Προς το περιεχόμενο

[tablet] Google Nexus 10 32GB @Πλαίσιο+e-shop.gr 449€


Themiss2000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανάλυση και ότι είναι nexus θα έπρεπε να σας κάνουν να μην το σκέφτεστε για άλλο 10άρι

 

Το θέμα είναι ότι μάλλον αρχίσουν να διώχνουν τα παλιά εν όψη του καινούριο κατά Q4 που γράφουν από χτες τα site

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εμένα γιατί μου φαίνονται πόλλα τα λεφτά; ποσο καιρό έχει που βγήκε στο "μαγαζί" της Google και σε τι τιμη το δίνει η ίδια; 9 μηνες πριν, στα 399€/499€ για 16/32gb αντίστοιχα (για πολλοστή φορά τραγική διάφορα τιμής για +16gb μνήμης).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και αναφέρθηκαν συγκρίσεις με iPad κτλ κτλ όσον αφορά την οθόνη (που κακά τα ψέματα, η οθόνη σε ένα tablet είναι ο πιο καθοριστικός παράγοντας) να πούμε ότι μόνο σε ανάλυση διαπρέπει. Σε χρωματική ανάλυση / απόδοση είναι χάλια σε αντίθεση με τα iPad3/4 που διαπρέπουν και εκεί. http://www.tomshardware.com/reviews/nexus-10-benchmark-tablet,3410-5.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι προσφορα η τιμη... αλλα ληστεία!

Ισως να ηταν δικαιη τιμη αν ειχε δυνατοτητες 3G... Χωρις καν 3G νομιζω θα επρεπε να ειναι στα 300-350. Δεν ειναι κανα καινουργιο ταμπλετ! Μην το ξεχνάτε αυτό! Ηδη εχουν βγει καλύτερα σε ισχύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει απο κοντα το nexus 10 μαζι με το note 10.Εννοειται προτιμησα το note.Η αναλυση δεν λεει κατι εκτος και αν το κοιτας απο τα 2 εκατοστα για να δεις διαφορα.Σε ασπρο φοντο ισως δεις μια πολυ μικρη διαφορα αλλα λιγα πραγματα.Αν καποιοςς θελει να παει σε κατι ανωτερο απο note θα παει σε xperia z η ipad 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει απο κοντα το nexus 10 μαζι με το note 10.Εννοειται προτιμησα το note.Η αναλυση δεν λεει κατι εκτος και αν το κοιτας απο τα 2 εκατοστα για να δεις διαφορα.Σε ασπρο φοντο ισως δεις μια πολυ μικρη διαφορα αλλα λιγα πραγματα.Αν καποιοςς θελει να παει σε κατι ανωτερο απο note θα παει σε xperia z η ipad 4

Fixed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι προσφορά σε καμία περίπτωση για tablet 1 χρόνου σχεδόν... Αν ήταν 100 ευρώ φθηνότερα το συζητούσαμε... Ας ελπίσουμε οτι το 2 θα είναι πιο εύκολο να το βρούμε στην πραγματική του τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον δε θα έχει τη δυνατότητα να αγοράσει το καινούριο από εξωτερικό (google play λογικά) είναι πολύ καλή  τιμή. Η κανονική τιμή είναι δηλαδή απλά δεν μπορούσε κάποιος να το πάρει από Ελλάδα παλιά. Το έχω κ\το τάμπλετ και είναι τέλειο σε όλα (μόνο που ανεβάζει θερμοκρασία λόγω επεξεργαστή). Κολλήματα και restart  δε μου έχει κάνει ποτέ. Επίσης για τα χρώματα που αναφέρθηκε πιο πάνω (που όντως ισχύουν αυτά που ειπώθηκαν) εγώ έχοντας και galaxy note 2 με amoled δεν με έχει ενοχλήσει τίποτα. 

 

Όλοι έχουμε τη δυνατότητα για αγορά μέσω play.

Τόσο το είχα πάρει εγώ 1 μήνα μετά που βγήκε στην αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιγαντιαία maybe?

 

 

εννοείς ότι δεν ταιρίαζει η λέξη ή ότι δεν υπάρχει; 

 IMG_20130812_155515_zps17f922db.jpg

 

 

 

 

και για να πω και κάτι επί του θέματος, δε μου φαίνεται καλή σαν προσφορά, το 7αρι γενικά μου φαίνεται καλύτερη αγορά και υπερτερεί τρομερά σε φορητότητα

 

πλέον που έχει και καλό επεξεργαστή, θα το προτιμούσα με κλειστά μάτια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...