Προς το περιεχόμενο

[κονσολες] PS4 344€ και Xbox One 430€ @Kotsovolos [ΕΛΗΞΕ]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 615
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να περιμένουν, αλλά ως πότε ? γιατί γνωστός το έχει κλείσει και σκέφτεται να κάνει ακύρωση.

 

Όποιος είναι με αντικαταβολή να περιμένει μέχρι την τελευταία μέρα,όταν και θα γίνουν γνωστές οι λεπτομέρειες.

Δεν έχει να χάσει τίποτα,ούτε θα τον βάλουν με το ζόρι να το αγοράσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω στειλει απο προχθες δυο μηνυματα. Με συνδεσανε κανονικα ουτε φωνη ουτε ακροαση. Το βλεπω το ακυρο ερχεται.

 

δεν υπαρχει κανενας λογος για "ακυρο" ....εδω η προσφορα πλεον ειναι ....οριακα προσφορα...

Απλα δε ξερουν και προφανως θα μαθουν οταν θα ερθει η ωρα.... 

σε 1 εβδομαδα δεν κυκλοφορει επισημα Ελλαδα? Ε σε 5 μερες θα μαθουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πρόκειται για αποστολή σε επαρχία με κούριερ σίγουρα δεν θα περιμένω ούτε εγώ ούτε κάποιος άλλος να φτάσει ο διανομέας κούριερ έξω από την πόρτα μου για να αποφασίσω αν θα το παραλάβω ή όχι. Τους ρώτησα έαν όντως έχουν άγνοια επί του θέματος και αν πρέπει να περιμένουμε μέχρι να μας διαφωτίσουν. Τους είπα ότι ο κωδικός προϊόντος που παραγγείλαμε (Xbox One + Kinect) πλέον αντιστοιχεί στο σκέτο Xbox One(χωρις Kinect) που μάλιστα αναγράφεται ως έκπτωση από 499 ευρώ στα 399 ευρώ και υπάρχει οφθαλμοφανέστατα αναντιστοιχεία. Θα μπορούσαν να απαντήσουν σε κάποιο. Άρα δεν υπάρχει λόγος για περαιτέρω παρακαλετό  όταν μόνοι τους αποφασίζουν να βγάλουν τα μάτια τους και βέβαια όπως αναφέρεις υπάρχει οριακά προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πρόκειται για αποστολή σε επαρχία με κούριερ σίγουρα δεν θα περιμένω ούτε εγώ ούτε κάποιος άλλος να φτάσει ο διανομέας κούριερ έξω από την πόρτα μου για να αποφασίσω αν θα το παραλάβω ή όχι. Τους ρώτησα έαν όντως έχουν άγνοια επί του θέματος και αν πρέπει να περιμένουμε μέχρι να μας διαφωτίσουν. Τους είπα ότι ο κωδικός προϊόντος που παραγγείλαμε (Xbox One + Kinect) πλέον αντιστοιχεί στο σκέτο Xbox One(χωρις Kinect) που μάλιστα αναγράφεται ως έκπτωση από 499 ευρώ στα 399 ευρώ και υπάρχει οφθαλμοφανέστατα αναντιστοιχεία. Θα μπορούσαν να απαντήσουν σε κάποιο. Άρα δεν υπάρχει λόγος για περαιτέρω παρακαλετό  όταν μόνοι τους αποφασίζουν να βγάλουν τα μάτια τους και βέβαια όπως αναφέρεις υπάρχει οριακά προσφορά.

 

θα σε παρουν αυτοι τηλ πριν το στειλουν...δεν ειναι βλακες να χρεωθουν και το courier και να μην παραλαβεις εσυ...Ετσι εγινε και με τα PS4...Οποτε εστω και τελευταια στιγμη θα μαθουμε τι περιεχει...

Εσυ δεν εχεις τιποτα να χασεις... η μονη βλακεια ειναι που δεν εχουμε χρονο να σκεφτουμε κατα ποσον συμφερει... μπορεις ομως να σκεφτεις ηδη τα 2-3 πιθανα σεναρια και να αποφασισεις τι θα απαντουσες σε καθε περιπτωση...

 

Παντως βλεποντας τωρα στο ελληνικο επισημο site τα πακετα που θα προσφερθουν :

http://www.xbox.com/el-GR/xbox-one/consoles#twist-nav

 

βλεπω 1 καλο, οτι το μονο πακετο που εχει kinect και κοστιζει 499, εχει μεσα το fifa και δεν αποτελει κατι εξτρα, ειναι μεσα στο πακετο, και δεν υπαρχει σκετο πακετο χωρις το fifa αρα αν ο κοτσοβολος αποφασισει οτι πρεπει να δωσει τα πακετα με το kinect (που ειναι και το φυσιολογικο), αναγκαστικα αυτο θα δωσει και θα εχεις κανονικα το fifa αλλα και το day1 controller...

