Προς το περιεχόμενο

Mikel εδω, Mikel εκει. Τι γινεται;


cris41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οτι λεει ο τιτλος! Μια φιλη μου απο λαρισα με επρηζε με τα μικελ. Τωρα και ολοι στην Αθηνα. Χαμος με αυτα.  Αξιζουν τοσο πολυ δηλαδη ρε παιδι μου; Δεν εχει τυχει να παω να αγορασω. Τα νεα *bucks;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>Οτι λεει ο τιτλος! Μια φιλη μου απο λαρισα με επρηζε με τα μικελ. Τωρα και ολοι στην Αθηνα. Χαμος με αυτα. Αξιζουν τοσο πολυ δηλαδη ρε παιδι μου; Δεν εχει τυχει να παω να αγορασω. Τα νεα *bucks;</p>

 

Tα νεα bucks της αφρικης μπορει γιατι απο τα αλλα εχει ετη φωτος δρομο ακομα...

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 παρά τέταρτο το πρωί, στο συγκεκριμένο μαγαζί στη Κατεχάκη...λιγα τραπεζια άδεια.

7 το απόγευμα...γεμάτο.

12 το μεσημέρι...γεμάτο!!

Απο τη πρώτη μέρα!!

 

Ο καφες?? Γάλα! (οκ εμένα δε μου αρέσει αλλά ειναι υποκειμενικό)

 

Μου κάνει εντυπωση που ο κόσμος αρέσκεται στο να πίνει καφέ μπροστά στο δρόμο, στη κινηση και το καυσαέριο!!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω περασει ποτε απεξω γιατι ειναι αναποδα τα δρομολογια μου. Φανταζομαι ειναι κατι σε στυλ Coffee Islands κλπ. Βλεπω τσεκιν εκει κλπ κλπ...

 

Και σε τιμες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2€ στο χερι πρεπει να ειναι αρκετα καλος απο τη στιγμη που με 1.20€ παιρνεις απο αλλα μαγαζια και ειναι αξιος της τιμης του. 

 

Λετε να ανοιξω και εγω ενα; Εχουμε γεμισει στις ψωναρες :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι οποιοδηποτε μαγαζι και να ανοιξει τους 2 πρωτους μηνες (ισως και παραπανω) θα ειναι γεματο. Το θεμα ειναι να αντεξει στο χρονο και να γινει η αποσβεση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι οποιοδηποτε μαγαζι και να ανοιξει τους 2 πρωτους μηνες (ισως και παραπανω) θα ειναι γεματο. Το θεμα ειναι να αντεξει στο χρονο και να γινει η αποσβεση.

Με 2 ευρω το take... Σε μερες θα γινει η αποσβεση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι οποιοδηποτε μαγαζι και να ανοιξει τους 2 πρωτους μηνες (ισως και παραπανω) θα ειναι γεματο. Το θεμα ειναι να αντεξει στο χρονο και να γινει η αποσβεση.

Ενταξει ειναι και πανω στην ιερα οδο σε πεζοδρομο,πιστευω θα εχει συνεχεια κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στο της Κατεχάκη εργάζονται τουλάχιστον 15 άτομα!! Τρομερός κόσμος για τόσο μικρό μαγαζί.

 

Εντάξει σου έχει τον καφέ με 2 ευρω και σου λέει θα βγάλω απο εκει προφανως. Έχει και τα γλυκάκια του ακριβά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://franchiseportal.gr/el/franchisors/600 το κοστος του franchise. 

 

Το θεμα ειναι αν εχει διαρκεια για παραδειγμα. Δηλαδη πιστευω σε φοιτητικη πολη για παραδειγμα με πολλα μαγαζια δε θα δωσει ο φοιτητης καθε μερα 2€ για να παρει καφε απο την στιγμη που παιρνεις με 1.20€ πολυ καλο καφε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...