Προς το περιεχόμενο

TOSHIBA-AT300-103 299ευρω mediamarkt


darkome

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/TOSHIBA-AT300-103,99452,397553,586483.html?langId=-18

 

 

ειναι η χαμηλότερη τιμή της αγοράς με διαφορά.

 

http://www.skroutz.gr/s/2285180/Toshiba-AT300-103-32GB-SSD.html

 

 

πως σας φαίνεται η προσφορά?αξίζει?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το βγάλανε κωτσοβολος κι electro στα 250€

http://www.insomnia.gr/topic/487700-tablet-toshiba-at300se-101-mediamarkt-249%E2%82%AC/

 

 το παραπάνω που ανέφερε ο φίλος το εχει προσφορά κωτσοβολος κι electro?έχεις κάποιο link?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο link Που εστειλες φαίνεται οτι ειναι το ίδιο με αυτό που έβαλα και εγώ και 50ευρω ποιο φθηνά μάλιστα.....πως γίνεται αυτό?μπερδεύτηκα....μηπως δεν ειναι ίδια άπλα δεν μπορώ να το καταλάβω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο link Που εστειλες φαίνεται οτι ειναι το ίδιο με αυτό που έβαλα και εγώ και 50ευρω ποιο φθηνά μάλιστα.....πως γίνεται αυτό?μπερδεύτηκα....μηπως δεν ειναι ίδια άπλα δεν μπορώ να το καταλάβω?

Το έβγαλαν σε προσφορά οι άλλοι 2 μετά που πόσταρες εσύ. Το ίδιο λινκ που πόσταρες από το σκρούτζ έβαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πως μπορώ να αλλάξω τον τίτλο?

Επεξεργασια > advanced επεξργασια (ειναι διπλα απτο εικονιδιο που λεει καταχωρηση τροποποιημενου μηνυματος)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβγαλαν σε προσφορά οι άλλοι 2 μετά που πόσταρες εσύ. Το ίδιο λινκ που πόσταρες από το σκρούτζ έβαλα.

άρα μαλλον η προσφορά από κωτσο και ελεκτρο ειναι καλύτερη.........Σαν ταμπλετα λέει σε σύγκριση με τον ανταγωνισμό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν ταμπλετα λέει σε σύγκριση με τον ανταγωνισμό?

Tegra 3(όπως το Nexus 7), 10", 2 καλές κάμερες, SD slot, 3G(!). Πολύ καλή προσφορά. Το μόνο αρνητικό είναι το 4.0 ICS. Δεν ξέρω αν έδωσε επίσημο update η Toshiba αλλά κάτι θα υπάρχει σε custom rom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρα μαλλον η προσφορά από κωτσο και ελεκτρο ειναι καλύτερη.........Σαν ταμπλετα λέει σε σύγκριση με τον ανταγωνισμό?

Oχι απλα "μαλλον"... Ειναι ΠΟΛΥ καλυτερη και ειναι πραγματικη "προσφορα" πιστευω. Αν δεν ειχα κι εγω το Ν7 (που παντως οπως σημειωνετε ηδη πηρε την 4.3!) μαλλον θα το χτυπαγα σε αυτη την τιμη (249,50) το 10αρι του θεματος. Προσοχη στο "τελευταια κομματια" που λεει ο Κωτσος μονο μην εχουμε τιποτα ευτραπελα αν πεσετε ολοι με τα μουτρα (κλασικα) :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...