Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φρέσκα κουλούρια....

μετά από ξενύχτι μέχρι τις 3.30 (κομμάτια σήμερα στην δουλειά) έλυσα και το τελευταίο μου πρόβλημα με το youtube!!!!!

god damn it τα κατάφερα γαμώ το google + σας και τις κωλοεφαρμογές σας....

να ΄ναι καλά ένα παληκάρι στο fmgreece που πόσταρε την λύση που χρησιμοποιήσαν στο fm13 και που έγραφε ότι δεν λειτούργησε σε αυτόν φέτος, ε σε μένα μετά από αρκετά πειράματα και πειράγματα δούλεψε!!!

πλέον συνδέομαι στο youtube μέσω του fm2014 με το κανονικό μου mail και κωδικό και όχι εκείνο με τις μλκιες για εφαρμογές προς τρίτους ......

για τα παιδιά που έχουν θεματάκι πάρτε για αρχή το λινκ που λέει τι κάνεις (κάντε πειράματα και όταν πάω σπίτι το απόγευμα θα δω τι στο διάολο πείραξα για να σας πω)

https://support.google.com/youtube/answer/3046478

 

άντε ένα πατσάκι για τα δοκάρια και είμαστε super :)

Μπράβο ρε! Θα το κοιτάξω τώρα, περιμένουμε και νέο μήνυμα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπα οτι εχω καιρο μεχρι να το ξεκινησω κ εχει ολα αυτα τα θεματα ξεχωριστα ποσοα εχουν φτιαξει ? !!!

" δεν με αφηνει να ποσταρω ολες τις αλλαγες στο 3d match engine που δεν ειναι κ καθολου λιγες...!!! " 

ρε ηρωες που τους εχουν καταντησει τους πελατες... τελικα τα χαρακτηριστηκα των παιχτων παιζουν ρολο η ειναι ολα αυτοματοποιημενα πλεον ωστε να μην υπαρχουν bug ? :-D :-D :-D :-D

επισης οσοι τελικα λενε οτι το παιχνιδι ειναι οκ καλο που το λεγανε κιολας πριν βγουν καποια path που διορθωνανε κ αυτα τα κε.ατα τους , εχουν παιξει ποτε το fm 2012 για να καταλαβουν τι παει να πει καλο 3d match engine με πληρη εναρμονηση των στατιστικων(χαρακτηριστηκα)  των παιχτων με αυτα που βλεπε στην 3d match engine .

 

 Με λιγα λογια ρε παιδια με αυτο το τελευταιο patch καποιος που εχει παιξει το fm 2012 (αλλα να το εχει παιξει) σε συγκρισει με αυτο αξιζει να ασχοληθει διορθωσανε κ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ Η ΟΚ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ?

Σε συγκρισει με το fm 2012 ? τα χαρακτηριστηκα των παιχτων αποτυπονωντε σωστα στο 3d match engine ? Κατλαβαινεις πιος ειναι πιο γρηφορος πιο δυνατος πιος εχει καλυτερο σουτ κτλ ?

 

edit... διαβαζω πολλα παρατραγουδα απο το site του fm ...

" αλλος λεει να το γυρισει στο προηγουμενο ...γκολ απο μακρια για πλακα... αυτογκολ, 3 δοκαρια, λαθη αμυντικων στα κορνερ κλπ...Τα μισά κόρνερ (εντάξει, όχι τα μισα, αλλά καταλαβαίνεις τι εννοώ), βγαίνουν απ' ευθείας άουτ. Ακόμα βλέπω πολλά δοκάρια...Υ..Γ. ΠΟΛΛΑ αυτογκολ... παρα πολλα!ΥΓ2. αρχισανε παλι και μπαινουν κουφα γκολ απο μακρυα και πλαγια... επισης..."" .

 

 Δε βλεπω να το φτιαχνουν το παιχνιδακι ,με βλεπω να ξαναρχιζω το 2012 με σεζον κ μεταγραφες του 2013-2014 να τελειωνει το πανηγυρι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 909 ώρες ενασχόλησης με το fm 2012 μπορώ να πω οτι το 14 με το 14.1.4 ήταν σε πολύ καλό επίπεδο. Όχι τέλειο αλλά πολύ καλό. Με το καινούργιο patch δεν παρατήρησα κάποια τραγική διαφορά σε όσα ματς έπαιξα σήμερα.

