Προς το περιεχόμενο

Δέμα από ΕΛΤΑ


bilisios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ξερω βρε συ σε ολους ετσι κανουν αλλα τα εχω παρει στο κρανιο με τον ταχυδρομο γιατι αλληλογραφια φερνει μονο καθε παρασκευη.

Ετσι αν μου ερθει καποιο ειδοποιητηριο το παιρνω δευτερα πρωι

Σε μενα εχει ρεπο καθε Παρασκευη.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Γεια σας παιδιά!

 

Είχα παραγγείλει κάτι παπούτσια από εξωτερικό. Μιας που όποτε παραγγέλνω από εξωτερικό δεν τα περιμένω και σύντομα, άφησα να περάσουν οι μέρες γι αυτό το δέμα.

Μιας που πέρασε καιρός, έστειλα e-mail στο e-shop που έκανα την αγορά και μου απάντησαν μεταξύ άλλων με την παρακάτω εικόνα, που αναγράφεται ότι το δέμα μου το έχω παραλάβει!!

 

Για ρίξτε μια ματιά.

 

Τι είναι το M.D. Peristeriou και που να απευθυνθώ (τηλέφωνα κτλ) προκειμένου να αναζητήσω το δέμα ή την κατάστασή του;

 

Ευχαριστώ!

 

post-54881-0-35826100-1436128585_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Περιμένω ένα δέμα από Κίνα το οποίο δεν έχει tracking. Είναι κάτι ακουστικά μικρής αξίας οπότε δεν έβαλα την επιλογή του tracking. Από εκεί μου τα στειλαν στις 23/9, από το ίδιο κατάστημα μου στείλαν και ένα κινητό με tracking στις 13/10. Ο ταχυδρόμος μου φερε το κινητό προχθές στο σπίτι και είπε ότι άφησε ειδοποίηση και για κάτι άλλο που ήταν στο όνομά μου (προφανώς τα ακουστικά). Ειδοποίηση δε βρήκα πουθενά, πήγα χθες στο ταχυδρομείο και δεν ήξεραν κάτι. Επειδή ψυλλιάζομαι ότι μπορεί να το χάσαν που μπορώ να πάρω τηλέφωνο ώστε να μάθω αν μπήκε Ελλάδα; Δηλαδή από Κϊνα πάει σε κάποιο κέντρο διανομής της Αθήνας και μετά σε διάφορα μέρη της Ελλάδας; Υπάρχει περίπτωση να εξυπηρετηθώ από κει ή τζάμπα κόπος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...