Προς το περιεχόμενο

[κονσολες] PS4 344€ και Xbox One 430€ @Kotsovolos [ΕΛΗΞΕ]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 615
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι ήθελα να ρωτήσω και εγώ.

Xbone πήρε κανένας ?

Παρεμπίπτοντος η Microsoft μείωσε ακόμη περισσότερο τις χώρες που θα δουν το Xbone το 2013 άλλα και στις αρχές του 2014.

Η Ελλάδα δεν υπάρχει σε καμία λίστα.

 

http://news.xbox.com/2013/08/xbox-one-confirmed-markets

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αν δεν παιξει η προσφορα μαζι με το pro 2014 και 2ο conrtoler δεν το παιρνω..θα πληρωσω μετα το παιχνιδι και 2ο controler χρυσα!

Μα τωρα στην τιμη αυτη ειναι σαν να σου δινει το  2ο controller δωρεαν.

 

Τετοια τιμη φυσικα και δεν την περιμενα και ειδικα τοσο νωρις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζευουν λεφτα..και θα ερθει ελλάδα και θα περιμενουμε κανενα διμηνο την σειρά προτεραιοτητας που λεει..τεσπα,εγω θα περιμένω να βγει και θα το παρω στις προσφορες των χριστουγεννων,οι πρωτες παρτιδες εξαλου καμια φορα παρουσιαζουν προβληματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι πρωτες παρτιδες εξαλου καμια φορα παρουσιαζουν προβληματα

Οι πρωτες ειναι οι καλυτερες αυτες που θα δωσουν τα Χριστουγεννα θα ειναι με τα προβληματα. :P

 

Εχω παραγγειλει ηδη 14 για φιλους και γνωστους που τους πηρα τηλ και τους ειπα για την προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι παιδια καλοριζικο! Για το ps3 ειχα δωσει τοσα εκατονταδες ευρω για κονσολα παιχνιδια χειριστηρια περιφεριακα πριν το σπασω που τα 55 ευρω κατω δεν θα με κανουν να τρεξω κιολας αλλα περι ορεξεως..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πρωτες ειναι οι καλυτερες αυτες που θα δωσουν τα Χριστουγεννα θα ειναι με τα προβληματα. :P

 

Εχω παραγγειλει ηδη 14 για φιλους και γνωστους που τους πηρα τηλ και τους ειπα για την προσφορα.

 

Ελπίζω να τα παρήγγειλες σε ξεχωριστά ονόματα γιατί αλλιώς παίζει να μην παραλάβεις ούτε ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...