Προς το περιεχόμενο

Αγορα του καλυτερου tablet .


gogoulini79:P

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι fulgore1 το ειδα το nexus στο media markt :) 

 

οσο για το ipad mini δεν βρισκω το λογο να δωσω περισσοτερα λεφτα για να παρω κατι με λιγοτερη μνημη απο το nexus και 2πυρηνο. 

και που δεν παιρνει καν καρτα μνημης! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ούτε το nexus παίρνει.

Είσαι σίγουρη πως θα είναι ευχαριστημένος ο αδερφός σου με τις 7'' ίντσες?

Καλύτερα να πάτε σε κάποιο κατάστημα και να δείτε από κοντά τα τάμπλετ και να αποφασίσετε πιο μέγεθος οθόνης σας καλύπτει,

Πάντως στις 7'' το nexus είναι αρκετά καλό, για μεγαλύτερο τάμπλετ θα πρέπει να ανεβάσετε το ποσό ή να πάτε σε κινέζικο (όπως αυτό που είναι ΠΟΛΥ καλό για τα λεφτά του).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά? Τόση συμμετοχή μέσα σε μια μέρα δεν έχει ξανα υπάρξει στα tablets. Πανικός :P

 

προσωπικά. πολύ μου αρέσει όταν τα αδέρφια βοηθάνε τα αδέρφια. 

μου το έκαναν και εμένα αυτό και ξέρω πως είναι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι έγινε ρε παιδιά? Τόση συμμετοχή μέσα σε μια μέρα δεν έχει ξανα υπάρξει στα tablets. Πανικός :P

ΛΙΓΟΥΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.... :P

 

 

Λέω να φτιάξω ένα δεύτερο "γυναικείο" λογαριασμό για τις περιπτώσεις που θα χρειάζομαι άμεση βοήθεια!!! :devil: 

 

Επεξ/σία από Poincareγρ
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το nexus10 σε τι τιμές μπορεί να βρεθεί?

 

Και το mini ipad νομίζω οτι είναι υπερτιμημένο.

 

Παίδες γενικώς στην Ελλάδα της κρίσης υπερβολικα υψηλές οι τιμέες.

Ακόμα και τα τρισάθλια κινέζικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ipad mini το βρισκω πληρως υπερτιμημενο μονο για την μουρη και την μαγκια που προσφερει.

 

η αληθεια ειναι πως καθε φορα που δημοσιευω κατι εχω αμεση βοηθεια. οποτε αυτη η ιδεα με τον δευτερο λογαριασμο νομιζω οτι ειναι πολυ λογικη ;ρ

 

εχει ο πατερας μου ενα απλο tabletακι που χε παρει 7ιντσο και δεν φαινεται να εχει προβλημα αυτο μιας και εχουμε συνηθισει στο xperia neo V που εχουμε και οι δυο μας. οποτε σαν διαφορα δεν θα τον πειραξει. θα παμε σιγουρα να τα δουμε και απο κοντα οταν γυρισουμε απο διακοπες κλπ. σιγουρα δεν θα παρει κατι πριν τελειωσει το καλοκαιρι... οποτε μεχρι τοτε εχουμε καιρο..

 

αμα ειναι να παρουμε κατι απο εξωτερικο ομως?! αλλαζουν πολλα?! δηλαδη στο ποια tablet θα κοιταξουμε? 

και εχετε συγκεκριμενες ιστοσελιδες στο μυαλο σας οταν μιλατε για αγορες απο εξωτερικο?? 



και το ξερω οτι το nexus δεν παιρνει αλλα εχει μεγαλυτερη εσωτερικη μνημη!



και απο οσο μου ειπε ο αδερφος μου θελει 4πυρηνο... οποτε στα λεφτα αυτα νομιζω οτι μας περιοριζει καπως αυτη η προτιμηση του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραια ειναι και τα galaxy και τα nexus.... 

 

δεν νομιζω οτι ο αδερφος μου θα συμφωνισει σε εξωτερικο και ουτε εγω συμφωνω. δεν εχω ξανα παρει και δεν εμπιστευομαι ιδιεταιρα.

καποια στιγμη θα πρεπει να γινει και η αρχη αυτη βεβαια.... αλλα αυτην την στιγμη δεν θα συμφωνισω ;ρ

 

ομως οσο για τα galaxy ειναι 2 πυρηνα.... ενα 4 πυρηνο οπως το nexus δεν θα ειναι καλυτερο??! 

κακως.οταν καταλαβεις ποσα λεφτα μπορεις να γλυτωσεις και οτι ειναι πιο συνεπης απο τους δικους μας εδω θα αναθεωρησεις.φιλικα παντα:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο που θα με κανει τελικα μαλλον να απορριψω το nexus ειναι η μπαταρια του. δεν εχει καθολου καλη μπαταρια και το θελουμε για gaming οποτε δεν νομιζω οτι θα ταιριαξει και τοσο πολυ!!! 



ημουν ετοιμη να ρωτησω για το ainol ! ;ρ 



οσων αφορα για το εξωτερικο, εχω μια ερωτηση.... αμα παρεις κατι απο το εξωτερικο τι γινεται με το service??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...