Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

0-4.

 

Αν βρήκε κάποιος λύση στο youtube ας ενημερώσει. Δοκίμασα το μαμημένο το google+ και δεν γινεται.

Αδερφέ έψαξα τα πάντα, μέχρι και με ultrex λούστηκα και πήρα μπάλες :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τις θυγατρικές ομάδες?(εξωτερικού εννοείται)

Είχα ζητήσει από την διοίκηση να μου βρουν μία ομάδα στο εξωτερικό για να στέλνω δανεικούς μπας και πάρουν υπηκοότητα πιο γρήγορα και δεν πιάνουν θέση ξένου.

Και ενώ είχα αρκετά πρωταθλήματα φορτωμένα οι μόνες ομάδες που μου βγάζαν να διαλέξω ήταν από Ιαπωνία :shifty: (και δεν το είχα και φορτωμένο το πρωτάθλημα). Πατούσα ακύρωση, ότι δεν με ενδιαφέρει να συνεργαστώ με αυτές τις ομάδες και 2-3 φορές έγινε το ίδιο...

Τώρα απλά όταν ζητάω να μου βρουν θυγατρική δεν μου βγάζουν τπτ....

Και από τα νεύρα μου ακύρωσα και όλες τις άλλες συμφωνίες με τις θυγατρικές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι και τι κύρος έχει η ομάδα σου. Δλδ και εγώ με τον Φωστήρα μου βρίσκουν κάτι ομάδες για θυγατρικές για τα πανυγήρια τον βατανιακό και κάτι τέτοια. Σε μένα όμως είναι καλή περίπτωση γιατί έχω αρκετά παιδά κάτω από 18 που θέλω να πάρουν παιχνίδια στα πόδια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΟΚ - Απόλλων Σμύρνης... Τελικές προσπάθεις: 30-4. Κόρνερ: 21-1. Γεμίσματα 23/64 - 1/6. Κατοχή Μπάλα: 70%-30% Τελικό σκορ: 0-0. Στο ‪#‎FootballManager‬ αυτό το ματς θα έληγε 0-1... δια στόματος fmgreece.gr

 

καλα εκει απο τη πολυ αγαπη προς τον χορηγο τους εχουν κολησει τα μυαλα τους ... κ καμια φορα δεν παραδεχοντε τιποτα...τελευταια ειναι διαλακτικοι απο το κραξιμο ...

 

 

ελα ρε τωρα το ειδα πλακα εκανε το παληκαρακι κ γελαγε ,οκ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι αξιζει; Επειδη τα reviews πολλες φορες στα σαιτ δεν ειναι απολυτως "εντιμα" ηθελα την γνωμη σας εδω ωστε να προχωρησω στην αποκτηση του ειτε οχι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι ειναι πολλες οι σελιδες και καποια posts πχ που αναφερουν προβληματα ισως διορθωθηκαν με αυτο το τελευταιο patch. Για αυτο ρωτησα τωρα ωστε να μην πω πχ οτι δεν αξιζει για κατι που εγραψε καποιος πριν 5 μερες και τωρα ειναι οκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το game πλέον με το patch (αν εξαιρέσεις μερικά θεματάκια με δοκάρια, κίτρινες ) είναι μια χαρά...

Απλά αφού φτάσαμε που φτάσαμε Δεκέμβριο περίμενε καμιά προσφορά στα 15€ που μάλλον θα παίξει και τσίμπατο :D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...