To κακο ειναι οτι το συγκεκριμενο πακετο δεν εχει σαν δευτερο παιχνιδι το Forza, αλλα το Dance central που μαλλον ειναι βλακειουλα kinect...

 

Το φυσιολογικο ειναι ο κωτσος να δωσει αυτο το πακετο σε οσους προπαραγγειλαμε, στα 430ε , τωρα το αν συμφερει το κρινει ο καθενας μονος του, αφου με 31 ευρω παραπανω παιρνεις το kinect, το day1 controller και το dance central, και χανεις το forza... Ας κρινει ο καθενας μονος του!

Προσωπικα το fifa ηθελα 80% και μονο 20% το forza, αν και με χαλαει και στα 2 το οτι ειναι downloadable και οχι σε δισκακι... Οποτε μαλλον θα προτιμουσα οριακα το πακετο του κοτσου για να εχω και το kinect και ας καθοταν... ομως επειδη και τα λεφτα ειναι αρκετα, και εχω και το ps4, και δεν αποτελει και καμια τρελη προσφορα πλεον, μαλλον απλα θα ακυρωσω και θα περιμενω 1-2 χρονια να παρω αργοτερα...

 

Ομως και για οποιον θελει κονσολα σημερα, το βρισκω πολυ λογικο να προτιμησει να δωσει 31 ευρω λιγοτερα και να παρει και το forza αν δε θελει το kinect...

Περιπου ιδιας αξιας τις βλεπω τις 2 περιπτωσεις και κρινονται απο το ποσο σε ενδιαφερει το forza ή οχι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moυ ηρθε σημερα sms απο τον κωτσο (διαφημιστικο, δεν εχω παραγγειλει τιποτα εδω και 2+ χρονια) το οποιο λεει:

Προλαβε το νεο ΧΒΟΧ ΟΝΕ €429 με 4 GAMES σε 40 ατοκες δοσεις εως 6/9.

 Κι εχει κι ενα προσωπικο κουπονι για -15% λεει σε παιχνιδια και αξεσουαρ του ΟΝΕ. 

Tωρα τι στο καλο ειναι δε ξερω, τετοιο "πακετο" φυσικα δεν υπαρχει στο site τους, ακομα και να το ηθελα δεν ξερω πώς θα μπορουσα να το "προλαβω"!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/xbox-one/konsola-xbox-one/143718-microsoft-xbox-one-&-forza5-&-destiny-&-max-&-lococycle

 

Αυτό εδώ μήπως είναι;

Πάντως δεν έχει 40 άτοκες προς το παρόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λέει και στην αρχική σελίδα. Το μεσαίο banner είναι για το πακέτο αυτό και μάλιστα έχει βελάκι στο "40 δόσεις". Αλλά στο drop down στη σελίδα αγοράς φτάνει μέχρι 24 δόσεις (προς το παρόν)

 

 

post-175401-0-43482500-1409863019_thumb.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενα γκρουπακι στο facebook( https://www.facebook.com/groups/1424323114507085 )διαβασα οτι καποιοι επικοινωνησαν και τηλεφωνικα με τον Κωτσο και τους ενημερωσαν πως προκειται να παραλαβουμε την απλη εκδοση χωρις κινεκτ!!!Εν τω μεταξυ σορυ αν κανω λαθος, σημερα δεν εβγαινε; παρελαβε κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να πω για την ιστορια οτι μετα απο αρκετα τηλεφωνηματα καταφερα και μου εστειλαν το ακριβο πακετο με το kinect το fifa 15 και το dance central , στα 430.

 

Στην αρχη δεν το παραδεχονταν και ηθελαν να μου στειλουν την απλη εκδοση χωρις  kinect , παιχνιδια, κλπ... αλλα τους ειπα οτι αν γινει αυτο ειναι απατη και θα απεθυνθω στην προστασια του καταναλωτη, και την ιδια ημερα με πηρε μια κυρια τηλ και μου ειπε θα σας στειλουμε την ακριβη εκδοση.

Ετσι σημερα παρελαβα και ολα καλα τελικα!

 

Yπαρχει κανεις αλλος που να πηρε απο αυτην την προσφορα του Koτσου XBOX ONE?

Επεξ/σία από funnydad
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...