 

Δοκάρια συνεχίζω να έχω αλλά όχι σε ενοχλητικό βαθμό. Τώρα αν βγάλει άλλα προβλήματα στη πορεία θα δείξει.

 

Με το fm 14 στην πρωταρχική του μορφή ένιωθα οτι το παιχνίδι (η me) με έκλεβε. Τώρα δεν το νιώθω και αυτό λέει πολλά. 

 

Εγώ θα πρότεινα να το δοκιμάσεις από το θείο και βλέπεις τι θα κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι μια χαρα! Αν το πηγαίνεις με τον ρυθμό που θα το πηγαινες σαν πραγματικός προπονητής και όχι 2 σεζόν τον μήνα, θα είσαι περισσότερο απο ικανοποιημένος απο την αγορα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Braxos αν το λες σε εμενα που επαιζα παιχνιδι σε full αστο κ επειδη παιζω σε full δεν μπορω να βλεπω μια αηδια σαν 3d match engine που εχουν παρουσιασει αυτοι ... ακομα παραπονα κανουν πολλοι που το παιζουν κ φυσικα πολλοι λενε οτι κλεβει ακομα το παιχνιδι μπειτε σε site που ειναι αποκλειστικα για το fm κ οχι μονο εδω το ελληνικο κ δειτε παραπονα ...

chek2fire αν δεις το τι εχουν διορθωσει κ συνολο σε ολα τα Patch το τι εχουν διοερθωσει οσον αφορα την  match engine πραγματικα το παιχνιδι ειναι για ηρωες με παροπιδες η απλα για ανθρωπους που το παιζουν μια σεζον σε 2-3 μερες με μια βδομαδα ... κ λενε οτι παιζουν fm ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω φουλ το παιζω αλλα αλλο πραγμα η match engine και αλλο το 3δ. το εχω ξαναπει και σε παλιοτερα ποστ μου εδω σε αυτο το τοπικ. μου αρεσει που ειμαι ενας απο τους ηρωες που οχι μονο το βλεπω φουλ αλλα παρακολουθω και τους αντιπαλους μου για να βλεπω αδυναμιες τους. Το να λεμε οτι εχει προβληματα και το παιζουν μονο ατομα με παροπιδες ειναι σαν να λεμε οτι δεν αξιζει μια. Ε οκ και εγω δεν ειμαι οδηγος αυτοκινητων πιστας και σου λεω οτι το assetto corsa ειναι μια βλακεια και μιση χωρις να ξερω πως ανταποκρινονται τα πραγματικα αυτοκινητα αγωνων  με αυτες τις ταχυτητες, γιατι απλα δεν μου αρεσουν τα ριπλευ που βλεπω...Αλλο βλεπω εναν αγωνα και αλλο διαχειρηζομαι μια ομαδα με προσωπικοτητες που το καθε χαρακτηριστικο τους πλεον μετραει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ βραχο το fm 2012 το εχεις παιξει εχεις δει την match engine του ? γινεται λοιπον αντι να κανουν βηματα μπροστα επειτα απο δυο παιχνιδια να κανουν πισω ? εκει πως γινεται κ αντικατοπτριζοντε τα στατιστικα κ οι δυνατοτητες των παιχτων σωστα κ επισης βλεπεις μια αξιπρεπει match engine  engine κ την ευχαριστιεσαι ? Εχεις καταλαβει οτι ημαστε 2014 σχεδον κ αυτοι εχουν μεινει στο championhip manager κ απλα εχουν βαλει φρου φρου κ αρωματα ,με νεα database Που στην τελικη δεν την φτιαχνουν οι ιδιοι αλλα την περνουν ετοιμη  κ απλα δινουν ενα παιχνιδι καθε χρονο μισοτελειωμενο κ ο καθενας μας γινεται beta tester ? οπως κ φετος ...

  Οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να το παιζεις full σε 3d δοτι θα σαι οντως ηρωας εκει να μου πεις σε 2d Που εν ετοι 2014 θα φανταζεσαι το πως γινεται να πω ναι αλλα 3d με αυτα τα προβληματα καποος θα ειναι μαζοχας μεγαλος ...

  Βρες το fm 2012 κ συγκρινε κ την match engine κ το 3d κ πες μου πιο βλεπεις πιο ευχαριστα κ πιο σου ερχετε να γελασεις η να το σπασεις κ επειτα πες μου που αντικατοπτριζοντε πιο σωστα τα χαρακτηριστηκα των παιχτων ...

  Κοιτα το να κρινω την μπαλα ως ερασιτεχνης ποδοσφαιριστης πολλα χρονια κ ως παιχτης του fm απο οταν λεγοταν  cm κ αυτο σε κονσολες πλεον που δεν υπαρχουν παει να πει οτι αγαπω το αθλημα κ επισης το ποδοσφαιρακι οταν λοιπον βλεπω να εχει μεινει στασiμο εδω κ πολλα χρονια με μια αθλια 3d match engine θα το κραζω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 12 για να γινει παιχνιδι φορτωθηκε με πολλα updates. θα θυμασαι βεβαια τις τακτικες cheat που εμπεναν τα γκολ απο τα κορνερ σαν τρελα, τα λαθη των τερματοφυλακων στα γυρισματα των αμυντικων, στην ψυχολογια των παιχτων που ακομα και απο κηδεια να ερχοντουσαν ηταν μια χαρα... τωρα αν ο παιχτης εχει καποιο προβλημα το βλεπεις, αλλα με την προβληματικη 3δ απεικονηση το βλεπεις με λαθος τροπο. ακομα και την δισαναλογια που υπαρχει μεταξυ γηπεδου και παιχτων. εκει ειναι το μεγαλο προβλημα αλλα το καλο ειναι οτι ηδη εχουν φτιαξει πολλα και ισως φτιαξουν και αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά απογοητευμένος από το update....

Ένα πράγμα περίμενα να διορθώσουν με το patch(τα δοκάρια) αρκετά γαμήθηκαν βλέπω....

είδωμεν....

 

εδιτ : ειδικά το 20 φάσεις εγώ 2 ο αντίπαλος 0-2 το σκορ είναι τρέλα που επανήλθε τουλάχιστον σε μένα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα σε αγώνες οι δικοί μου σπάνε τα δοκάρια και στο τέλος ο αντιπάλος που είναι σχεδόν ανύπαρκτος σε όλο τον αγώνα μου βάζει γκολ... Απορώ πως δεν έχω σπάσει ακόμα την οθόνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς ακόμα δεν έχω δει τέτοια πράγματα (παίζω φιλικά με τον Ερμή Ερμιονίδας αυτό τον καιρό), αν και τα δοκάρια από σέντρες έχουν απόδοση 1,00 σε κάθε αγώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 12 για να γινει παιχνιδι φορτωθηκε με πολλα updates. θα θυμασαι βεβαια τις τακτικες cheat που εμπεναν τα γκολ απο τα κορνερ σαν τρελα, τα λαθη των τερματοφυλακων στα γυρισματα των αμυντικων, στην ψυχολογια των παιχτων που ακομα και απο κηδεια να ερχοντουσαν ηταν μια χαρα... τωρα αν ο παιχτης εχει καποιο προβλημα το βλεπεις, αλλα με την προβληματικη 3δ απεικονηση το βλεπεις με λαθος τροπο. ακομα και την δισαναλογια που υπαρχει μεταξυ γηπεδου και παιχτων. εκει ειναι το μεγαλο προβλημα αλλα το καλο ειναι οτι ηδη εχουν φτιαξει πολλα και ισως φτιαξουν και αυτο.

 

μολις λοιπον θα το φτιαξουν κ θα το ευχαριστιεμαι κ οχι να το αφησουν στο ελεος του θεου οπως το fm 2013 (η μηπως ειναι καλο κ για σενα αυτο ?) τοτε να εισαι σιγουρος θα το εκεθειαζω οπως κανω κ το fm 2012 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...