα και παλι δεν ξερω συγκεκριμενα! οποτε ακουω τι εχετε να μου προτινετε.............?! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Γωγουλίνι :P... Θες ένα καλό tablet μέχρι 250€ έτσι? Ναι αλλά τις ίντσες εσύ θα μας πεις πόσο να είναι και τι λειτουργικό να έχει android-ios? Έχεις κάποια συγκεκριμένα παιχνίδια στο νου σου?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλώς τη Γωγώ. :-)  Για android θα πρότεινα nexus 7... το 32άρι κάπου στα 250€ κάνει νομίζω...

Επεξ/σία από Demon Lord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς τη Γωγώ. :-)  Για android θα πρότεινα nexus 7... το 32άρι κάπου στα 250€ κάνει νομίζω...

το νέο nexus 7 

το οποίο και εγώ το προτείνω

ωστόσο υπάρχει και το nexus 10 σε περίπτωση που θες περισσότερες ίντσες.

από Ελλάδα η εξωτερικό ψάχνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εως 250ευρο ειπε,το ipad mini παει παραπανω και υστερει σε specs παρα πολυ σε σχεση με τον ανταγωνισμο για την χρηση που το θελει η ts.

Ναι οκ έχει 280κάτι αλλά την ποιότητα εικόνας δεν την συγκρίνω και από δοκιμές που έχω κάνει δεν έχω βρει παιχνίδι που να κολλάει

Επεξ/σία από evoracing
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεμμ ναι ελλαδα σιγουρα, και android επισης σιγουρα γιατι εχουμε και κινητα και το ξερουμε , δεν νομιζω οτι θελω ν αλλαξω απο android.. τωρα για τις inches δεν ξερω να σας πω οτι ειναι καλυτερο... εγω σας ειπα μεχρι 250 ξερω γω, τωρα αν μπορουμε σε αυτην την τιμη να βρουμε ενα πολυ καλο με 7 και ισως ενα λιγο χειροτερο με 10 ξερω γω θα προτιμησω το 7 .... δεν ξερω αν εγινα κατανοητη ;ρ 

 

επισης τωρα απο παιχνιδια δεν ξερω γιατι για τον αδερφο μου θα ειναι [μικροτερος] αλλα παιζει ξερω γωω πολεμικα και τετοια οχι παιχινδακια τις πλακας... ισως με αυτοκινητα κλπ... γενικα θελουμε ενα αρκετα καλο tablet ... ειναι πολυ τις τεχνολογιας γενικα... οποτε αν δεν ειναι καλο δεν θα του αρεσει... θα την καταλαβει την διαφορα δηλαδη αυτο θελω να πω!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

nexus 7 αλλά το παλιό.

εγώ λυπάμαι για το ότι πουλάνε το παλιό nexus 7 με όσο κάνει το καινούργιο, το οποίο δεν έχει έρθει Ελλάδα.

στη θέση σου θα αγόραζα το καινούργιο nexus 7 από έξω με λίγη υπομονή βέβαια.

τώρα αν βιάζεστε πέρα από το nexus 7, μπορείς να δεις και το samsung galaxy tab 3 8'' το οποίο είναι και αυτό καλό ή το samsung galaxy tab 3 7''

Επεξ/σία από parasaser
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραια ειναι και τα galaxy και τα nexus.... 

 

δεν νομιζω οτι ο αδερφος μου θα συμφωνισει σε εξωτερικο και ουτε εγω συμφωνω. δεν εχω ξανα παρει και δεν εμπιστευομαι ιδιεταιρα.

καποια στιγμη θα πρεπει να γινει και η αρχη αυτη βεβαια.... αλλα αυτην την στιγμη δεν θα συμφωνισω ;ρ

 

ομως οσο για τα galaxy ειναι 2 πυρηνα.... ενα 4 πυρηνο οπως το nexus δεν θα ειναι καλυτερο??! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ θα σου πρωτινά να πας σε κάποιο μαγαζί (Πλαίσιο, Public) για να τα δοκιμάσεις. Πάντως σου ξανά λέω έχε στο νου σου και το ipad mini, είναι πολύ εύκολο στην χρήση του (το ios) και πολύ γρήγορο.

Επεξ/σία από evoracing
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...