Προς το περιεχόμενο

iOS 7 Eπίσημο Θέμα


flox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 8. Αλλά μην το επιχειρήσετε μέχρι τουλάχιστον αύριο γιατί θα γίνεται χαμός και δε θα κατεβαίνει όπως γινεται πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8. Αλλά μην το επιχειρήσετε μέχρι τουλάχιστον αύριο γιατί θα γίνεται χαμός και δε θα κατεβαίνει όπως γινεται πάντα.

Διάβασες αν ειναι η ίδια με την GM οπως πάντα ? γιατι κατι ακουσα για καποια αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ios7 κατέβηκε και το θεωρώ μια μεγάλη αποτυχία. Από το taskbar μέχρι και τους ήχους τα γραφικά εγιναν χειροτερα  χωρίς να υπαρχει λόγος με λίγα λογία πιστεύω οτι "android-αρει.....μπορώ να το περιγραψω με μια λέξη άπλα......FAIL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ios7 κατέβηκε και το θεωρώ μια μεγάλη αποτυχία. Από το taskbar μέχρι και τους ήχους τα γραφικά εγιναν χειροτερα  χωρίς να υπαρχει λόγος με λίγα λογία πιστεύω οτι "android-αρει.....μπορώ να το περιγραψω με μια λέξη άπλα......FAIL

Αναμενόμενο.. γιατί απλά σε κάποιους θα αρέσει και σε κάποιους όχι. Εγώ επειδή το έχω από τις Beta θα σου προτείνω να του δώσεις λίγο χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμενόμενο.. γιατί απλά σε κάποιους θα αρέσει και σε κάποιους όχι. Εγώ επειδή το έχω από τις Beta θα σου προτείνω να του δώσεις λίγο χρόνο.

εσύ τι γνώμη έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω βάλει ακόμη, στο iphone 5 σίγουρα ΔΕ θα το βάλω γιατί δε θυσιάζω το jailbreak και κάποια σημαντικότατα tweaks, όπως callbar, quick compose/reply κλπ για το 7. Στο ipad θα κάνω το εγχείρημα και ο Θεός βοηθός. Πάντως με τις φωτό που είδα κλπ δεν έχω ενθουσιαστεί με τα γραφικά, θυμίζουν Κάντυ Κάντυ και Νηλς Χολγκερσον (για τους πιο παλιούς :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Δεν το έχω βάλει ακόμη, στο iphone 5 σίγουρα ΔΕ θα το βάλω γιατί δε θυσιάζω το jailbreak και κάποια σημαντικότατα tweaks, όπως callbar, quick compose/reply κλπ για το 7. Στο ipad θα κάνω το εγχείρημα και ο Θεός βοηθός. Πάντως με τις φωτό που είδα κλπ δεν έχω ενθουσιαστεί με τα γραφικά, θυμίζουν Κάντυ Κάντυ και Νηλς Χολγκερσον (για τους πιο παλιούς :) )</p>

Χαχαχα απο αποδοση δεν ξερω ακομα πως παει αλλα απο γραφικα ειναι χαλια νομιζω πως βγηκαν με λαθος σειρα αυτο επρεπε να ειναι το ios6 και το 6 να ειναι το τωρινο 7......παντως δεν θελω να φανταστω πως θα ειναι το ios 8 :P

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...